Magistrantūros programa biomedicinos inžinerijos ir inžinerijos srityje - biomedžiagos ir audinių inžinerija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Biomedicinos mokslai ir inžinerija derina inžineriją su gyvosios gamtos mokslais

Žmonių poreikis pritaikyti ir ekonomiškai efektyviau implantai, prietaisai ir sveikatos informatikos sprendimai auga.

Biomedicinos inžinerijos pramonė yra vis svarbesnis pasaulinis aukštųjų technologijų sektorius. Suomijoje „HealthTech“ pramonė yra ypač stipri. Atsiradus daugybei mažų įmonių, biomedicinos ir inžinerijos sritys sparčiai plečiasi ir siūlo įvairias karjeros galimybes. Ši programa suteikia jums tvirtą supratimą apie iššūkius, susijusius su biomedicinos ir sveikatos mokslais. Inžinerijos ir sveikatos mokslų sąsajoje susipažinsite su pažangiomis technologijomis ir galėsite kurti novatoriškus sprendimus šiems iššūkiams išspręsti. Galėsite pademonstruoti kritinį mąstymą ir profesionalumą bei tęsti karjerą pramonėje, ligoninėje arba tęsti studijas daktaro laipsnyje. Jūs taip pat galite būti natūraliai gimęs verslininkas ir pradėti savo verslą.

Mes palaikome glaudžius ryšius su inžinerijos specialistais, gyvenimo mokslininkais ir gydytojais, todėl užtikriname optimalų poveikį mūsų studentams. Mes džiaugiamės tarptautine reputacija dėl puikių pagrindinių ir vertimo (nuo laboratorijos iki klinikos) tyrimų. Kreipdamiesi į programą galite rinktis iš šių variantų: Biomedžiagos ir audinių inžinerija , Sveikatos technologijos ir informatika arba Biomedicinos mikro- ir nanodariniai.

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Mokslų magistras (technologijos)
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Miestelis: „Hervanta“ miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

Biomedicinos mokslų ir inžinerijos magistrantūros programa siūlo jums tarptautinę ir daugiadalykę aplinką, kurioje jus moko mūsų fakulteto tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai. Tai užtikrina galimybę naudotis naujausiomis žiniomis - nuo pagrindinių iki taikomųjų ir nuo pagrindinės biomedicinos inžinerijos iki šiuolaikinės biologijos - įvairiomis temomis, susijusiomis su inžinerijos sveikatos ir gerovės taikymu.

Studijų programa įgyvendinama bendradarbiaujant su „BioMediTech“. „BioMediTech“ yra institutas, kuris sujungia unikalų inžinerinių įgūdžių rinkinį ir tvirtą gyvenimo mokslų patirtį. Instituto tikslas yra sukurti naujas atradimų ir naujovių platformas. Mūsų ryšys su „BioMediTech“ taip pat reiškia glaudų bendradarbiavimą su Tampere University ligonine. Tai užtikrina aktyvią inžinierių, gyvybės mokslininkų ir gydytojų sąveiką ir taip užtikrina optimalų apšvietimą studentams, įstojusiems į studijų programą. Tampere University atlikti puikūs fundamentiniai ir vertimo (nuo laboratorijos iki klinikos) tyrimai yra pripažįstami visame pasaulyje. Šią reputaciją dar labiau sustiprino Suomijos akademijos paskirtas „Body-on-Chip“ tyrimų kompetencijos centras.

Efektyvesnių ir ekonomiškesnių implantų, prietaisų ir sveikatos informatikos sprendimų poreikis auga. Biomedicinos inžinerijos pramonė yra vis svarbesnis aukštųjų technologijų sektorius visame pasaulyje. Suomijoje sveikatos technologijų sektorius yra ypač stiprus (žr. „Healthtech Finland“). Atsiradus daugybei mažų įmonių, biomedicinos mokslų ir inžinerijos sritys sparčiai plečiasi. Tai užtikrina plačias karjeros galimybes mūsų absolventams ir puikias galimybes norintiems siekti verslumo. Be to, mūsų tyrimai yra glaudžiai integruoti į mokymą, kuris suteikia puikų pagrindą mūsų absolventams, kurie tęsia doktorantūrą.

Studentai, pasirinkę pagrindines biomedžiagas ir audinių inžineriją , įgyja plačių žinių apie biomedžiagas ir audinių inžineriją bei susijusias sritis, tokias kaip ląstelių technologijos, biofizika ir regeneracinė medicina. Ši patirtis yra būtina kuriant keletą medicinos programų, tokių kaip implantų projektavimas, ligų modeliavimas ir naujos transplantacijos terapijos, skirtos audinių pakeitimui ar atstatymui. Pagrindinis tiria skirtingus kamieninių ląstelių technologijos aspektus, pastolių dizainą ir audinių funkcionalumą, taip pat klinikinius rezultatus ir taisykles. Mūsų studentai plėtoja patirtį, kad taptų nepriklausomais pramonės ar akademinės bendruomenės ekspertais.

Daugiau apie mokymo kalbą

Oficiali programos kalba yra anglų, o tai reiškia, kad visi kursai, egzaminai ir studentų paslaugos organizuojami anglų kalba. Vadinasi, tiek rašytinės, tiek sakytinės anglų kalbos mokėjimas yra absoliuti sąlyga. Kreipdamiesi dėl priėmimo, studentai privalo pateikti patvirtintą kalbos mokėjimo pažymėjimą. Studentai taip pat privalo baigti suomių kalbos kursus. Kursas supažindina juos su kasdiene suomių ir suomių kultūra.

Tyrimo turinys

Biomedicinos mokslų ir inžinerijos magistro programa grindžiama laisve kartu su asmenine atsakomybe. Programa yra suskirstyta į modulius, į kuriuos taip pat įeina neprivalomi komponentai, leidžiantys pritaikyti savo laipsnį pagal jūsų poreikius. Taip siekiama išryškinti kiekvieno studento geriausius dalykus. Studijos apima, pavyzdžiui, įprastas paskaitas, grupinį darbą, pristatymus, laboratorines užduotis ir nedidelį tyrimų projektą.

Studentai, prisijungę prie programos, prieš pradėdami pagrindines studijas pirmiausia atliks bendras pagrindines studijas, siekdami užtikrinti, kad jie turėtų pakankamai pagrindinių biomedicinos mokslų ir biomedicinos inžinerijos žinių. Pagrindinės studijos taip pat apima įvadą į magistrantūros studijas Suomijoje ir suomių kalbą.

Kreipdamiesi dėl priėmimo į programą, turite pasirinkti specialybę ir kreiptis tiesiogiai į pasirinktą specialybę atitinkantį studijų variantą. Galite pasirinkti vieną iš šių specialybių:

 • Biomedžiagos ir audinių inžinerija
 • Biomedicinos mikro- ir nanodariniai
 • Sveikatos technologijos ir informatika

Jei pasirinksite „ Biomedžiagos“ ir „Audinių inžinerija“ , bus pasirinktas studijų variantas: „Biomedžiagos ir audinių inžinerija“, „Biomedicinos mokslai ir inžinerija“, „Magistras“ (technologija).

Pagrindiniuose biomedžiagų ir audinių inžinerijos kursuose paaiškinta ląstelių, biomedžiagų, biofizinių ir cheminių signalų bei augimo faktorių vaidmuo audinių inžinerijoje. Jūs taip pat suprasite etinius ir teisinius audinių inžinerijos produktų, naudojamų klinikiniu požiūriu, aspektus.

Nereikia jokių šalutinių dalykų studijų, nes pagrindinių dalykų studijoms tenka mažiausiai 50 kreditų. Vietoj to jūs turite laisvę rinktis pasirenkamuosius kursus arba bet kurį iš galimų nepilnamečių. Tampere University ar kituose universitetuose galite laisvai pasirinkti pasirenkamąsias studijas ar nepilnametę. Magistro darbas turi 30 kreditų. Jūsų magistro darbo projektas yra pritaikytas pagal jūsų karjeros planą. Tai gali arba atverti kelią į akademinę karjerą, arba paruošti dirbti pramonėje ar ligoninėje.

Studentams, įstojusiems į biomedicinos mokslų ir inžinerijos magistrantūros programą, gali tekti papildomai studijuoti, atsižvelgiant į jų bakalauro laipsnį. Atlikdami papildomas studijas, studentai gilina matematikos, fizikos, ekonomikos, informatikos ir kalbų žinias, kad jų žinios atitiktų inžinerijos mokslų bakalauro lygį. Be to, prieš pradedant pagrindines studijas gali prireikti būtinų kursų. Apskritai papildomos studijos įskaitomos į jūsų magistro laipsnį.

Mokestis už mokslą

Ne ES / EEE studentams, turintiems stipendijų sistemą mokantiems studentams, studijų mokestis yra 12000 eurų per mokslo metus.

Studijų struktūra

Biomedicinos mokslų ir inžinerijos magistrantūros programa gali būti baigta per dvejų metų dieninės studijos.

Karjeros galimybės

Biomedicinos mokslų ir inžinerijos magistro programą baigę studentai turi įvairiapusių ir daugiadisciplininių karjeros galimybių. Programa ugdo ateities ekspertus, gebančius mokytis visą gyvenimą.

Mūsų absolventai turi galimybių įsidarbinti Suomijos, Europos ir pasaulio sveikatos technologijų įmonėse (Suomijos sveikatos technologijos: http://healthtech.teknologiateollisuus.fi/en/members). Sveikatos technologijų pramonė yra viena iš labiausiai eksportą skatinančių pramonės šakų, todėl jai reikia tarptautinių absolventų. Be to, absolventai taip pat gali pradėti karjerą akademinėje aplinkoje ir tęsti doktorantūrą. Galimybės siekti daktaro laipsnio yra ne tik Suomijoje, bet ir visame pasaulyje, dėka plataus mūsų fakulteto tarptautinių bendradarbių tinklo. Svarbus darbdavys yra sveikatos priežiūros paslaugų pramonė, pradedant universitetinėmis ligoninėmis ir baigiant privačiomis klinikomis. Taip pat didėja naujų talentingų inžinierių ir tyrėjų poreikis dirbti viešajame sektoriuje ar vyriausybinėse institucijose (pavyzdžiui, patentų biure, medicinos prietaisų reglamentuose). Galiausiai per pastarąjį dešimtmetį atsirado vis daugiau mažų įmonių ir papildomų įmonių, atveriančių daug galimybių besidomintiems verslumu. ?

Mūsų studentai, kurie specializuojasi biomedžiagų ir audinių inžinerijos srityje, įsidarbina įmonėse ir mokslinių tyrimų įstaigose arba pradeda veiklą pradedančiose įmonėse, kurios gamina biomedžiagas, pavyzdžiui, ortopedijos ir stomatologijos reikmėms, arba kuria regeneracinės medicinos sprendimus, pasitelkdamos kamieninių ląstelių technologijas.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų pagal savo studijų programą, studentai gali visapusiškai naudotis Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu, pradedant nuo techninių ir baigiant įvairių sričių profesinėmis studijomis.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistro studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečiai programai taikomi tinkamumo kriterijai, kurie nurodo ir (arba) papildo informaciją prie bendrųjų kriterijų. Norėdami būti laikomi tinkamais, turite susitikti abu. Pareiškėjai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečios programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami kaip studentai Tampere University .

Bendras tinkamumas

Norėdami pretenduoti į Tampere University magistro studijų programą, turite turėti:

 • Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • kuris atitinka mažiausiai 180 ECTS (Europos kreditai) arba trejų metų nuolatinių studijų
  • iš atitinkamos magistro studijų programos srities, į kurią pretenduojate
  • iš pripažintos aukštosios mokyklos
  • Bakalauro laipsnis, baigtas ne Suomijos universitete, turi suteikti teisę į universiteto lygio magistro studijas toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.
 • IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Kandidatai paskutiniais bakalauro studijų metais gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2021 m. Liepos 31 d. Tokiu atveju jie būtų priimami sąlygiškai. Paskutiniais bakalauro studijų metais ieškokite specialių instrukcijų pareiškėjams.

Priėmimas į studijas, kurios tiesiogiai įgyja magistro laipsnį, bus grindžiamas pareiškėjo bakalauro laipsniu, kurį suteikė universitetas arba taikomųjų mokslų universitetas. Atsižvelgiant į konkrečios programos priėmimo reikalavimus, svarstydama paraiškas, programa gali atsižvelgti į anksčiau pretendentų įgytus įgūdžius.

Anksčiau baigtas magistro laipsnis nepadarys kandidatų netinkamų priimti. Tačiau pareiškėjai, kurie kreipiasi dėl antrojo magistro laipsnio, bus priimami tik dėl svarių priežasčių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Kiekvienoje magistro studijų programoje galima apibrėžti išsamesnius tinkamumo kriterijus, įskaitant, pavyzdžiui, konkretesnius kandidato ankstesnio išsilavinimo reikalavimus. Dėl šių kriterijų bus nuspręsta ir kasmet skelbiami kitam paraiškų teikimo etapui.

Ankstesnis laipsnis turėtų būti iš tos srities, glaudžiai susijusios su magistro programa, į kurią kreipiatės. Biomedicinos mokslų ir inžinerijos - biomedžiagų ir audinių inžinerijos - magistro programoje ankstesnis laipsnis turi būti vienas iš šių (arba labai susijusių) sričių: Biomedžiagų, biomedicinos mokslų, biotechnologijų, chemijos, fizikos, medžiagų inžinerijos / technologijos laipsnis mokslas ar kita disciplina, susijusi su specialybe. Chemijos, fizikos, inžinerijos ar medžiaginių mokslų studentams būtų naudinga (bet neprivaloma) bakalauro studijų metu atlikti kai kuriuos biologijos mokslų tyrimus. Visi studentai turi mokėti matematiką ir fiziką.

Kandidatams, baigusiems magistro laipsnį Taikomųjų mokslų universitete (AMK) arba Suomijos universitete, reikalaujama minimali VPS yra tokia pati, kaip ir priimant į magistro studijų programas, siūlomas suomių kalba.

Minimalus bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos taikomųjų mokslų universitete (AMK) Mažiausias GPA bakalauro laipsniui, įgytam Suomijos universitete (universitetas)
3,5 / 5 3/5

Priėmimo balas bus apskaičiuotas visiems pretendentams, kurie atitinka minimalius reikalavimus. Skaičiuojant nepaprastą GPA, įvertintą ECTS, atsižvelgiama tik į kursus (įskaitant baigiamuosius darbus), turinčius skaitinę pažymio vertę.

Jei dar nebaigėte dabartinės įstaigos, galite gauti sąlyginį pasiūlymą dėl priėmimo. Pasiūlymas bus atsiimtas, jei jūsų galutinis VPS nesieks minimalių reikalavimų.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Kreipdamiesi į Tampere University magistro programą, turite pateikti įrodymus, kad gerai mokate anglų kalbą akademiniais tikslais. Jūs turite dvi galimybes įrodyti savo anglų kalbos žinias: kalbos testai arba ankstesnės studijos.

Abiem atvejais turite pateikti dokumentą kaip kalbos įgūdžių įrodymą.

Anglų kalbos testai ir minimalūs rezultatų reikalavimai:

Testo pavadinimas Minimalus bakalauro programų testo rezultatas Tampere University
„TOEFL iBT“ / „TOEFL iBT Special Home Edition“ 92 apskritai be sekcijos žemiau 20
IELTS (akademinis) / IELTS rodiklis 6,5 apskritai be sekcijos žemiau 5,5
PTE (akademinis) 62 apskritai be skilties Komunikaciniai įgūdžiai žemiau 42
C1 Advanced * C
C2 įgūdžiai * C1
Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba) 5 kvalifikacijos lygis

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“

Ankstesni tyrimai

Galima atleisti nuo kalbos testo balų pateikimo, jei baigėte tam tikrus Tampere University išvardytus tyrimus, kurie įrodo, kad gerai mokate anglų kalbą akademiniais tikslais. Bus priimami tik kriterijus atitinkantys tyrimai, todėl jei pateiksite paraišką be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite Tampere University išvardytas išimtis ir tai, kaip pateikti dokumentus.

Įsiurbimas

Į biomedicinos mokslų programą priimama 30 studentų.

Biomedicinos mokslų ir inžinerijos programoje yra šios specializacijos: 1) biomedžiagos ir audinių inžinerija, 2) biomedicinos mikro- ir nanodariniai bei 3) sveikatos technologijos ir informatika.

Priėmimo tvarka

Studentai į programą atrenkami iš tų pareiškėjų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir pakankamai paraiškos dokumentų iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentams, priimamiems į magistro studijų programą, gali tekti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis. Dėl papildomų studijų fakultete bus sprendžiama kiekvienu atveju atskirai (ne daugiau kaip 60 ECTS kreditų).

Įvertinimas

Reikalavimus atitinkančių pareiškėjų skaičius kasmet viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priėmimo komisija vykdo atsižvelgdama į akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus, nurodytus paraiškos dokumentuose.

Atrankos procese šie vertinimo reikalavimai vertinami kaip sudėtiniai:

 • Pakankamai aukšti akademiniai rezultatai bakalauro studijose.
 • Pareiškėjai turi parodyti tvirtą motyvaciją studijuoti pagrindines programos temas ir susidomėjimą dirbti tarpdisciplininėje srityje.
 • Baigęs MOOC kursą „Įvadas į tvarų skaitmeninį gyvenimą“ bus laikomas privalumu. Kursas atidaromas 2020 m. Spalio 15 d., O pareiškėjas turi baigti MOOC kursą ne vėliau kaip 2021 m. Vasario 28 d. (23:59 pm GMT + 2). Visi darbai turi būti pateikti iki šios datos. Pasibaigus nustatytam terminui negalima pateikti jokių dokumentų, nes kursai uždaromi šią dieną.

Kaip taikyti

Priėmimas žingsnis po žingsnio

 1. Patikrinkite norimus taikyti programos (-ų) bendruosius tinkamumo kriterijus ir konkrečias programas. Jums leidžiama vienu metu kreiptis į tris programas.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atidaromas paraiškos teikimo laikotarpis, užpildykite internetinę paraišką Studyinfo.fi per paraiškos teikimo laikotarpį ir įkelkite reikiamus priedus į programą. Paraiškos teikimo laikotarpis yra 2020 m. Gruodžio 9 d. 8.00 GMT + 2 - 2021 m. Sausio 13 d. 15.00 GMT + 2.
 5. Įkelkite visus reikalingus priedus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu per Tampere University Priėmimo skyrių per dvi savaites, iki 2021 m. Sausio 27 d., 15.00 val. GMT + 2. Dokumentai universitetą turi pasiekti iki nurodyto termino ir, jei taikytina, jie turi būti pristatyti pagal konkrečiai šaliai keliamus reikalavimus.
 6. Nepamirškite kreiptis dėl stipendijos, jei taikoma.
 7. Palaukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2021 m. Kovo pabaigoje.
 8. Jei jums siūloma studijų vieta, nepamirškite ją priimti iki nurodyto termino. Jei reikia, sumokėkite mokestį už mokslą.
 9. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją iš anksto.
 10. Registruokitės kaip studentas ir prisijunkite prie Tampere University bendruomenės, kai studijos prasidės 2021 m. Rugpjūtį!

Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą bus galima gauti tik paraiškos pateikimo laikotarpiu, tik Studyinfo.fi. Paraiškos teikimo laikotarpis prasideda 2020 m. Gruodžio 9 d. 8 val. (GMT + 2) ir baigiasi 2021 m. Sausio 13 d. 15.00 val. (GMT + 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikalingų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų, kai kuriose programose išvardyti papildomi programos specifiniai priedai, reikalingi taikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į dokumentus ir dokumentus iš tų šalių, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Pareiškėjai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo tarnybai, kad jie atvyktų iki 2021 m. Sausio 27 d. 15.00 val. GMT + 2. Reikalingų bendrųjų programų priedų sąrašą ir tolesnes instrukcijas galite rasti programos dokumentų tinklalapyje.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Tačiau paraiškos formoje yra klausimų, susijusių su programa, ir jūsų bus paprašyta pateikti:

 • Dviejų akademinių / profesionalių asmenų, kurie gali pateikti jums rekomendacijas, kontaktinė informacija. Nurodykite vardą, pavardę, organizaciją, pareigas ir kontaktinę informaciją, įskaitant el. Pašto adresą, kad prireikus galėtume su jais susisiekti.
 • „Skype“ kontaktinė informacija. Atkreipkite dėmesį, kad gali būti apklausiami tik atrinkti kandidatai.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2021 m. Kovo pabaigoje. Visi stojantieji bus informuoti apie priėmimo rezultatus.

ryser

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau