Magistrantūros pažangiosios profesinės ir klinikinės praktikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši mokoma magistrantūros programa ugdo talentingus ir novatoriškus profesionalius specialistus, iškeldama praktiką į priešakį. Kursas yra pristatomas per penkis specialistų Pathways ilgai, susijusių su Slaugos ir akušerijos mokyklos, leidžianti studentams iš skirtingų profesinių sluoksnių peržiūrėti savo praktiką ir dalytis subalansuota ir kritinių išvadas, kad padeda gerinti kokybę ir efektyvumą sveikatos ir socialinės priežiūros paslaugų teikimo pasauliniu lygmeniu.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų vietos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais, kurdami individualią klinikinę patirtį mūsų magistrantams. Kiekvienas studentas įgis 225 valandų klinikinę patirtį, susijusią su jų studijomis, kad galėtų įgyvendinti savo idėjas iki galo. Studentai dirba regioniniuose kompetencijos centruose, o daugelis užmezga ryšius ir draugystę, kurie tęsiasi visą karjerą.

Pabrėžia

Tai lanksti programa, kurią studentai gali pritaikyti tenkindami savo karjeros poreikius.

Karjeros plėtra

 • Šis kursas patiks registruotoms slaugytojoms ir akušerėms, dirbančioms įvairiose srityse, galvojančioms apie savo karjeros progresą.
 • Ši programa gamina išskirtinius specialistus, turinčius įgūdžių, reikalingų skatinti ir palaikyti novatorišką ir kylančią praktiką. Programos absolventai eina lyderio pozicijas arba mokslo ir mokymo karjerą.

Studentų patirtis

 • Skirtingų profesinių sluoksnių studentai susirenka į šią programą ir dalijasi patirtimi, peržiūri savo praktiką ir dalijasi subalansuotomis bei kritinėmis išvadomis, kurios prisideda gerinant sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir efektyvumą pasauliniu mastu.
 • Šios programos studentai vykdo praktikos vietą su vienu iš mūsų tarptautiniu mastu pripažintų praktikos partnerių. Praktikos vietos yra kruopščiai suprojektuotos kiekvienam asmeniui, siekiant optimizuoti jų patirtį ir mokymosi rezultatus.

Detail of stethoscope. Doctor woman with white coat and stethoscope.

Kurso struktūra

Mes suprantame, kad šio lygio studentai domisi karjeros laiptais. Todėl mes sukūrėme platų modulių asortimentą; studentai gali pasirinkti iš jų šešis modulius, iš kurių kai kurie yra specialieji moduliai ir reikalaujantys, kad studentas dirbtų atitinkamoje praktikos srityje. Visi studentai turi užpildyti vieną iš privalomų modulių ir disertaciją.

1 Pathway : lyderystė ir valdymas

Studentai, baigę šį Pathway , svarstys lyderystės ir strategines problemas teikiant pasaulinę sveikatos priežiūros paslaugą. Programos absolventai geba pademonstruoti pažangias praktikas kylančių problemų ir klinikinių aplinkybių kontekste.

Pathway 2: motinos ir vaiko sveikatos

Studentai, baigę šį Pathway , dažnai ateis iš akušerijos ar vaikų slaugos. Moduliai pasiūlė apsvarstyti tokias problemas kaip į šeimą orientuota sveikata ir socialinė globa ar gimdymo pokyčiai.

Kai kuriuos iš šių modulių gali įsigyti tik registruotos akušerės.

Pathway 3: ūminis ir Critical Care

Mūsų ūmaus ir kritinio sveikatos priežiūros Pathway apima tokius klausimus kaip sveikatos vertinimas, taip pat širdies pacientų ar kitų ūmios būklės pacientų gydymas. Mokomi savo srities lyderių profesionalų, pavyzdžiai paimami iš praktikos, naudojant aktualijas kuriant naujas idėjas.

Pathway 4: Psichikos sveikatos ir vyresnių žmonių

Šis modulių rinkinys, kurį moko regioniniai demencijos priežiūros, kognityvinės elgesio terapijos ir pagyvenusių žmonių priežiūros specialistai, nagrinėja dabartinę geriausią patirtį, gydant pacientus, sergančius demencija ir kitomis psichinės sveikatos ligomis.

Pathway 5: Vėžys Slaugos: palaikomąjį ir paliatyviosios pagalbos

Šiuo Pathway studentai ištirs naujausius vėžiu sergančių pacientų priežiūros ir gydymo, įskaitant paliatyviosios pagalbos, įrodymus.

Tyrimo moduliai ir disertacija

Visi studentai privalo atlikti bent vieną iš šių modulių:

 • Taikomieji tyrimų metodai ir statistika slaugos srityje;
  arba
 • Kokybiniai tyrimo metodai

Visi studentai taip pat privalo atlikti 15 000 žodžių disertaciją, kuri turi būti pagrįsta tyrimu, kuriame pateikiami kritinio mąstymo įrodymai kartu su racionaliais ir įtikinamais argumentais bei diskusijomis. Tyrimas bus grindžiamas dabartiniu mąstymu ir pateiks tyrimų, žinių ir įgūdžių įrodymus magistrantūros lygmeniu.

Specialistų pasirenkami moduliai

Studentai Pathways aukščiau nurodytų specializuotų Pathways modulius su bendrų modulių pasirinkimu, kai kurie iš jų yra išvardyti žemiau.

 • Sveikatos priežiūros specialistų įstatymas
 • Klinikinis tyrimas ir taikomoji praktika pagrįstas tyrimas
 • Farmakoterapija praktikai
 • Nepriklausomas studijų modulis

Atminkite, kad moduliams suteikiamas tinkamas skaičius, todėl siūlomi moduliai gali skirtis. Jei jus domina aukščiau neišvardytas dalykas, kreipkitės į mokyklą patarimo.

Kontaktinis mokymo laikas

Vidutinės grupės mokymas
9 (daugiausia valandų)
užsiėmimų valandos per savaitę.

Mokymo laikai

Rytas / vakaras / popietė

Karjeros galimybės

Ši magistrantūros programa suteikia galimybę studentams plėtoti analitinio mąstymo įgūdžius klinikiniame kontekste. Be to, programa palengvina nuolatinį studento profesinį tobulėjimą. Šios programos absolventai pereina į vadovavimo ir vadovavimo vaidmenis arba tęsia mokslinių tyrimų ar švietimo pajėgumus.

Karalienės antrosios pakopos studentai gauna išskirtinę naudą. Unikalios iniciatyvos, pvz., „Degree Plus“ ir „Researcher Plus“, stiprina mūsų įsipareigojimą įsidarbinti, o novatoriškos lyderystės ir vykdomosios programos kartu su integruotu integravimu į mūsų vietinius pasaulinės klasės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus padeda mūsų studentams įgyti pagrindinių lyderio pozicijų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Mokymasis ir mokymasis

Šio kurso mokymosi galimybės pateikiamos toliau.

Klinikinis išdėstymas

Studentai, vykdantys šią programą, atliks klinikinę praktiką pasirinktoje klinikinėje aplinkoje, kuri yra pritaikyta studentų reikalavimams. Stažuodamiesi studentai užpildys aplanką ir atitiks nustatytus mokymosi rezultatus.

Mokymosi aplinka

"Queen's" siekiame sukurti kokybišką mokymosi aplinką, apimančią intelektualųjį smalsumą, inovacijas ir geriausią mokymosi, mokymo ir studentų paramos praktiką, kad studentai galėtų pasiekti visą savo akademinį potencialą.

Išplėstinės profesinės ir klinikinės praktikos magistrantūroje mes tai darome teikdami įvairią mokymosi patirtį, kuri įgalina mūsų studentus bendrauti su dalykų ekspertais, kurti atributus ir perspektyvas, kurios jiems suteiks galimybę gyventi ir dirbti globalioje visuomenėje bei pasinaudoti novatoriškos technologijos ir pasaulinės klasės biblioteka, skatinanti jų, kaip savarankiškų besimokančiųjų, tobulėjimą.

Mokymas vyksta derinant rytines, vakarines ir popietines klases, kai kurie moduliai mokomi tik internetu.

Mokymosi apie šį kursą galimybių pavyzdžiai: paskaitos, praktinė patirtis, e. mokymosi technologijos, savarankiškas mokymasis ir pridėtinės vertės kvalifikacija, siekiant padidinti įsidarbinimo galimybes.

Vertinimas

Su kursu susiję įvertinimai pateikiami toliau:

 • Studentai turi sėkmingai baigti šešis modulius, įskaitant vieną privalomą tyrimų modulį ir disertaciją. Visų dėstomų modulių ir disertacijos išlaikymo balas yra 50 procentų. Kiekvienas modulis yra vertinamas pagal kursinius darbus (kai kurie moduliai turi egzaminą raštu). Visi studentai taip pat turi sėkmingai atlikti klinikinę praktiką.

Įranga

„Queen's“ slaugos ir akušerijos mokykla turi vieną pažangiausių klinikinio švietimo komplektų Europoje, o 2020 m. Rudenį pristatome naują moderniausią modeliavimo centrą. Tai paruoš studentus vis sudėtingesnėms ir sudėtingesnėms šiuolaikinės klinikinės tikrovės problemoms. praktika.

Įėjimo reikalavimai

Absolventas

Kandidatai privalo turėti slaugos ar akušerijos profesinę kvalifikaciją. Paprastai jie turi turėti atitinkamą 2,2 laipsnio ar aukštesnį laipsnį arba lygiavertę Universitetui priimtiną kvalifikaciją.

Kandidatai, turintys 3 klasės pagyrimo laipsnį (arba lygiavertę Universitetui priimtiną kvalifikaciją), bus svarstomi kiekvienu konkrečiu atveju, jei jie gali įrodyti, kad turi tinkamą kvalifikacijos tobulinimo patirtį, priimtiną mokyklai.

Kandidatai, neatitinkantys stojimo reikalavimų, turėtų kreiptis į programos koordinatorių patarimo.

Universiteto ankstesnio mokymosi politikos pripažinimas pateikia rekomendacijas, kaip vertinti patirtinį mokymąsi (RPEL). Apsilankykite http://go.qub.ac.uk/RPLpolicy

Tarptautiniai studentai

Norėdami gauti informacijos apie tarptautinius kvalifikacijos atitikmenis, prašome patikrinti konkrečią informaciją apie savo šalį.

Anglų kalbos reikalavimai

Būtina įrodyti, kad IELTS * balas yra 6,5, ne mažesnis kaip 5,5 kiekviename komponente, arba lygiavertė Universitetui priimtina kvalifikacija. * Paimta per pastaruosius 2 metus.

Tarptautiniai studentai, pageidaujantys kreiptis į Queen's University Belfast (ir kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba), turi sugebėti parodyti savo anglų kalbos žinias, kad galėtų visiškai išnaudoti jų studijas ar tyrimus. Ne Europos ekonominės erdvės valstybės piliečiai taip pat turi atitikti Jungtinės Karalystės vizų ir imigracijos (UKVI) imigracijos reikalavimus anglų kalba vizų tikslais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie anglų kalbos reikalavimus EEE ir ne EEE piliečiams, apsilankykite: www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Jei norėtumėte tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius prieš įstoję į šią studijų programą, INTO Queen's University Belfast siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius, norint įstoti į šį laipsnį.

Dėl COVID-19 pandemijos, nuo 2020 m. Birželio iki rugsėjo mėnesio mes siūlysime akademinius anglų kalbos ir ikiseansinius kursus internetu.

 • Akademinė anglų kalba: intensyvus anglų kalbos ir studijų įgūdžių kursas sėkmingam universitetinio studijų laipsniui
 • Išankstinė sesija English: trumpas intensyvus akademinis anglų kalbos kursas, skirtas studentams, pradedantiems Queen's University Belfast studijų programą ir kuriems reikia tobulinti anglų kalbą.

Mokestis už mokslą

Šiaurės Airija (NI) 6 140 svarų sterlingų
Anglija, Škotija arba Velsas (GB) £ 6 900
Kita (ne JK) ES 6 140 svarų sterlingų
Tarptautinis 16 900 svarų sterlingų

Visos nurodytos studijų kainos yra už 2020–21 mokslo metus. Mokestis už mokslą bus didinamas kasmet, didinant infliaciją, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Papildomos kursų išlaidos

Visi studentai

Priklausomai nuo studijų programos, gali būti papildomų išlaidų, kurios nėra padengiamos už mokslą, į kurias studentai turės atsižvelgti planuodami studijas.

Studentai gali pasiskolinti knygų ir naudotis internetiniais mokymosi šaltiniais iš bet kurios Karalienės bibliotekos. Jei studentai nori įsigyti rekomenduojamus tekstus, o ne skolintis juos iš universiteto bibliotekos, teksto kainos gali svyruoti nuo 30 iki 100 svarų. Be to, studentai turėtų skirti nuo 30 iki 75 svarų sterlingų per metus kopijavimui, atminties kortelėms ir spausdinimo išlaidoms padengti.

Studentai, kurie stažuojasi arba studijuoja užsienyje, yra privaloma arba pasirenkama programos dalis, turėtų žinoti, kad turės padengti papildomas kelionės ir pragyvenimo išlaidas.

Jei programa apima svarbų projektą ar disertaciją, gali kilti išlaidų, susijusių su transportu, apgyvendinimu ir (arba) medžiagomis. Suma priklausys nuo pasirinkto projekto. Taip pat gali reikėti papildomų išlaidų spausdinimui ir įrišimui.

Studentai gali apsvarstyti galimybę įsigyti elektroninį prietaisą; išlaidos skirsis priklausomai nuo pasirinkto modelio specifikacijos.

Taip pat imami papildomi mokesčiai už diplomų įteikimo ceremonijas, egzaminų laikymą ir baudas bibliotekoje.

Pažangios profesinės ir klinikinės praktikos išlaidos

Pirmaisiais metais studentai turi nusipirkti uniformą iš QUB uniformos tiekėjo (apytiksliai kainuoja 180 svarų sterlingų), vardo ženklelį (10 svarų sterlingų) ir klinikinę aplanką (10 svarų sterlingų) iš universiteto.

Studentai privalo atlikti klinikinę praktiką ir sumokėti 3000 GBP praktikos mokestį. Studentai yra atsakingi už kelionių, apgyvendinimo ir pragyvenimo išlaidų finansavimą. Šios išlaidos skiriasi priklausomai nuo praktikos vietos ir trukmės.

Kaip finansuoti studijas?

Ekonomikos departamentas teiks studijų paskolą iki 5500 svarų sterlingų vienam NI / ES studentui podiplominėms studijoms.

Antrosios pakopos paskolų sistema JK siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 609 svarų sterlingų, skirtų dėstomiems ir tiriamiesiems magistrantūros kursams visose srityse. Kriterijus, tinkamumą, grąžinimo ir paraiškos informaciją galima rasti JK vyriausybės tinklalapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the wo ... Skaityti daugiau

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the world for graduate prospects (QS Graduate Employability Rankings 2020), and a member of the Russell Group of UK research-intensive universities, combining excellence in research and education with a student-centred ethos. Skaityti mažiau