Magistrantūros studijų programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Išplėskite savo sveikatos ir socialinės priežiūros specialybę, įgysite naujų įgūdžių ir pakeisite savo praktiką mūsų magistrantūros pažangos praktikoje. Mūsų kursas, bendradarbiaujant su klinikų ekspertais, pacientais, sveikatos ir socialinės rūpybos specialistais, yra skirtas visiems sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos specialistams, dirbantiems klinikinėse, švietimo, valdymo ar mokslinių tyrimų veikloje.

Šio magistro kurso "Skatinamoji praktika" turinį labai įtakojo tai, kad gyventojų sveikatos ir socialiniai poreikiai keičiasi visame pasaulyje. Mes turime senstančią gyventojų grupę, besikeičiančią blogos sveikatos būklę ir naudojimąsi sveikatos ir socialinės rūpybos paslaugomis. Mes suprantame įvairius kiekvieno asmens poreikius.

Laipsnių Pathways

Galite pasirinkti iš dviejų skirtingų laipsnių Pathways :

Magistrantūros pažangos praktika (klinikinė praktika)

Skirta JK sveikatos specialistams, kurių darbas iš esmės yra kliniškai orientuotas, siekia pažangos praktikoje arba reikalauja pažangių įgūdžių, kad atitiktų jų dabartinį vaidmenį.

Šis " Pathway naudojamas lankstus požiūris, kai moduliai pristatomi internetu ir akis į akį. Kliniškai orientuoti moduliai reikalingi akis į akį, nes juos teikia ekspertai, dirbantys bendradarbiaujant su universiteto darbuotojais, kad maksimaliai padidintų mokinių mokymosi galimybes.

Magistrantūros pažangos praktika

Bet kuriam sveikatos specialistui - vietiniam, nacionaliniam ar tarptautiniam - norintiems įgyti pažangių žinių ir patirties šiuolaikinėse sveikatos priežiūros srityse, kad jie galėtų vadovauti ir daryti įtaką jų vaidmeniui.

Šis Pathway gali būti atliekamas visiškai internete. Tačiau, jei pasirinksite vieną iš kliniškai orientuotų modulių, akis į akį reikia lankytis, nes juos teikia ekspertai, dirbantys bendradarbiaujant su universiteto darbuotojais, siekiant maksimaliai padidinti mokinių galimybes mokytis.

Neakivaizdinė, lanksti studija

Kiekvieną Pathway galite mokytis ne visą darbo dieną 2-4 metus, suteikiant jums lankstumo, kad galėtumėte susitvarkyti su savo profesiniais ir asmeniniais įsipareigojimais, nes uždirbsite šią labai vertinamą magistrantūros kvalifikaciją.

Mes sveikiname paraiškas iš tų, kurie ketina užpildyti ikimokyklinio ugdymo kursus (suaugusiųjų ir psichinės sveikatos), tuos, kurie po registracijos dirba praktikoje, arba tuos, kurie studijuoja kaip antrosios pakopos studijų pakopos dalis.

Per savo studijas jūs išmoksite iš mūsų pirmaujančių pasaulio mokslo darbuotojų ir naudosite naujausius tyrimus, kad sustiprintumėte savo vadovavimo įgūdžius ir kritinį mąstymą.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Mes užėmėme 1-ąją vietą Škotijoje sveikatos mokslų (REF 2014)

# 2 Pasirinkite iš modulių, kurie leis jums pagerinti savo karjeros siekius

# 3 Visi moduliai yra tiesiogiai susiję su praktika

Kurso tikslai

Jei esate sveikatos priežiūros ar socialinės rūpybos specialistas, šis kursas yra skirtas suteikti jums įgūdžių ir žinių, kurių reikia norint išplėsti savo karjerą ir šiuolaikinės globos sritį.

Baigę studijas galėsite:

 • naudokitės savo žiniomis ir įgūdžiais, kad informuotumėte organizaciją ir teiktumėte globą
 • parodyti pažangius sprendimų priėmimo įgūdžius
 • parodyti išsamų supratimą apie pažangias praktikos centrines temas, įskaitant vadovavimą, mokymosi palengvinimą, mokslinius tyrimus / plėtrą ir pažangią profesinę praktiką bei pagrindinius principus
 • taikyti kritinius argumentus ir argumentus, kad būtų paremta įrodymais pagrįsta praktika, kaip sveikatos ir socialinės rūpybos dalies teikimo dalis
 • vertinti teorinius modelius kaip pažangos praktikos pokyčių ir naujovių informavimo pagrindą

Profesinės akreditacijos

Visi moduliai akcentuoja jūsų praktiką, derinant kursų turinį su klinikiniais scenarijais ir profesiniais reikalavimais magistro lygiu.

Mūsų modulis "Ne medicinos prietaisai" atitinka "Slaugos ir akušerijos" tarybos ir "Health Professions Council" reikalavimus.

Kurso informacija

Mūsų magistro kvalifikacijos tobulinimo praktika suteikia jums vertingų žinių ir įgūdžių, kurie gali padidinti jūsų indėlį į sveikatos ir socialinę rūpybą - ir pagerinti savo karjeros perspektyvą.

Jūs studijuoti keletą pagrindinių ir papildomų modulių spektrą, kuris gali skirtis priklausomai nuo kokio stiprumo Pathway pasirinkti:

Magistrantūros pažangos praktika

Jums reikės atlikti pagrindinius modulius

 • Pažangi praktika
 • Ilgalaikės sąlygos: priežiūra ir valdymas
 • Praktiškai projekto darbo metodologija

Kiekvienas yra vertas 20 kreditų. Taip pat turėsite pasirinkti dar 60 kreditų ir disertaciją (60 kreditų). Studentai, baigę 180 kreditų, įgys magistro laipsnį.

Magistrantūros pažangos praktika (klinikinė praktika)

Šis Pathway labai pabrėžia:

 • pažangūs klinikiniai rezultatai
 • savarankiška praktika
 • kritinis mąstymas
 • aukštas sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo lygis
 • vertybes pagrįsta priežiūra
 • tobulinti praktiką

Jums reikės atlikti ir taikyti pagrindinius modulius išplėstinio klinikinio įvertinimo ir tyrimo, ne medicinos paskyrimo ir pažangios praktikos į savo praktikos srityje.

Studentai, kurie užpildo 180 kreditų, gaus magistro laipsnį.

Kas gali kreiptis dėl šio Pathway ?

Bet kokia slaugytoja ar jo sąjungos sveikatos specialistai, kurie dirba pažangiosios praktikos lygmenyje / titulą ar link jo. Atkreipkite dėmesį, kad yra papildomų priežiūros reikalavimų, reikalingų vaistui neskirti, ir bus reikalaujama papildomos informacijos, kai būsite pasirengę atlikti šį modulį.

Mokymas

Šis kursas apima ir klasėje, ir internetiniame mokyme mišinį. Tikslus internetinių ar tiesioginių mokymų santykis priklausys nuo to, Pathway laipsnį ir pasirinktus modulius. Studentai, Pathway pereiti prie pagrindinio tobulėjimo praktikos Pathway gali nuotoliniu būdu užbaigti visą kursą. Mes naudojame "CANVAS" virtualios mokymosi platformą, kad pristatytume internetinio mokymo elementus, taip pat podcast'us, vaizdo įrašus ir kitas interaktyvias medžiagas. Jei reikia, vaizdo konferencijų programinė įranga taip pat bus naudojama nuotolinio mokymosi dalyviams.

Jūsų dėstytojai suteiks jums reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtų kritiškai atspindėti, peržiūrėti ir parašyti magistrantūros lygmeniu ir pasiekti sėkmingų rezultatų. Tiesioginiai ištekliai ir tiesioginiai susitikimai yra skirti įsitraukti ir iššūkį savo mąstymui įgiję naujas žinias, įgūdžius ir kompetencijas. Taip pat esate raginami įtvirtinti savo mokymąsi savo praktikoje, tobulindami savo kritinį supratimą ir taikymą, atlikdami kryptingą veiklą, skaitydami seminarus ir vadovėlius.

Vertinimas

Įvertinimai atspindės konkrečius " Pathway ir modulių reikalavimus ir gali apimti egzaminus, esė ir praktinius testus.

Kursų direktorius

Dr Susanne Cruickshank

44 (0) 1786 466362

susanne.cruickshank@stir.ac.uk

Dr Julie Cowie

44 (0) 1786 466103

julie.cowie@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

 • Užsienyje: 13 650 svarų sterlingų
 • Namai / ES: 4 700 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau