Magistrantūros parazitologija ir patogenų biologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Parazitologijos ir patogenų biologijos magistrantūros programa skirta studentams, kurie ieško parazitų sukeltų infekcinių ligų, kurios labai kenkia žmonių sveikatai besivystančiame pasaulyje ir tropikuose; žemės ūkio maisto gamybos sistemos visame pasaulyje (įskaitant augalų sveikatą ir gyvūnų sveikatą bei gerovę).

Studentai, besimokantys kursą, sukurs žinias, tiesiogiai taikomas žmonių, augalų ir gyvūnų sveikatai ir gerovei, aprūpinimo maistu saugumui ir ateities maisto gamybos tvarumui, ypač gyvulių ir augalų / augalų auginimo sistemose.

Kursą vykdys tik moksliniai tyrimai ir studentams bus suteikta galimybė įgyti patirties tarptautiniu mastu konkurencingose laboratorijose.

Pabrėžia

Biologijos mokslų mokykla buvo pirmoji JK biologijos mokslų mokykla, gavusi prestižinį „Athena SWAN Gold“ apdovanojimą; apdovanojimą vėl išsaugojome 2016 m.

Karjeros plėtra

Magistrantūros programa apima vienos sveikatos požiūrį į šias infekcines ligas, stipriai pripažįstant sveikatos ir ligų sąveiką dinamiškoje sąsajoje tarp žmonių, gyvūnų ir aplinkos. Be įterptųjų bendrųjų įgūdžių mokymo, studentai turės galimybę įgyti dalykinių įgūdžių mokymą, pvz., Molekulinės biologijos metodus, diagnostiką, epidemiologiją (žmogaus, gyvūnų ir augalų ligas), vaistų / vakcinų kūrimą, patogenų valdymą / kontrolę, šeimininką. parazitų sąveika, imunobiologija, atsparumas vaistams ir galimas klimato pokyčių poveikis parazitams ir jų pernešėjams. Pagal programą įgytas perkeltų įgūdžių rinkinys ir žinių bazė suteiks studentams labai pageidaujamą kvalifikaciją, tinkančią tiems, kurie nori tęsti karjerą žmogaus sveikatos / infekcinių ligų, gyvūnų sveikatos, veterinarijos, gyvūnų / augalų biologijos, farmacijos mokslų ir maisto srityse. saugumas.

Studentų patirtis

Be dėstomų dalykų, magistrantūros studijos dalyvaus mokslinių tyrimų veikloje, veikiančioje aktyviai veikiančiose laboratorijose (akademinėse ar pramoninėse), arba lauke, pvz., Helminto infekcijų poveikis gyvūnų gerovei, ekonominiam parazitų poveikiui žemės ūkis, vektorių vaidmuo atsirandančiose ligose, zoonozių ligų ekologija, anthelmintinio atsparumo molekulinė bazė, atsirandančios technologijos narkotikų atradimui, infekcijos patologija, šeimininko parazitinis imunomoduliavimas.

Kurso struktūra

Parazitologijos ir patogenų biologijos magistrantūros programa skirta studentams, kurie ieško parazitų sukeltų infekcinių ligų, kurios labai kenkia žmonių sveikatai besivystančiame pasaulyje ir tropikuose; žemės ūkio maisto gamybos sistemos visame pasaulyje (įskaitant augalų sveikatą ir gyvūnų sveikatą bei gerovę). Studentai, besimokantys kursą, sukurs žinias, tiesiogiai taikomas žmonių, augalų ir gyvūnų sveikatai ir gerovei, aprūpinimo maistu saugumui ir ateities maisto gamybos tvarumui, ypač gyvulių ir augalų / augalų auginimo sistemose.

Studentai, vykdantys šį magistrantūros kursą, studijuos šiuos modulius:

  • Pagrindiniai parazitologijos įgūdžiai (40 CATS)
  • I parazitologija (parazitologijos ir patogenų pagrindai) (30 CATS)
  • Parazitologija II (pažangi parazitologija) (30 CATS)
  • Literatūros apžvalga (20 CATS)
  • Tyrimų projektas (60 CATS)

Karjeros galimybės

Gauti įgūdžiai ir įgytos žinios suteiks jums išsamų akademinį ir metodinį repertuarą, kad galėtumėte pradėti karjerą žemės ūkio, augalų mokslo, gyvūnų ir žmonių sveikatos, farmacijos, mokslo ir maisto srityse.

Mokymasis ir mokymasis

Šio kurso mokymosi galimybės pateikiamos toliau.

-

Karalienės metu mes teikiame aukštos kokybės mokymosi aplinką, kuri apima intelektualinį smalsumą, naujoves ir geriausią praktiką mokymosi, mokymo ir studentų paramos srityje, kad studentai galėtų pasiekti visą savo akademinį potencialą.

Be laboratorinio mokymo, numatoma, kad dalyviai taip pat įgis patirties vektorinių ir parazitų mėginių ėmimo ir kontrolės metodikose.

Mokymosi apie šį kursą galimybių pavyzdžiai: paskaitos, praktinė patirtis, e. mokymosi technologijos, savarankiškas mokymasis ir pridėtinės vertės kvalifikacija, siekiant padidinti įsidarbinimo galimybes.

Mokymo laikas bus rytas ir popietė, įvairiu laiku visą savaitę.

Vertinimas

Su kursu susiję įvertinimai pateikiami toliau:

Parazitologijos ir patogenų biologijos magistro laipsnis yra pagrįstas nuolatiniu kursinių darbų, egzaminų ir modulių vertinimu, remiantis pateiktais darbais, susijusiais su privačiais, individualiais tyrimais.

Įėjimo reikalavimai

Absolventas

Paprastai atitinkamos mokslo srities ar aukštesnės kvalifikacijos laipsnis, lygus 2,2 pagyrimo, yra priimtinas Universitetui. Kandidatai, turintys žemesnę nei 2.2 pagyrimo laipsnio standartą (arba lygiavertę universitetui priimtiną kvalifikaciją), bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai, jei jie galės įrodyti tinkamą mokyklai priimtiną patirtį.

Pareiškėjai tarp medicinos ir veterinarijos

  • Išoriniai medicinos ar veterinarijos studentai, norintys įsikalti, turi būti sėkmingai baigę trečius kursus ir būti priskirti pirmajai metų grupei, kad būtų svarstoma jų paraiška. Pareiškėjai turi būti išlaikę visus atitinkamus tų metų, kuriais jie teikia paraiškas, vertinimus.
  • Bus svarstoma ir tarp besimokančių medicinos studentų iš Queen's University Belfast , jei jie pirmu bandymu sėkmingai baigė trečius kursus ir pasiekė bent žemesnį antrosios klasės pagyrimo standartą.
  • Queen's University Belfast besikreipiantys kandidatai taip pat turėtų užtikrinti, kad jie turėtų savo medicinos direktoriaus leidimą kalbėtis.

Tarptautiniai studentai

Norėdami gauti informacijos apie tarptautinius kvalifikacijos atitikmenis, prašome patikrinti konkrečią informaciją apie savo šalį.

Anglų kalbos reikalavimai

Būtina įrodyti, kad IELTS * balas yra 6,0, bet ne mažiau kaip 5,5 bet kokio komponento arba lygiavertė Universitete priimtina kvalifikacija (* imtasi per pastaruosius 2 metus).

Tarptautiniai studentai, pageidaujantys kreiptis į Queen's University Belfast (ir kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba), turi sugebėti parodyti savo anglų kalbos žinias, kad galėtų visiškai išnaudoti jų studijas ar tyrimus. Ne Europos ekonominės erdvės valstybės piliečiai taip pat turi atitikti Jungtinės Karalystės vizų ir imigracijos (UKVI) imigracijos reikalavimus anglų kalba vizų tikslais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie anglų kalbos reikalavimus EEE ir ne EEE piliečiams, apsilankykite www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Jei norėtumėte tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius prieš įstoję į šią studijų programą, INTO Queen's University Belfast siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius, norint įstoti į šį laipsnį.

Dėl COVID-19 pandemijos, nuo 2020 m. Birželio iki rugsėjo mėnesio mes siūlysime akademinius anglų kalbos ir ikiseansinius kursus internetu.

  • Akademinė anglų kalba: intensyvus anglų kalbos ir studijų įgūdžių kursas sėkmingam universitetinio studijų laipsniui
  • Išankstinė sesija English: trumpas intensyvus akademinis anglų kalbos kursas, skirtas studentams, pradedantiems Queen's University Belfast studijų programą ir kuriems reikia tobulinti anglų kalbą.

Mokestis už mokslą

Šiaurės Airija (NI) 6 140 svarų sterlingų
Anglija, Škotija arba Velsas (GB) £ 6 900
Kita (ne JK) ES 6 140 svarų sterlingų
Tarptautinis 20 800 svarų sterlingų

Visos nurodytos studijų kainos yra už 2020–21 mokslo metus. Mokestis už mokslą bus didinamas kasmet, didinant infliaciją, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Papildomos kursų išlaidos

Visi studentai

Priklausomai nuo studijų programos, gali būti papildomų išlaidų, kurios nėra padengiamos už mokslą, į kurias studentai turės atsižvelgti planuodami studijas.

Studentai gali pasiskolinti knygų ir naudotis internetiniais mokymosi šaltiniais iš bet kurios Karalienės bibliotekos. Jei studentai nori įsigyti rekomenduojamus tekstus, o ne skolintis juos iš universiteto bibliotekos, teksto kainos gali svyruoti nuo 30 iki 100 svarų. Be to, studentai turėtų skirti nuo 30 iki 75 svarų sterlingų per metus kopijavimui, atminties kortelėms ir spausdinimo išlaidoms padengti.

Studentai, kurie stažuojasi arba studijuoja užsienyje, yra privaloma arba pasirenkama programos dalis, turėtų žinoti, kad turės padengti papildomas kelionės ir pragyvenimo išlaidas.

Jei programa apima svarbų projektą ar disertaciją, gali kilti išlaidų, susijusių su transportu, apgyvendinimu ir (arba) medžiagomis. Suma priklausys nuo pasirinkto projekto. Taip pat gali reikėti papildomų išlaidų spausdinimui ir įrišimui.

Studentai gali apsvarstyti galimybę įsigyti elektroninį prietaisą; išlaidos skirsis priklausomai nuo pasirinkto modelio specifikacijos.

Taip pat imami papildomi mokesčiai už diplomų įteikimo ceremonijas, egzaminų laikymą ir baudas bibliotekoje.

Parazitologijos ir patogenų biologijos išlaidos

Studentai privalo įsigyti laboratorijos paltą, kurio kaina yra 10 svarų.

Kaip finansuoti studijas?

Ekonomikos departamentas teiks studijų paskolą iki 5500 svarų sterlingų vienam NI / ES studentui podiplominėms studijoms.

Antrosios pakopos paskolų sistema JK siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 609 svarų sterlingų, skirtų dėstomiems ir tiriamiesiems magistrantūros kursams visose srityse. Kriterijus, tinkamumą, grąžinimo ir paraiškos informaciją galima rasti JK vyriausybės tinklalapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the wo ... Skaityti daugiau

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the world for graduate prospects (QS Graduate Employability Rankings 2020), and a member of the Russell Group of UK research-intensive universities, combining excellence in research and education with a student-centred ethos. Skaityti mažiau