Magistrantūros programa biomediciniuose moksluose ir inžinerijoje - biomedicinos mikro- ir nanodalelės

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Biomedicinos mokslai ir inžinerija derina inžineriją su gyvosios gamtos mokslais

Žmonių poreikis pritaikyti ir ekonomiškai efektyviau implantai, prietaisai ir sveikatos informatikos sprendimai auga.

Biomedicinos inžinerijos pramonė yra vis svarbesnis pasaulinis aukštųjų technologijų sektorius. Suomijoje „HealthTech“ pramonė yra ypač stipri. Atsiradus daugybei mažų įmonių, biomedicinos ir inžinerijos sritys sparčiai plečiasi ir siūlo įvairias karjeros galimybes. Ši programa suteikia jums tvirtą supratimą apie iššūkius, susijusius su biomedicinos ir sveikatos mokslais. Inžinerijos ir sveikatos mokslų sąsajoje susipažinsite su pažangiomis technologijomis ir galėsite kurti novatoriškus sprendimus šiems iššūkiams išspręsti. Galėsite pademonstruoti kritinį mąstymą ir profesionalumą bei tęsti karjerą pramonėje, ligoninėje arba tęsti studijas daktaro laipsnyje. Jūs taip pat galite būti natūraliai gimęs verslininkas ir pradėti savo verslą.

Mes skatiname glaudų inžinerijos specialistų, gyvybės mokslininkų ir klinikų bendradarbiavimą, todėl suteikiame optimalų poveikį studentams, dalyvaujantiems studijų programoje. Puikūs mūsų pagrindiniai ir vertimo (nuo laboratorijos iki klinikos) tyrimai yra pripažįstami visame pasaulyje. Kreipdamiesi į programą galite rinktis iš šių variantų: Biomedicinos mikroprocesoriai ir nanodariniai, Sveikatos technologijos ir informatika bei Biomedžiagos ir audinių inžinerija .

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Mokslų magistras (technologijos)
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Miestelis: „Hervanta“ miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

Biomedicinos mokslų ir inžinerijos magistro studijų programa siūlo jums tarptautinę ir daugiadalykę aplinką, kad galėtumėte pasimokyti iš plačios pasaulinio pripažinimo mokslininkų patirties fakultete. Tai užtikrins jums naujausią žinių apie įvairiausias temas, susijusias su inžinerijos taikymu sveikatos ir gerovės srityse, nuo pagrindinių iki taikomųjų ir nuo pagrindinės biomedicinos inžinerijos iki šiuolaikinės biologijos.

Programa glaudžiai organizuojama kartu su „BioMediTech“. „BioMediTech“ yra institutas, jungiantis unikalius inžinerijos įgūdžius ir stiprią gyvybės mokslų patirtį. Instituto tikslas yra sukurti naujas atradimų ir naujovių platformas. Šis glaudus bendradarbiavimas su „BioMediTech“ institutu taip pat optimizuoja ryšį su Tampere University ligonine. Tai užtikrina aktyvią inžinierių, gyvybės mokslininkų, taip pat klinikų sąveiką ir taip suteikia optimalų poveikį jums dalyvaujant magistrantūros biomedicinos mokslų ir inžinerijos studijų programoje. Tampere University atlikti puikūs pagrindiniai ir vertimo (nuo laboratorijos iki klinikos) tyrimai yra pripažįstami visame pasaulyje. Ši reputacija stiprėjo kartu su Suomijos akademijos „Body-on-Chip“ kompetencijos centru.

Šiandien žmonėms reikia efektyvesnių ir ekonomiškesnių implantų, prietaisų bei sveikatos informatikos sprendimų. Biomedicinos inžinerijos pramonė yra vis svarbesnė aukštųjų technologijų sritis visame pasaulyje. Suomijoje sveikatos technologijų sektorius yra ypač stiprus (žr. „Healthtech Finland“). Atsiradus daugybei mažų įmonių, biomedicinos mokslų ir inžinerijos sritys sparčiai plečiasi. Tai suteikia plačias karjeros perspektyvas besimokantiems studentams, įskaitant puikias galimybes širdyje atsidūrusiems verslininkams pradėti kurti verslą. Be to, išsilavinimas glaudžiai sąveikauja su moksliniais tyrimais, kurie yra puikus pagrindas tęsti doktorantūrą.

Pagrindinės biomedicininės mikro- ir nanodalyklės daugiausia dėmesio skiria mikro ir nanodalelių prietaisams ir sistemoms, tokioms kaip mikrojutikliai, mikroaktyvatoriai, mikrorobotika, mikrofluidikai, mikrooptika, taip pat bevielio signalo ir galios perdavimo technologijoms. „Organ-on-chip“ tipo in vitro prietaisai suteikia naują požiūrį kuriant naujus vaistus, suprantant ligų mechanizmus ir tiriant toksikologinį cheminių junginių poveikį. Tai galima pasiekti tik naudojant tokias pažangias technologijas kaip mikrofluidika, mikro ir biosensoriai, mikroskopija, pavaros ir pažangios biomedžiagos.

Miniatiūrizacija pastaraisiais dešimtmečiais buvo viena iš svarbiausių technologinių megatrendų. Todėl ne tik mikroprocesoriai, bet ir jutikliai bei pavaros tapo mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Ši specialybė suteikia jums tvirtą pagrindą dirbti šiose naujose technologijų srityse ir ypač jas panaudoti biomedicinos srityse. Pagrindiniai dalykai apims mikro ir nanodalelių prietaisus ir sistemas, tokias kaip mikrojutikliai, mikroaktyvatoriai, mikrorobotika, mikrofluidika, mikrooptika, taip pat bevielio signalo ir energijos perdavimo technologijas.

Daugiau apie mokymo kalbą

Oficiali programos kalba yra anglų, o tai reiškia, kad visi kursai, egzaminai ir studentų paslaugos organizuojami anglų kalba. Vadinasi, tiek rašytinės, tiek sakytinės anglų kalbos mokėjimas yra absoliuti sąlyga. Kreipdamiesi dėl priėmimo, studentai privalo pateikti patvirtintą kalbos mokėjimo pažymėjimą. Be to, suomių kalba yra privaloma laipsnio dalis. Tai suteikia pagrindines suomių kalbos žinias kasdieniniam naudojimui ir trumpą supažindinimą su suomių kultūra.

Tyrimo turinys

Biomedicinos mokslų ir inžinerijos studijų programos išsilavinimas grindžiamas laisve kartu su asmenine atsakomybe. Programa yra suskirstyta į modulius, kurie iš dalies apima pasirenkamus komponentus, todėl laipsnį galima pritaikyti pagal jūsų poreikius. Programa organizuojama taip, kad kiekviename asmenyje būtų kuo geriau. Kursai apima, bet neapsiriboja, tradicines paskaitas, grupinį darbą, pristatymą, laboratorinę praktiką ir nedidelį tyrimų projektą.

Studentai, prisijungiantys prie programos, pirmiausia imsis bendrų pagrindinių studijų. Pagrindinių pagrindinių studijų kursai užtikrina, kad prieš pradėdami pagrindines studijas turėsite pakankamai pagrindinių biomedicinos mokslų ir biomedicinos inžinerijos žinių. Bendrose pagrindinėse studijose taip pat bus įvadas į magistrantūros studijas Suomijoje ir suomių kalbą.

Kreipdamiesi į programą turėsite pasirinkti specialybę ir kreiptis tiesiogiai į pasirinktą specialybę atitinkantį studijų variantą. Jūs turite galimybę pasirinkti vieną iš šių specialybių:

 • Biomedžiagos ir audinių inžinerija
 • Biomedicinos mikro- ir nanodariniai
 • Sveikatos technologijos ir informatika

Jei pasirinksite Biomedicinos mikro- ir nanodarinius , bus pasirinktas studijų variantas: Biomedicinos Mikro- ir nanodariniai, Biomedicinos mokslai ir inžinerija, Mokslo (technologijų) magistras.

Pagrindinių biomedicinos mikro- ir nanodarinių kursuose išmoksite projektuoti, modeliuoti, imituoti, išbandyti ir pritaikyti mikrosensorius, mikroaktyvatorius, mikrofluidines ir minkštųjų robotų struktūras bei suprasite jų fizinius principus ir atitinkamų komercinių produktų specifikacijas. Jūs taip pat sužinosite, kaip derinti mikroprodukcijos metodus su biomedicinos inžinerija biomedicinos reikmėms, tokioms kaip ląstelių technologijos.

Nereikia jokių papildomų dalykų studijų, nes pagrindinių dalykų studijoms priskiriama mažiausiai 50 kreditų. Vietoj to turėsite laisvę rinktis pasirinktus pasirinktus kursus arba bet kurį siūlomą nepilnametį. Tampere University ar kituose universitetuose galite laisvai pasirinkti jų pasirenkamąsias studijas ar nepilnamečius. Baigus magistro darbą suteikiama 30 kreditų. Magistro darbo tyrimo projektas pritaikytas pagal jūsų karjeros planą. Tai gali arba atverti kelią į akademinę karjerą, arba pasiruošti dirbti pramonėje ar ligoninėse.

Studentams, kurie pradeda studijas pagal biomedicinos mokslų ir inžinerijos studijų programą, gali reikėti atlikti papildomas studijas, atsižvelgiant į jų bakalauro laipsnį. Atlikdami papildomas studijas, studentai atnaujins savo matematikos, fizikos, ekonomikos, informatikos ir kalbų žinias, kad jų žinios atitiktų inžinerijos mokslų bakalauro lygį. Be to, gali reikėti išankstinių pagrindinių dalykų kursų. Apskritai papildomos studijos įtraukiamos į magistro laipsnį.

Mokestis už mokslą

Ne ES / EEE studentams, turintiems stipendijų sistemą mokantiems studentams, studijų mokestis yra 12000 eurų per mokslo metus.

Studijų struktūra

Biomedicinos mokslų ir inžinerijos bakalauro studijų programa yra dvejų metų programa, ir tai reikalauja visą studijas.

Karjeros galimybės

Studentai, baigę biomedicinos mokslų ir inžinerijos magistro programą, turės įvairiapusių karjeros galimybių vykdydami daugiadisciplinines užduotis. Programa mokys ekspertus ateičiai mokytis visą gyvenimą.

Absolventai ras įsidarbinimo galimybes Suomijos, Europos ir pasaulio sveikatos technologijų įmonėse (Suomijos sveikatos technologijos: http://healthtech.teknologiateollisuus.fi/en/members). Apskritai sveikatos technologijų pramonė yra viena iš labiausiai eksportą skatinančių pramonės šakų. Taigi reikia ir tarptautinių absolventų. Be to, absolventai taip pat gali pradėti karjerą akademinėje aplinkoje ir tęsti doktorantūrą. Doktorantūros galimybės yra taikomos ne tik Suomijoje, bet ir visame pasaulyje, dėka plataus fakulteto bendradarbių tinklo. Sveikatos priežiūros paslaugų pramonė nuo universitetinių ligoninių iki privačių klinikų yra vienas reikšmingų darbdavių. Taip pat didėja naujų talentingų inžinierių ir tyrėjų poreikis dirbti viešajame sektoriuje ar vyriausybinėse institucijose (pavyzdžiui, patentų biure, medicinos prietaisų nuostatuose). Galiausiai per pastarąjį dešimtmetį atsirado vis daugiau mažų įmonių ir papildomų įmonių, kurios atveria daug galimybių tiems, kurie nori tapti verslininkais?

Pagrindinės biomedicinos mikro- ir nanodarinių paslaugos suteikia konkurencinių įgūdžių dirbti tiek akademijoje, tiek pramonėje biomedicinos ir gyvybės mokslų srityse, taip pat tose srityse, kurios orientuotos į mikrodalymą. Ši specialybė suteikia gerą pagrindą doktorantūros studijoms, kurios šiuo metu yra labai vertinamos technologijų pramonėje.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų pagal savo studijų programą, studentai gali visapusiškai naudotis Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu, pradedant nuo techninių ir baigiant įvairių sričių profesinėmis studijomis.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistro studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečiai programai taikomi tinkamumo kriterijai, kurie nurodo ir (arba) papildo informaciją prie bendrųjų kriterijų. Norėdami būti laikomi tinkamais, turite susitikti abu. Pareiškėjai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečios programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami kaip studentai Tampere University .

Bendras tinkamumas

Norėdami pretenduoti į Tampere University magistro studijų programą, turite turėti:

 • Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • kuris atitinka mažiausiai 180 ECTS (Europos kreditai) arba trejų metų nuolatinių studijų
  • iš atitinkamos magistro studijų programos srities, į kurią pretenduojate
  • iš pripažintos aukštosios mokyklos
  • Bakalauro laipsnis, baigtas ne Suomijos universitete, turi suteikti teisę į universiteto lygio magistro studijas toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.
 • IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Kandidatai paskutiniais bakalauro studijų metais gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2021 m. Liepos 31 d. Tokiu atveju jie būtų priimami sąlygiškai. Paskutiniais bakalauro studijų metais ieškokite specialių instrukcijų pareiškėjams.

Priėmimas į studijas, kurios tiesiogiai įgyja magistro laipsnį, bus grindžiamas pareiškėjo bakalauro laipsniu, kurį suteikė universitetas arba taikomųjų mokslų universitetas. Atsižvelgiant į konkrečios programos priėmimo reikalavimus, svarstydama paraiškas, programa gali atsižvelgti į anksčiau pretendentų įgytus įgūdžius.

Anksčiau baigtas magistro laipsnis nepadarys kandidatų netinkamų priimti. Tačiau pareiškėjai, kurie kreipiasi dėl antrojo magistro laipsnio, bus priimami tik dėl svarių priežasčių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Kiekvienoje magistro studijų programoje galima apibrėžti išsamesnius tinkamumo kriterijus, įskaitant, pavyzdžiui, konkretesnius kandidato ankstesnio išsilavinimo reikalavimus. Dėl šių kriterijų bus nuspręsta ir kasmet skelbiami kitam paraiškų teikimo etapui.

Ankstesnis laipsnis turėtų būti iš tos srities, glaudžiai susijusios su magistro programa, į kurią kreipiatės. Biomedicinos mokslų ir inžinerijos magistrantūros programoje - biomedicinos mikro ir nanodariniai, ankstesnis laipsnis turi būti vienoje iš šių (arba labai susijusių) sričių: Biomedicinos inžinerijos, mikrotechnikos, elektrotechnikos, fizikos, mechatronikos inžinerijos / technologijos laipsnis ar kita disciplina, susijusi su specialybe. Būtų naudinga (bet neprivaloma) studentams, turintiems fizikos, elektrotechnikos, mechatronikos ar mikrotechnikos išsilavinimą, bakalauro studijų metu atlikti kai kuriuos biologijos / biomedicinos inžinerijos tyrimus. Visi studentai turi išmanyti matematiką ir fiziką bei išmanyti materialiuosius mokslus.

Kandidatams, baigusiems magistro laipsnį Taikomųjų mokslų universitete (AMK) arba Suomijos universitete, reikalaujama minimali VPS yra tokia pati, kaip ir priimant į magistro studijų programas, siūlomas suomių kalba.

Minimalus bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos taikomųjų mokslų universitete (AMK) Mažiausias GPA bakalauro laipsniui, įgytam Suomijos universitete (universitetas)
3,5 / 5 3/5

Priėmimo balas bus apskaičiuotas visiems pretendentams, kurie atitinka minimalius reikalavimus. Skaičiuojant nepaprastą GPA, įvertintą ECTS, atsižvelgiama tik į kursus (įskaitant baigiamuosius darbus), turinčius skaitinę pažymio vertę.

Jei dar nebaigėte dabartinės įstaigos, galite gauti sąlyginį pasiūlymą dėl priėmimo. Pasiūlymas bus atsiimtas, jei jūsų galutinis VPS nesieks minimalių reikalavimų.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Kreipdamiesi į Tampere University magistro programą, turite pateikti įrodymus, kad gerai mokate anglų kalbą akademiniais tikslais. Jūs turite dvi galimybes įrodyti savo anglų kalbos žinias: kalbos testai arba ankstesnės studijos.

Abiem atvejais turite pateikti dokumentą kaip kalbos įgūdžių įrodymą.

Anglų kalbos testai ir minimalūs rezultatų reikalavimai:

Testo pavadinimas Minimalus bakalauro programų testo rezultatas Tampere University
„TOEFL iBT“ / „TOEFL iBT Special Home Edition“ 92 apskritai be sekcijos žemiau 20
IELTS (akademinis) / IELTS rodiklis 6,5 apskritai be sekcijos žemiau 5,5
PTE (akademinis) 62 apskritai be skilties Komunikaciniai įgūdžiai žemiau 42
C1 Advanced * C
C2 įgūdžiai * C1
Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba) 5 kvalifikacijos lygis

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“

Ankstesni tyrimai

Galima atleisti nuo kalbos testo balų pateikimo, jei baigėte tam tikrus Tampere University išvardytus tyrimus, kurie įrodo, kad gerai mokate anglų kalbą akademiniais tikslais. Bus priimami tik kriterijus atitinkantys tyrimai, todėl jei pateiksite paraišką be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite Tampere University išvardytas išimtis ir tai, kaip pateikti dokumentus.

Įsiurbimas

Į biomedicinos mokslų programą priimama 30 studentų.

Biomedicinos mokslų ir inžinerijos programoje yra šios specializacijos: 1) biomedžiagos ir audinių inžinerija, 2) biomedicinos mikro- ir nanodariniai bei 3) sveikatos technologijos ir informatika.

Priėmimo tvarka

Studentai į programą atrenkami iš tų pareiškėjų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir pakankamai paraiškos dokumentų iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentams, priimamiems į magistro studijų programą, gali tekti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis. Dėl papildomų studijų fakultete bus sprendžiama kiekvienu atveju atskirai (ne daugiau kaip 60 ECTS kreditų).

Įvertinimas

Reikalavimus atitinkančių pareiškėjų skaičius kasmet viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priėmimo komisija vykdo atsižvelgdama į akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus, nurodytus paraiškos dokumentuose.

Atrankos procese šie vertinimo reikalavimai vertinami kaip sudėtiniai:

 • Pakankamai aukšti akademiniai rezultatai bakalauro studijose.
 • Pareiškėjai turi parodyti tvirtą motyvaciją studijuoti pagrindines programos temas ir susidomėjimą dirbti tarpdisciplininėje srityje.
 • Baigęs MOOC kursą „Įvadas į tvarų skaitmeninį gyvenimą“ bus laikomas privalumu. Kursas atidaromas 2020 m. Spalio 15 d., O pareiškėjas turi baigti MOOC kursą ne vėliau kaip 2021 m. Vasario 28 d. (23:59 pm GMT + 2). Visi darbai turi būti pateikti iki šios datos. Pasibaigus nustatytam terminui negalima pateikti jokių dokumentų, nes kursai uždaromi šią dieną.

Kaip taikyti

Priėmimas žingsnis po žingsnio

 1. Patikrinkite norimus taikyti programos (-ų) bendruosius tinkamumo kriterijus ir konkrečias programas. Jums leidžiama vienu metu kreiptis į tris programas.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atidaromas paraiškos teikimo laikotarpis, užpildykite internetinę paraišką Studyinfo.fi per paraiškos teikimo laikotarpį ir įkelkite reikiamus priedus į programą. Paraiškos teikimo laikotarpis yra 2020 m. Gruodžio 9 d. 8.00 GMT + 2 - 2021 m. Sausio 13 d. 15.00 GMT + 2.
 5. Įkelkite visus reikalingus priedus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu per Tampere University Priėmimo skyrių per dvi savaites, iki 2021 m. Sausio 27 d., 15.00 val. GMT + 2. Dokumentai universitetą turi pasiekti iki nurodyto termino ir, jei taikytina, jie turi būti pristatyti pagal konkrečiai šaliai keliamus reikalavimus.
 6. Nepamirškite kreiptis dėl stipendijos, jei taikoma.
 7. Palaukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2021 m. Kovo pabaigoje.
 8. Jei jums siūloma studijų vieta, nepamirškite ją priimti iki nurodyto termino. Jei reikia, sumokėkite mokestį už mokslą.
 9. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją iš anksto.
 10. Registruokitės kaip studentas ir prisijunkite prie Tampere University bendruomenės, kai studijos prasidės 2021 m. Rugpjūtį!

Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą bus galima gauti tik paraiškos pateikimo laikotarpiu, tik Studyinfo.fi. Paraiškos teikimo laikotarpis prasideda 2020 m. Gruodžio 9 d. 8 val. (GMT + 2) ir baigiasi 2021 m. Sausio 13 d. 15.00 val. (GMT + 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikalingų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų, kai kuriose programose išvardyti papildomi programos specifiniai priedai, reikalingi taikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į dokumentus ir dokumentus iš tų šalių, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Pareiškėjai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo tarnybai, kad jie atvyktų iki 2021 m. Sausio 27 d. 15.00 val. GMT + 2. Reikalingų bendrųjų programų priedų sąrašą ir tolesnes instrukcijas galite rasti programos dokumentų tinklalapyje.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Tačiau paraiškos formoje yra klausimų, susijusių su programa, ir jūsų bus paprašyta pateikti:

 • Dviejų akademinių / profesionalių asmenų, kurie gali pateikti jums rekomendacijas, kontaktinė informacija. Nurodykite vardą, pavardę, organizaciją, pareigas ir kontaktinę informaciją, įskaitant el. Pašto adresą, kad prireikus galėtume su jais susisiekti.
 • „Skype“ kontaktinė informacija. Atkreipkite dėmesį, kad gali būti apklausiami tik atrinkti kandidatai.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2021 m. Kovo pabaigoje. Visi stojantieji bus informuoti apie priėmimo rezultatus.

ryser

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau