Magistrantūros ląstelių ir audinių inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tyrimų centras taip pat yra EPSRC regeneracinės medicinos doktorantūros mokymo centras, JK centrinis artrito centras ir JK regeneracinės medicinos platformos mokslinių tyrimų centras. Ši daugiadisciplininė aplinka leidžia glaudžiai bendradarbiauti su pirmaujančiais akademikais ir klinikais, dalyvaujančiais pažangiausiuose ir kliniškai transformaciniuose tyrimuose.

Kursas teikia paramą iš žmogaus anatomijos ir fiziologijos pagrindų iki naujų nanotechnologijų kūrimo sveikatos priežiūrai. Dėl klinikinio akademinio personalo mokymo ir mokslinių tyrimų dalyvavimo katedroje yra įdomių galimybių susidurti su dabartiniais klinikiniais iššūkiais ir naujausiais pokyčiais. Siūlomi klinikiniai vizitai ir specialistų seminarai, o studentai galės pasirinkti disertacinius projektus, kurie apima fundamentinius tyrimus, kad būtų galima atlikti klinikinį technologijų vertimą.

Kurso tikslas - teikti daugiadalykius magistrantūros studijų pakopų magistrantūros mokymus ląstelių ir audinių inžinerijoje, siekiant parengti studentus būsimam darbui sveikatos, pramonės ir akademinėje aplinkoje. Tai apima esamų pagrindinių žinių arba inžinerijos bakalauro žinių panaudojimą ir jos taikymą pagrindiniams medicinos ir sveikatos priežiūros principams bei dabartiniams klausimams.

Konkrečiai, kurso tikslai yra:

  • Teikti antrosios pakopos studijas, lemiančias profesinę karjerą ląstelių ir audinių inžinerijos srityje pramonėje, akademinėje bendruomenėje ir įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose, tokiose kaip medicinos organizacijos, medicinos tyrimų institucijos ir ligoninės.
  • Suteikite galimybę atlikti išsamius specializuotų ir naujų biomedžiagų, ląstelių ir audinių inžinerijos sričių tyrimus.
  • Pateiksite studentus į kliniškai vertinamą aplinką aktyvių medicininių tyrimų aplinkoje, turėdami praktinių įgūdžių ir palaikydami žinias apie naujausius technologinius pokyčius srities priešakyje.
  • Supažindinkite studentus su įdomiomis naujomis sritimis, pvz., Regeneracine medicina, nanotechnologijomis, pažangiausiais molekuliniais metodais ląstelių ir audinių inžinerijoje.

Kaip kursas mokomas

Mokymosi ir mokymo metodai apima paskaitas ir demonstracijas iš medicinos ir inžinerijos specialistų, praktinių užsiėmimų, naudojant naujausias priemones ir seminarus su pirmaujančiais nacionaliniais ir tarptautiniais tyrėjais.

Kursas dėstomas paskaitų ir seminarų temomis, kurias remia konsultacijos ir praktiniai pratimai. Taip pat priimamas bendras mokymasis ir į mokymąsi orientuotas mokymasis, suteikiantis plačią galimybę dirbti grupėje ir individualiai.

Studentai privalo atlikti išsamų nepriklausomą tyrimą, ir tai patvirtina visapusiška prieiga prie dviejų bibliotekų, interneto žurnalo prieigos ir specialiųjų kompiuterių rinkinys, skirtas tik magistrantūros studijoms. Be to, studentus remia asmeninis dėstytojo padalinys, taip pat turi prieigą prie universitetinių paramos paslaugų. Tai prireikus apima ir anglų kalbos palaikymą.

Akademiniai atvykimo reikalavimai

2: 1 laipsnis, mes sveikiname paraiškas iš žmonių, turinčių pirmos ar aukštesnės antrosios klasės (arba lygiavertį) laipsnį inžinerijos, fizikos ar gyvosios gamtos mokslų, medicinos ar medicinos profesijų.

Taip pat sveikiname kitų universitetui priimtinų profesinių kvalifikacijų asmenų užklausas.

Anglų kalbos įvažiavimo reikalavimas tarptautiniams studentams

Tarptautiniams pareiškėjams reikalingas anglų kalbos IELTS balas 6,5.

Karjera

Mūsų magistrantūros ląstelių ir audinių inžinerijos programa sekė kartu su stipriai atsirandančia pasauline regeneracinės medicinos pramone ir parengs jums įdomią ateitį įvairiose medicinos inžinerijos srityse. arba klinikinėje arenoje. Modulinė struktūra kursui suteikia lankstumo ir individualizavimo, kad atitiktų jūsų karjeros siekius, remtųsi stiprybėmis ir interesais bei sukurtų naują supratimą apie pagrindines temas.

Absolventų tikslai mūsų studentams galėtų apimti: tolesnių studijų ir mokslinių tyrimų (doktorantūros) studijas; siekti universitetų, akademinių tyrimų karjeros; techninių konsultacijų teikimas rinkodaros ir pardavimo padaliniams pramonėje; dirba biomedicinos, biomedžiagų, terapijos, gyvosios gamtos mokslų ir regeneracinės medicinos pramonėje arba dirba vyriausybės reguliavimo agentūroje sveikatos priežiūros paslaugų ir produktų srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Skaityti daugiau

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Skaityti mažiau