Programos aprašymas

Ką gausite iš magistrantūros pagal regeneracinės medicinos ir audinių remonto programą

Mūsų programa yra vienerių metų, dieninių, universiteto magistrantūros mokslinių tyrimų programa (180 kreditų), suskirstyta į du laboratorinius tyrimus. Programa skirta studentams, baigusiems bakalauro laipsnį ir (arba) profesionalams, norintiems siekti karjeros mokslinių tyrimų srityje, tiek akademinėje, tiek profesionalioje biotechnologijų pramonės srityje. Programos tikslas - išplėsti savo žinias apie kamienines ląsteles, regeneracinės medicinos ir audinių remonto koncepcijas, daug dėmesio skiriant tarpdisciplininiams ir transliaciniams tyrimams, kuriais grindžiama ši biomedicinos sritis.

Programa mokys pagrindines temas ir principus įvairiose mokslo srityse, įskaitant kamieninių ląstelių biologiją, vystymosi biologiją, regeneracinę mediciną, uždegimo tyrimus ir audinių remontą. Jūs tapsite gerai apvaliu tyrėju, mokantis įvairių praktinių biomedicinos mokslinių tyrimų įgūdžių, geros mokslinių tyrimų praktikos ir perduodamų įgūdžių.

Programoje yra du mokslinių tyrimų projektai mūsų pasaulyje žinomose MRC regeneracinės medicinos centro laboratorijose, taip pat seminarai, konsultacijos, seminarai ir interaktyvios diskusijų grupės. Mes aprėpiame įvairias mokslinių tyrimų temas ir esminius įgūdžius, įskaitant kritinę mokslinių straipsnių analizę, duomenų interpretavimą ir pateikimą, mokslinių tyrimų projekto pasiūlymų rengimą ir statistinę analizę.

Baigus programą, turėsite konkurencinį pranašumą, kai kreipkitės į doktorantūros studijas ir mokslinių tyrimų postus akademinėje bendruomenėje ir pramonėje.

Žmonių sveikatos gerinimas per audinių regeneraciją ir remontą

Regeneracinė medicina yra tarpdisciplininis požiūris, kuriuo siekiama ištaisyti ar pakeisti ligas ir pažeistas ląsteles, kad būtų atkurta normalioji funkcija. Ši biomedicinos sritis daug žada gerinti pacientų, kenčiančių nuo įvairių ligų ir ligų, sveikatą.

Sėkmingas audinių regeneracijos ir remonto pažangos pagrindas - derinti fundamentinius ir transliacinius mokslinius tyrimus regeneracinės medicinos, vystymosi biologijos, kamieninių ląstelių biologijos ir uždegimo tyrimų srityse. Toks tarpdisciplininis požiūris padės kurti naujas ląstelių ir narkotikų terapijas, skatinančias audinių, sugadintų dėl įgimtų ligų, traumų ar ligų, remontą. Šio romano „Mokslinių tyrimų programa“ tikslas - išmokyti naujos kartos ekspertų audinių regeneraciją ir remontą.

Mūsų programa suteiks specialius, gerai apvalius, tarpdisciplininius mokymus, kurie padės sukurti kvalifikuotus mokslininkus, kurie turi unikalią įrangą, kad galėtų pasinaudoti regeneracinės medicinos galimybėmis skatinti žmonių sveikatą.

Programa suteikia jums galimybę studijuoti MRC Regeneracinės medicinos centre

Programa vyksta MRC regeneracinės medicinos centre (CRM), pasaulyje pripažintame biomedicininių tyrimų centre. Jums bus mokomi patyrę grupių vadovai CRM, kurie dirba temomis, pradedant nuo pagrindinių kamieninių ląstelių ir regeneracinės biologijos tyrimų iki ligos mechanizmų ir terapinių strategijų supratimo. Programoje dalyvaujantys studentai yra skatinami prisidėti prie Centro pastangų versti šias žinias į kliniškai svarbias programas.

Mokslinių tyrimų projektai, konsultacijos ir diskusijų grupės bus rengiamos pirmiausia CRM, tačiau kai kuriais atvejais gali būti surengtos kitose atitinkamose Universiteto centruose „Little France“ ir „King's Buildings“ miesteliuose.

Mūsų programa siūlo integruotus ir struktūrizuotus magistrantūros studijų kursus CRM, apimančius dėstomus ir mokslinių tyrimų elementus, siekiant suteikti jums aukšto lygio mokymą teoriniais ir praktiniais regeneracinės medicinos ir audinių remonto aspektais. Kartu su centro moksline patirtimi, kuri svyruoja nuo pagrindinės vystymosi biologijos iki klinikinių tyrimų, mes siūlome vieną iš stiprių tarpdisciplininių mokslinių tyrimų aplinką, skirtą mokyti regeneracinę mediciną, kamieninių ląstelių biologiją ir audinių remontą.

Ką mūsų Mokslinių tyrimų programa numato atlikti

Mūsų magistrantūros studijos regeneracinės medicinos ir audinių remonto srityje:

 • Parengti studentams išsamią mokslinių tyrimų patirtį, kuri bus naudinga jų būsimai karjerai akademinėje bendruomenėje ar pramonėje.
 • Traukite gerai suapvalintus absolventus, turinčius aiškią karjeros kryptį ir žinias bei patirtį, kad galėtų sėkmingai vykdyti pasirinktą kelią.
 • Mokykite naujos kartos biomedicininių tyrimų ekspertus, kurie gali prisidėti sprendžiant pagrindinius mūsų laikų sveikatos iššūkius.
 • Parengti absolventams perkeliamus įgūdžius, kurie bus naudingi įvairiuose profesiniuose vaidmenyse.
 • Siūlo išsamų, tarpdalykinį mokymą, kuris suteiks absolventams įrankius, padedančius kurti naujas ląstelių ir narkotikų terapijas, skatinančias audinių regeneraciją ir remontą.
 • Prisidėti prie aukštos kvalifikacijos, gerai nusimanančių absolventų, turinčių gerų galimybių sėkmingai vykdyti biomedicinos mokslų daktaro laipsnį, arba imtis profesionalių vaidmenų sveikatos priežiūros pramonėje.

Programos struktūra

Magistrantūros studijos regeneracinėje medicinoje ir audinių remontas

Mūsų programa yra vienerių metų, dieninių, universiteto magistrantūros mokslinių tyrimų programa (180 kreditų), suskirstyta į du laboratorinius tyrimus. Dalyvausite daugybėje mokslinių tyrimų, susijusių su regeneracine medicina ir audinių remontu, mokslininkų paskaitomis ir seminarais.

Norėdami išplėsti savo žinias, dalyvausite reguliariuose žurnalų klubuose ir diskusijų grupėse, kuriose nagrinėjama kritinė mokslinių straipsnių analizė. Du 20 savaičių mokslinių tyrimų projektai (po 80 kreditų) bus atrinkti iš mokslinių tyrimų projekto.

Gausite išsamų mokymą geros mokslinių tyrimų praktikos, laboratorinių metodų ir perkeliamų įgūdžių srityje. Maždaug 25 vyresni mokslininkai, dirbantys MRC Regeneracinės medicinos centre (CRM), prisidės prie jūsų mokymo, suteikdami seminarus ar konsultacijas ir priims jus savo mokslinių tyrimų grupėse jūsų projektų metu. Jūs turėsite prieigą prie daugybės modernių mokslinių tyrimų infrastruktūrų CRM ir gausite mokymą. Savo mokslinių tyrimų projektus pristatysite žodžiu ir plakatuose. Jūs patobulinsite savo akademinio rašymo įgūdžius, pateikdami mokslinių tyrimų projekto pasiūlymą (20 kreditų) ir disertaciją kiekvienam mokslinių tyrimų projektui.

MSc struktūra regeneracinės medicinos ir audinių remonto programoje

Programa susideda iš dviejų 20 savaičių mokslinių tyrimų projektų ir 5 savaičių trukmės mokslinių tyrimų projektų paraiškos rašymo komponento:

 • 2019 m. Rugsėjo mėn. - 2020 m. Kovo mėn. „Tyrimo projektas„ Regeneracinė medicina ir audinių remontas “
 • 2020 m. Balandžio mėn. Mokslinių tyrimų projekto pasiūlymas „Regeneracinė medicina ir audinių remontas“
 • 2020 m. Gegužės mėn. - 2020 m. Rugpjūčio mėn. „Mokslinių tyrimų projektas„ Regeneracinė medicina ir audinių remontas “

Visoje programoje dalyvausite seminaruose, konsultacijose, žurnalų klubuose, diskusijų grupėse, seminaruose ir mokslo atkūrime.

Jūs pasirinksite du mokslinių tyrimų projektus iš projektų, pateiktų vyresniųjų mokslininkų MRC Regeneracinės medicinos centro. Mokslinių tyrimų metu jūs skleisite savo išvadas pristatymo galimybėmis, įskaitant laboratorijų ir centro susitikimus ir plakatų dieną, kartu su kitomis atitinkamomis magistrantūros programomis klinikinių mokslų dekanate.

Mokslinių tyrimų rezultatai bus parašyti kaip disertacija (10000 žodžių), kurie bus pateikti oficialiam vertinimui pagal magistrantūros studijas regeneracinės medicinos ir audinių taisymo srityje (80 kreditų už kiekvieną mokslinių tyrimų projektą). Paraiškų pateikimo datos bus 2020 m. Kovo mėn. Pradžios („Mokslinių tyrimų projektas“) ir 2020 m.

Pasikonsultavę su savo vadovu, jūs parengsite „Two Research“ projektą ir parašykite ją kaip dotacijos paraišką prieš pradedant projektą. Tai bus pateikta balandžio mėn. Oficialiam MSc vertinimui, atliekant regeneracinės medicinos ir audinių taisymo tyrimus (20 kreditų).

Mokslinių tyrimų projektų pavyzdžiai

Naujausi tarpdisciplininiai mokslinių tyrimų projektai, kuriuos atlieka magistrantūros studentai

MRC regeneracinės medicinos centro (CRM) grupės lyderiai dirba regeneracinėje medicinoje, kamieninių ląstelių biologijoje, perprogramavimo ir audinių taisymo temose. Jie tiria daugelį ligų, įskaitant vėžį, širdies ligas, kepenų nepakankamumą, diabetą ir degeneracines ligas, tokias kaip išsėtinė sklerozė ir Parkinsono liga.

Pastaraisiais metais magistrantūros studijų studentų vykdomi mokslinių tyrimų projektai apima:

Kamieninės ląstelės ir perprogramavimas

 • Gata3 ir ląstelių ciklo vaidmuo kraujodaros kamieninių ląstelių gamyboje
 • Kelių blokų perprogramavimas iPSC generavimo metu
 • Epitranskripto vaidmuo kraujodaros kamieninių ląstelių likimo pasirinkime
 • Nauji reguliavimo mechanizmai, valdantys kraujo kamieninių ląstelių biologiją
 • Mikrofagai, gauti in vitro iš žmogaus pluripotentinių kamieninių ląstelių: įrankis manipuliuoti makrofagų fenotipu ir funkcija ir galimas ląstelių šaltinis terapijai

Vystymosi biologija

 • Embrioninių kamieninių ląstelių sprendimai: tirti ryšius tarp morfogenezės ir diferenciacijos
 • Ar ląstelių organizavimo ir orientacijos pokyčiai moduliuoja mezodermio indukciją?
 • Hemopoetinių kamieninių ląstelių atsiradimas žmogaus embrione: genų ekspresijos analizė

Kepenys ir plaučiai

 • Pluripotentinės kamieninių ląstelių kilmės makrofagai, kaip terapinis įrankis gydant ūminį kepenų pažeidimą
 • Imuninės ląstelės yra paracetamolio sukeltos kepenų pažeidimo ir regeneracijos
 • Kamieninių ląstelių kilmės makrofagų persodinimas kepenų nekrozei išspręsti
 • Chemiškai perprogramuotų kepenų progenitorių diferenciacijos būklės optimizavimas
 • RELMα vaidmuo makrofagų diferenciacijoje ir išlikime

Nervų sistema

 • Oligodendrogenijos heterogeniškumas išsėtinės sklerozės audiniuose
 • Makrofagų fagocitozės vaidmuo stuburo smegenų regeneracijoje
 • Žmogaus smegenų pažeidimų regeneraciniams tikslams tyrimas
 • Naujų makrofagų genų vaidmuo sėkmingame nugaros smegenų taisyme

Odos

 • Odos organoidų genų ekspresijos analizė
 • Ryšių tarp neuronų ir kamieninių ląstelių profiliavimas pelių ESC kilusiuose odos organoiduose
 • Odos nervų svarba efektyviam žaizdų gijimui
 • Makrofagų poliarizacijos reguliavimas sveika ir fibrozine ekstraląsteline matrica odoje
 • Gydomųjų odos žaizdų reinervavimas: sąveika tarp nervų ir odos kamieninių ląstelių

Programos turinys

Tyrimų projektai

Jūs atliksite du mokslinių tyrimų projektus skirtingose laboratorijose MRC Regeneracinės medicinos centre arba bendradarbiavimo centruose. Jūs pasirenkate savo projektą iš galimų projektų.

Abiejų mokslinių tyrimų projektų metu jums prižiūrės pirminis ir antrinis vadovas, dirbantis tarp drausminių ribų, suteikiant Jums pirmąją patirtį dirbant tarpdisciplininiuose tyrimuose. Visų studijų metu galėsite naudotis įvairiomis pažangiausiomis CRM mokslinių tyrimų galimybėmis, o taip pat mokymus ir paramą, kurią teikia specialiosios priemonės valdytojai (įskaitant vaizdavimą, histologiją, srauto citometriją ir didelės apimties atranką).

Mokslinių tyrimų projektai suteiks jums praktinės patirties, susijusios su daugeliu esamų ląstelių ir molekulinės biologijos ir genetikos tyrimų metodų, susijusių su kamieninių ląstelių biologija, vystymosi biologija, uždegimo tyrimais, regeneracine medicina ir audinių taisymu. Mokslinių tyrimų projektai padės išmokyti gerą mokslinių tyrimų praktiką ir leis jums įgyti analitinių įgūdžių, kritinio vertinimo ir mokslinio rašymo įgūdžių.

Mokslinių tyrimų projektų metu sklaidos rezultatai bus platinami įvairiomis pristatymo galimybėmis, įskaitant laboratorijų susitikimus ir plakatų dieną.

Atlikę kiekvieną savo mokslinių tyrimų projektą, rašote rezultatus kaip disertaciją (ne daugiau kaip 10000 žodžių), kurie bus pateikti oficialiam jūsų magistrantūros vertinimui, atliekant regeneracinės medicinos ir audinių remonto laipsnį. Kiekvienam mokslinių tyrimų projektui skirta 80 kreditų iš viso 180 kreditų.

Kiekvieno tyrimo projekto metu jūs gausite neoficialų atsiliepimą iš savo priežiūros institucijų. Po kiekvieno tyrimo projekto, gavus raštišką vertinimą, gausite raštišką atsiliepimą apie savo laboratorinį darbą ir disertaciją.

Formalus kiekvieno mokslinių tyrimų projekto vertinimas apima:

 • Disertacijos vertinimas, kurį atlieka du nepriklausomi žymekliai (90% link galutinio kurso žymės)
 • Jūsų vadovo atliktas laboratorinių darbų vertinimas (10% link galutinio kurso žymės)

Mokslinių tyrimų projekto pasiūlymas

Prieš pradėdami antrąjį mokslinių tyrimų projektą, susijusį su regeneracine medicina ir audinių taisymu, dirbsite su pasirinktu mokslinių tyrimų projektu, pasikonsultavę su savo vadovu, kad jis būtų išsamesnis. Tai užrašysite kaip mokslinių tyrimų projekto pasiūlymą ir išsamų projekto planą (maks. 3500 žodžių). Pasiūlymas bus parašytas kaip dotacijos paraiška, kuri bus pateikta 2020 m. Balandžio mėn., Siekiant įvertinti jūsų magistrantūros studijas regeneracinės medicinos ir audinių remonto laipsniais. Mokslinių tyrimų projekto pasiūlyme yra 20 kreditų, iš viso 180 kreditų.

Mokslinių tyrimų projektų rengimo kursas suteikia praktinės mokslinių tyrimų projektų rengimo ir planavimo patirties. Kursas leidžia plėtoti savo akademinio rašymo įgūdžius. Taikydami dotacijos pasiūlymo formatą, jūs išmoksite rašyti per apribojimus, kuriuos šis formatas kelia tyrėjui. Svarbu tai, kad projekto pasiūlymo rengimo kursas leidžia iš pat pradžių prisiimti atsakomybę už savo mokslinių tyrimų projektą.

Po to, kai įvertinsite, gausite neoficialų jūsų vadovo atsiliepimą ir raštišką atsiliepimą apie savo pasiūlymą. Jūsų rašytinis mokslinių tyrimų projekto pasiūlymas bus oficialiai įvertintas ir ženklas 100% prisidės prie galutinio kurso ženklo.

Seminarai, kursai ir mokinių mokymas

Programą papildys seminarų ir pamokų, apimančių temas, susijusias su regeneracine medicina ir audinių taisymu, serija, suteikianti plačią ir gilią mokslinių tyrimų projektų ir mokymo dalį. „CRM“ kas savaitę rengia vietinius ir pakviestus pranešėjus, atskleidžiančius įvairias mokslinių tyrimų temas, susijusias su regeneracine medicina, kamieninių ląstelių biologija, vystymosi biologija ir audinių taisymu. Be to, galėsite dalyvauti įvairiuose seminarų cikluose visame universitete, taip pat įvairiuose universitetų biomedicinos tyrimų centruose, kur bus įsikūrę („Little France Campus“, Edinburgo „BioQuarter“).

Dalyvausite žurnalų klubuose ir dalyvausite CRM grupės vadovų surengtose studentų vadovaujamose diskusijų grupėse, kur sužinosite kritinio mąstymo įgūdžius ir rankraščių peržiūros įgūdžius.

Visoje programoje galite dalyvauti įvairiuose perkeliamuose gebėjimų kursuose, pradedant statistiniais duomenimis iki bendravimo įgūdžių ir profesinio tobulėjimo, įskaitant tuos, kuriuos siūlo Universiteto Akademinės plėtros institutas (IAD).

Mokymosi rezultatai

Mūsų programos absolventai galės:

 • parodyti kritišką regeneracinės medicinos, vystymosi biologijos, kamieninių ląstelių biologijos, uždegimo tyrimų ir audinių remonto principų supratimą
 • parodyti pažangias žinias apie įvairių audinių ir organų regeneravimą ir remontą
 • įrodyti pagrindines žinias apie biomedicininių tyrimų projektų rengimą ir vykdymą
 • formuluoti galiojančią mokslinių tyrimų hipotezę ir mokslinių tyrimų tikslą, remiantis jų žiniomis ir savarankišku mokymu
 • apklausti tyrimo hipotezę sėkmingai planuojant ir pritaikant įvairius tinkamus biomedicininius eksperimentinius metodus

Karjeros galimybės

Mūsų programos absolventai bus gerai pasirengę sėkmingai vykdyti biomedicinos mokslų daktaro laipsnį arba prisiimti sunkius profesinius vaidmenis akademinėje ar sveikatos priežiūros pramonėje.

Jūs gausite vertingų perduodamų įgūdžių, kurie bus naudingi įvairiose profesijose.

Patekimo reikalavimai

Tinkamumas

 • Norint gauti mokslinius tyrimus regeneracinės medicinos ir audinių remonto programoje, turėtumėte turėti 2: 1 UK diplomą arba jo tarptautinį ekvivalentą atitinkamoje biologinėje, medicinos, odontologijos ar veterinarijos disciplinoje. Kandidatai turės atitikti Edinburgo universiteto standartinius anglų kalbos reikalavimus. Visi Universiteto pareiškėjai bus paprašyti įrodyti, kad jie turi anglų kalbos kompetenciją, nepriklausomai nuo jų pilietybės ar gyvenamosios šalies.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje anglų kalbų šalių, kaip apibrėžta JK vizų ir imigracijos (UKVI).
 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Anglų kalba mokomi ir vertinami laipsniai turi būti ne ilgesni kaip trejų su puse metų jūsų studijų programos pradžioje. „IELTS“, „TOEFL“, „Pearson“ anglų kalbos testas ir „Trinity ISE“ studijų programos pradžioje turi būti ne daugiau kaip 2 metai.

(* Pataisyta 8/11/2018 siekiant pateikti tikslesnę informaciją apie anglų kalbos kvalifikacijos galiojimo datas.)

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą

Bendros metinės studijų išlaidos, skirtos vienerių metų magistrantūros studijoms regeneracinės medicinos ir audinių taisymo programoje 2019/2020 mokslo metams, apima studijų mokestį, kuris priklauso nuo jūsų mokesčio statuso, pridėjus fiksuotą sumą už papildomą programą išlaidos, kaip nurodyta toliau.

 • Pagrindinis / ES mokestis už mokslą: £ 8 300
 • Užjūrio / tarptautinis mokestis už mokslą: £ 26 600
 • Papildomos programos išlaidos: £ 4000

Mokestis už mokslą

Universitetas, kaip ir kiti universitetai Jungtinėje Karalystėje, nustato skirtingus studijų mokesčio tarifus studentams, kurių statusas yra „namuose“ (ty Jungtinėje Karalystėje ar Europos Sąjungoje), ir tiems, kurių statusas yra „užsienyje“. Visi Škotijos universitetai privalo nustatyti mokestį pagal Škotijos parlamento - 2011 m. Švietimo (Mokesčių) (Škotijos) reglamentus.

Jūsų mokestis už mokslą ir mokestis už mokslą nustatomi pagal jūsų pilietybę ir šalį, kurioje esate „nuolatinis gyventojas“.

Kai kreipiatės į studijas su mumis, Edinburgo universitetas stengsis apskaičiuoti mokestį už mokslą, remdamasis informacija, kurią pateikiate savo paraiškoje apie savo pilietybę ir gyvenamąją šalį. Kai pateiksite paraišką, jums bus pranešta apie jūsų mokesčio statusą per pareiškėjo centrą. Jei nesugebėjome nustatyti jūsų mokesčio statuso, turėsite užpildyti Mokesčių būsenos klausimyną.

Universiteto mokesčiai ir Europa

JK vyriausybė patvirtino, kad ES antrosios pakopos studijų studentai, pradėję studijas 2019–2020 m., Savo programos laikotarpiu išlaikys savo mokestį ir teisę į mokslinių tyrimų tarybos paramą.

Būsimieji ES studentų finansavimo susitarimai bus nustatyti kaip JK diskusijų dėl būsimų santykių su ES dalis.

Studijų mokesčio nuolaidos

Edinburgo universitetas siūlo 10% nuolaidą absolventams, kurie baigė Edinburgo universiteto bakalauro laipsnį.

Universitetas taip pat siūlo 10% nuolaidą studentams, kurie anksčiau yra imigravę į „Lankymosi programą“, kaip antrosios pakopos studentą, ir baigė ne mažiau kaip vieną semestrą studijų Edinburgo universitete.

Studentų ir studentų finansavimas

Be finansinės paramos, kurią teikia Jungtinės Karalystės vyriausybinės agentūros ir išorės finansavimo šaltiniai, Universitetas siūlo daug bendrų ir konkrečiam sektoriui skirtų finansavimo schemų. Konkrečią informaciją apie tarptautines stipendijas ir finansavimą būsimiems studentams galima rasti mūsų interneto svetainėje.

Kaip taikyti

Taikykite internetu EUCLID

Paraiškos įgyti magistrantūros studijas regeneracinės medicinos ir audinių taisymo programoje pateikiamos per universiteto internetinę studentų paraiškų ir įrašų tarnybą EUCLID. EUCLID galite pasiekti naudodami nuorodą programos laipsnio ieškiklio puslapyje.

Jūs neturite užpildyti savo paraiškos vienoje sesijoje, nes galėsite išsaugoti savo paraišką bet kuriame proceso etape ir grįžti į jį, kai būsite pasiruošę tęsti.

Pagalbiniai dokumentai

Kad programos komanda galėtų peržiūrėti jūsų tinkamumą programai, turėsite pateikti šiuos dokumentus, jei reikia, vertimus:

 1. Dvi nuorodos raidės. Jei pateikiate teisėjo el. Pašto adresus, EUCLID sistema automatiškai susisieks su jais. Jei jau turite referencinių laiškų kopijas, galite jas įkelti tiesiogiai į savo paraišką. Programos pradžios dieną (2019 m. Rugsėjo mėn.) Nuorodos raidės turi būti ne ilgesnės kaip 1 metai ir turi būti pažymėtos ant lapo, pažymėtos data ir pasirašytos.
 2. Jūsų laipsnio patvirtinimas, taip pat jūsų ženklų ar tarpinio teksto kopija, jei dar turite baigti laipsnį.
 3. Asmeninis pareiškimas, kuriame apibūdinate ne daugiau kaip 500 žodžių, kodėl norėtumėte prisijungti prie programos ir kodėl esate tinkamas kandidatas.
 4. Anglų kalboms, kurių gimtoji kalba nėra, pažymėjimas (nuo pastarųjų dvejų metų), atitinkantis programos anglų kalbos reikalavimus, arba informacija apie tai, kada tikitės, kad ją galėsite pateikti.

Atkreipkite dėmesį, kad programai nereikalingas mokslinių tyrimų pasiūlymas - užpildykite „Mokslinių tyrimų projektai bus atrinkti, kai programa bus vykdoma“ ir ignoruojami visi automatiškai generuojami el. Paraiškų teikimo internetu procese taip pat prašoma išsamią informaciją apie savo mokslinių tyrimų temą. Pateikite išsamią informaciją apie savo dabartinius mokslinių tyrimų interesus. Tai neapsiribos jūsų pasirinktais mokslinių tyrimų projektais, kai būsite programoje.

Asmeninis pareiškimas

Jūsų asmeninis pareiškimas yra svarbi jūsų paraiškos dalis. Tai padės mums nuspręsti, ar jūs gerai sutinkate su mūsų programa, ir, kaip svarbu, ar mūsų programa jums tinka.

Tarptautiniai studentai

Jei kreipiatės iš ne Jungtinės Karalystės, mūsų tarptautinis biuras gali padėti užtikrinti, kad būtų laikomasi visų būtinų paraiškų teikimo procedūrų.

Paraiškų pateikimo terminai

 • Programos pradžios data: 2019 m. Rugsėjo 9 d
 • Paraiškos pateikimo terminas: 2019 m. Rugpjūčio 2 d

Mes primygtinai rekomenduojame pateikti savo užpildytą paraišką kuo anksčiau, ypač jei jūs taip pat kreipiatės dėl finansavimo arba jums reikės vizos. Jei turėsime vietų, galime apsvarstyti vėlesnes paraiškas.

Programa mokoma:
Anglų
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Peržiūrėti 35 daugiau kursų The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

Paskutinį kartą atnaujinta May 14, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 9, 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
8,300 GBP
Pagrindinis / ES mokestis už mokslą: £ 8 300; Užjūrio / tarptautinis mokestis už mokslą: £ 26,600; Papildomos programos išlaidos: £ 4000
Deadline
Rgp. 2, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 9, 2019
End Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 2, 2019

Rgs. 9, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 2, 2019
End Date
Rgp. 2020