Magistrantūros profesinė terapija (išankstinė registracija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Gaukite įgūdžių, kad taptumėte profesionaliu darbo terapeutau, galinčiu pristatyti ir įvertinti profesinę terapiją įvairiose situacijose.

Ši programa remiasi supratimu apie žmones kaip profesines būtybes, santykius tarp okupacijos ir sveikatos, okupacijos modelius, profesinius mokslus ir profesinį teisingumą.

Jūs sužinosite, kaip atlikti profesinės terapijos vertinimus ir intervencijas su žmonėmis iš viso gyvenimo laikotarpio ir įvairiomis fizinėmis, psichinėmis ir socialinėmis problemomis, tokiomis kaip demencija, insultas, benamystė ar nedarbas. Jūsų mokymosi patirtis apima probleminius pamokymus, žurnalų klubus, kūrybinius ir praktinius užsiėmimus, savarankišką mokymąsi ir tyrimus. Būsite reikalaujama, kad prižiūrint ir vadovaujant patyrusiems profesionaliems gydytojams būtų atlikta ne mažiau kaip 1 000 valandų profesinės praktikos.

Kurso išmokos

Jūs dalyvaus įvairioje mokymosi aplinkoje, įskaitant problemas / užduotyse paremtus pamokymus, kūrybinius ir praktinius užsiėmimus, savarankišką mokymąsi ir tyrimus. Be universitete vykstančio mokymosi, turėsite dirbti ne mažiau kaip 1 000 valandų profesinės praktikos, kurią prižiūrės patyrę profesionalūs gydytojai.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti bent jau antrosios klasės pagyrimu laipsnį, kuris per pastaruosius penkerius metus buvo baigtas mokslo, socialinių mokslų, sveikatos priežiūros specialybių (įskaitant susijusias sveikatos ir socialinės rūpybos profesijas), psichologijos, filosofijos, sociologijos, istorijos, politikos, Aplinka ar menas. Daugiau informacijos ieškokite instrukcijų brošiūroje pareiškėjams, kurie neatitinka šio reikalavimo.

Pareiškėjai, neturintys anglų kalbos kaip savo pirmosios kalbos, privalo turėti IELTS 7,0 be įgūdžių žemiau 6,5 arba lygiavertis apdovanojimas.

Pareiškėjai taip pat turės įrodyti savo paraiškoje:

  1. Profesinės terapijos filosofijos, praktikos ir taikymo srities supratimas
  2. Tinkamas darbo patirtis / šešėliai
  3. Priežiūros ir užuojautos nuostatos, elgesys ir vertybės
  4. Savianalizmo ir motyvacijos įrodymai
  5. Efektyvūs bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek kaip komandos dalis

Visi kandidatai, prieš priimdami kursą, turės patenkinamą sveikatos būklę ir sustiprins baudžiamosios istorijos patikrinimus, tai atitiks profesinės organizacijos narystę ir HCPC registracijos reikalavimus.

Visos paraiškos turėtų būti pagrįstos dviem nuorodomis. Atkreipkite dėmesį, kad nuorodos turėtų būti pridedamos su motyvaciniu laišku arba tiesiogiai elektroniniu paštu.

Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Sėkmingai baigus kursą, galėsite kreiptis, kad taptumėte įregistruota profesijos terapeute. Dauguma profesionalių terapeutų dirba NHS viduje, bendruomenėje ir socialinėse tarnybose. Taip pat yra daugiau galimybių dirbti privačiuose sveikatos priežiūros, pramonės, savanoriško sektoriaus ir vietos valdžios sektoriuose. Mes turime aukštą studentų užimtumo lygį, o absolventai įgyja profesinės terapijos vaidmenis įvairiose srityse.

  • Profesijos terapeutas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

NHS stipendijos: studijų mokesčius už šį kursą paprastai moka NHS, o daugeliu atveju taip pat bus galima gauti stipendiją. Kad galėtumėte įgyti teisę, turite atitikti tinkamumo ir rezidencijos taisykles, kurias nustato išorės institucija, kuri administruoja šią schemą - NHS studentų stipendijas.

Darbo apmokėjimo kelionių išlaidos - iki £ 250 Kintamasis ne NHS stipendijų studentams. Kelionių išlaidos įdarbinimą gali būti kompensuojamos, jei studentas gali gauti stipendiją. Atkreipkite dėmesį, kad tai gali būti tik JK / ES studentai.

Tarptautinis

Kurso mokestis studentams yra 13180 svarų sterlingų. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Darbo apmokėjimo kelionių išlaidos - iki £ 250 Kintamasis ne NHS stipendijų studentams. Kelionių išlaidos įdarbinimą gali būti kompensuojamos, jei studentas gali gauti stipendiją. Atkreipkite dėmesį, kad tai gali būti tik JK / ES studentai.

Įranga

Bendrijos gyvenamoji erdvė

Naudojama reabilitacijos veiklai parodyti, juose yra veikianti virtuvė, svetainė, vonios kambarys ir lova, įrengta lubų keltuvas, avarinio kėlimo pagalvė, bariatric kėdė ir pritaikyta įranga.

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Klinikinių įgūdžių rinkinys

1 mln. Svarų komplektas sukurtas tam, kad atitiktų daugelio sveikatos specialistų mokymosi poreikius, o specializuota įranga įrengta specialiai įrengtose patalpose, leidžianti atlikti įvairias sesijas tinkamoje ir saugioje aplinkoje.

Sporto ir sporto salės

"Leeds Beckett" yra lengva laikytis. Mūsų fitneso apartamentai yra lengvai pasiekiami, pritaikyti visoms naujausioms technologijoms ir prieinamos visiems sporto nariams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau