Magistrantūros pažangos praktika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išplėskite savo sveikatos ir socialinės priežiūros specialybę, įgysite naujų įgūdžių ir pakeisite savo praktiką mūsų magistrantūros pažangos praktikoje. Mūsų kursas, bendradarbiaujant su klinikų ekspertais, pacientais, sveikatos ir socialinės rūpybos specialistais, yra skirtas visiems sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos specialistams, dirbantiems klinikinėse, švietimo, valdymo ar mokslinių tyrimų veikloje.

Šiam šio tobulinimosi praktikos magistrantūros kurso turiniui didelę įtaką padarė tai, kad visame pasaulyje keičiasi gyventojų sveikatos ir socialiniai poreikiai. Mes senėjame, keičiasi blogos sveikatos būdai ir sveikatos bei socialinės priežiūros paslaugos. Mes suprantame įvairius kiekvieno žmogaus poreikius.

Laipsnių Pathways

Galite pasirinkti iš dviejų skirtingų laipsnių Pathways :

Magistrantūros pažangos praktika (klinikinė praktika)

Skirta JK sveikatos specialistams, kurių darbas iš esmės yra kliniškai orientuotas, siekia pažangos praktikoje arba reikalauja pažangių įgūdžių, kad atitiktų jų dabartinį vaidmenį.

Šis " Pathway naudojamas lankstus požiūris, kai moduliai pristatomi internetu ir akis į akį. Kliniškai orientuoti moduliai reikalingi akis į akį, nes juos teikia ekspertai, dirbantys bendradarbiaujant su universiteto darbuotojais, kad maksimaliai padidintų mokinių mokymosi galimybes.

Magistrantūros pažangos praktika

Bet kuriam sveikatos specialistui - vietiniam, nacionaliniam ar tarptautiniam - norintiems įgyti pažangių žinių ir patirties šiuolaikinėse sveikatos priežiūros srityse, kad jie galėtų vadovauti ir daryti įtaką jų vaidmeniui.

Šis Pathway gali būti vykdomas visiškai internete. Tačiau, jei pasirinksite vieną iš klinikinių aspektų, būtinas lankymas akis į akį, nes juos teikia ekspertai, dirbantys kartu su universiteto personalu, kad būtų maksimaliai padidintos studentų galimybės mokytis.

Neakivaizdinė, lanksti studija

Kiekvieną Pathway galite mokytis ne visą darbo dieną 2-4 metus, suteikiant jums lankstumo, kad galėtumėte susitvarkyti su savo profesiniais ir asmeniniais įsipareigojimais, nes uždirbsite šią labai vertinamą magistrantūros kvalifikaciją.

Mes sveikiname paraiškas iš tų, kurie ketina užpildyti ikimokyklinio ugdymo kursus (suaugusiųjų ir psichinės sveikatos), tuos, kurie po registracijos dirba praktikoje, arba tuos, kurie studijuoja kaip antrosios pakopos studijų pakopos dalis.

Per savo studijas jūs išmoksite iš mūsų pirmaujančių pasaulio mokslo darbuotojų ir naudosite naujausius tyrimus, kad sustiprintumėte savo vadovavimo įgūdžius ir kritinį mąstymą.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

 1. Sveikatos mokslų srityje mes užimame 1 vietą Škotijoje (2014 m. REF).
 2. Pasirinkite iš modulių, kurie leis sustiprinti jūsų karjeros siekius.
 3. Visi moduliai yra tiesiogiai susiję su praktika.

Kurso tikslai

Jei esate sveikatos priežiūros ar socialinės rūpybos specialistas, šis kursas yra skirtas suteikti jums įgūdžių ir žinių, kurių reikia norint išplėsti savo karjerą ir šiuolaikinės globos sritį.

Baigę studijas galėsite:

 • Pasinaudokite savo žiniomis ir įgūdžiais informuodami apie globos organizavimą ir teikimą.
 • Įrodykite pažengusių sprendimų priėmimo įgūdžius.
 • Parodykite išsamų pažangių praktikos centrinių temų supratimą, įskaitant lyderystę, mokymosi palengvinimą, mokslinius tyrimus / plėtrą ir pažangią profesinę praktiką bei pagrindinius principus.
 • Taikyti kritinius samprotavimo ir argumentavimo įgūdžius, kad būtų paremta įrodymais pagrįsta praktika kaip sveikatos ir socialinės globos dalis.
 • Įvertinkite teorinius modelius kaip pagrindą informuoti apie pažangias praktikos tendencijas ir inovacijas.

Profesinės akreditacijos

Visi moduliai ypač pabrėžia jūsų praktiką, suderindami kurso turinį su klinikiniais scenarijais ir profesiniais reikalavimais magistro lygiu.

Mūsų modulis "Ne medicinos prietaisai" atitinka "Slaugos ir akušerijos" tarybos ir "Health Professions Council" reikalavimus.

Kurso informacija

Mūsų magistro kvalifikacijos tobulinimo praktika suteikia jums vertingų žinių ir įgūdžių, kurie gali padidinti jūsų indėlį į sveikatos ir socialinę rūpybą - ir pagerinti savo karjeros perspektyvą.

Jūs studijuoti keletą pagrindinių ir papildomų modulių spektrą, kuris gali skirtis priklausomai nuo kokio stiprumo Pathway pasirinkti:

Magistrantūros pažangos praktika

Jums reikės atlikti pagrindinius modulius

 • Pažangi praktika
 • Ilgalaikės sąlygos: priežiūra ir valdymas
 • Praktiškai projekto darbo metodologija

Kiekvienas yra vertas 20 kreditų. Taip pat turėsite pasirinkti dar 60 kreditų ir disertaciją (60 kreditų). Studentai, baigę 180 kreditų, įgys magistro laipsnį.

Magistrantūros pažangos praktika (klinikinė praktika)

Šis Pathway labai pabrėžia:

 • Pažangūs klinikiniai rezultatai
 • Autonominė praktika
 • Kritinis mąstymas
 • Aukštas sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo lygis
 • Vertybėmis pagrįsta priežiūra
 • Tobulinti praktiką

Jums reikės atlikti ir taikyti pagrindinius modulius išplėstinio klinikinio įvertinimo ir tyrimo, ne medicinos paskyrimo ir pažangios praktikos į savo praktikos srityje.

Studentai, kurie užpildo 180 kreditų, gaus magistro laipsnį.

Kas gali kreiptis dėl šio Pathway ?

Bet kokia slaugytoja ar jo sąjungos sveikatos specialistai, kurie dirba pažangiosios praktikos lygmenyje / titulą ar link jo. Atkreipkite dėmesį, kad yra papildomų priežiūros reikalavimų, reikalingų vaistui neskirti, ir bus reikalaujama papildomos informacijos, kai būsite pasirengę atlikti šį modulį.

Mokymas

Šis kursas apima ir klasėje, ir internetiniame mokyme mišinį. Tikslus internetinių ar tiesioginių mokymų santykis priklausys nuo to, Pathway laipsnį ir pasirinktus modulius. Studentai, Pathway pereiti prie pagrindinio tobulėjimo praktikos Pathway gali nuotoliniu būdu užbaigti visą kursą. Mes naudojame "CANVAS" virtualios mokymosi platformą, kad pristatytume internetinio mokymo elementus, taip pat podcast'us, vaizdo įrašus ir kitas interaktyvias medžiagas. Jei reikia, vaizdo konferencijų programinė įranga taip pat bus naudojama nuotolinio mokymosi dalyviams.

Jūsų dėstytojai suteiks jums reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtų kritiškai atspindėti, peržiūrėti ir parašyti magistrantūros lygmeniu ir pasiekti sėkmingų rezultatų. Tiesioginiai ištekliai ir tiesioginiai susitikimai yra skirti įsitraukti ir iššūkį savo mąstymui įgiję naujas žinias, įgūdžius ir kompetencijas. Taip pat esate raginami įtvirtinti savo mokymąsi savo praktikoje, tobulindami savo kritinį supratimą ir taikymą, atlikdami kryptingą veiklą, skaitydami seminarus ir vadovėlius.

Vertinimas

Įvertinimai atspindės konkrečius " Pathway ir modulių reikalavimus ir gali apimti egzaminus, esė ir praktinius testus.

Kursų direktorius

Dr Susanne Cruickshank
+44 (0) 1786 466362
susanne.cruickshank@stir.ac.uk

Dr Julie Cowie
+44 (0) 1786 466103
julie.cowie@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2020/2021

 • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
 • Pradžia / ES: 6000 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau