Magistrantūros fizioterapija (išankstinė registracija)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Paraiškos šiam kursui baigti galioti 2020 m.

Kaip tėvas eina savo dukters praėjimu, jei jis stengiasi išlaikyti pusiausvyrą? Padėkite jam susirasti kojas.

Mūsų pagreitintą dvejų metų išankstinės registracijos kursą patvirtina ir patvirtina Chartered Society of Physiotherapy (CSP) ir jo tikslas - paruošti jus kineziterapeuto darbui šiuolaikinėje praktikoje.

Dirbame daugiau nei dvejus metus (45 savaites per metus), mūsų dieninis, pagreitintas kursas remia studentus, turinčius susijusio dalyko bakalauro laipsnį, praktikuoti kaip kineziterapeutą.

Norėdami finansuoti savo antrosios pakopos išankstinės registracijos kineziterapijos laipsnį, galėsite gauti standartines studentų paskolas pagal bakalauro finansavimą išankstinės registracijos kursams.

Mūsų dėstomas magistro laipsnis padeda integruoti kineziterapijos teoriją su praktika ir lavinti kritinio mąstymo įgūdžius.

Kai kurios jūsų nagrinėjamos temos apima nervų sistemos, širdies ir kvėpavimo sistemos bei raumenų ir kaulų sistemos struktūrą ir funkcijas. Jūs apsvarstysite tokias problemas kaip sveikatos netolygumai, teisinės ir politinės sistemos, reglamentuojančios kineziterapijos praktiką JK ir integruotą priežiūrą.

Taip pat turėsite praktinių užsiėmimų, kuriuose išmoksite kineziterapijos metodų, tokių kaip vertinimo įgūdžiai, manualinė terapija ir mankštos receptai. Paprastai tai vyksta mūsų specializuotose kineziterapijos mokymo patalpose.

Norėdami gauti fizioterapeuto registraciją, turite įveikti mažiausiai 1000 klinikinių valandų. Mūsų kursuose atliksite keturių, šešių savaičių ir vienos, penkių savaičių praktiką. Paprastai juos organizuoja praktikos atlikimo komanda ir jie vyksta įvairiose klinikinėse srityse, įskaitant NHS ir privačią praktiką, kur jums bus suteikta parama ir darbas kartu su patyrusiais klinikiniais pedagogais, kurie palengvins ir palaikys jūsų mokymąsi. Galutinė pasirenkama praktika gali būti jūsų pasirinktoje srityje JK ar užsienyje.

Daugelis mūsų dėstymo komandos kartu su savo mokymo įsipareigojimais aktyviai dalyvauja moksliniuose tyrimuose ir klinikinėje praktikoje. Dabartiniai mokslinių tyrimų projektai apima judesio ir raumenų sistemos patikrinimą liečiant (regbis), modifikuojamus vėlyvojo klubo pėdos pasikartojimo veiksnius ir juosmens skausmo valdymą skubios pagalbos skyriuje.

Savybės ir privalumai

 • Pagreitintas kursas - dvejų metų kursas, sukurtas magistrantams, norintiems užsiregistruoti kineziterapeute.
 • Praktikos patirtis - atliksite klinikinę praktiką abiem šio kurso metais, įgysite patirties privačioje ir NHS praktikos aplinkoje JK.
 • Studijos užsienyje - turėsite galimybę pasirinkti galutinės praktikos vietą ir specialybę su galimybe studijuoti užsienyje.
 • Specializuotos patalpos - sužinosite mūsų tam skirtose fizioterapijos įstaigose miestelyje, kuriame yra septyni atskiri praktikos kabinetai, judesio laboratorija ir modeliavimo technologija.
 • Patvirtintas kursas - mūsų kursą patvirtino ir patvirtino Chartered Society of Physiotherapy (CSP).
 • Tapkite registruotu specialistu - baigę studijas galėsite kreiptis dėl Chartered Society of Physiotherapy (CSP) narystės ir registracijos į Sveikatos priežiūros profesijų tarybą (HCPC).

Kursų informacija

Kai esate universitete, jūs vesite vadovėlius ir praktinius užsiėmimus nedidelėje mokymo grupėje.

Mes vadovaujamės probleminiu mokymosi metodu, naudodamiesi realiais pacientų atvejų tyrimais, kad palengvintume pagrindinių įgūdžių, tokių kaip klinikinis samprotavimas, rankų įgūdžiai, masažas ir mankštos terapija, mokymąsi. Sukuriame modeliavimą, kuriame galite sekti paciento kelionę ir ištirti gydymo bei pasveikimo galimybes. Tai padeda išspręsti problemas ir dirbti su kitais sveikatos priežiūros specialistais, tokiais kaip slaugytojai, kad pacientui būtų padaryta geriausia.

Kai kurios temos, apie kurias sužinosite, yra nervų sistemos struktūra ir funkcijos, širdies ir kvėpavimo takų ligos bei efektyvaus valdymo būdai, biomechanika ir audinių atstatymas.

1 metai

Pirmaisiais metais atliksite vienos savaitės stebėjimo vietą ir dvi šešių savaičių praktikos vietas, kuriose mokysitės dirbdami kartu su įvairiais gydytojais ir juos prižiūrės paskirtas klinikinis pedagogas.

Jūs išmoksite šiuos pagrindinius vienetus, kad suteiktumėte pagrindus ir pagrindinius fizioterapijos praktikos įgūdžius:

 • Sveikatos priežiūros pristatymas
 • Fizioterapijos valdymo fondai
 • Tyrimo metodai
 • 1 paciento valdymas: raumenys ir skeletas
 • Pacientų valdymas 2: Kardiorespiratorius
 • Pacientų vadyba 3: Neurologija
 • Praktikos vietos paruošimas ir stebėjimas
 • Praktikos paskirtis 1

2 metai

Antraisiais metais atliksite dar dvi šešių savaičių praktikos vietas. Mes organizuojame jūsų stažuotes NHS ir privačiose vietose visoje Anglijos šiaurės vakaruose. Nustatymai yra įvairūs ir gali apimti mokyklas, ligonines, sporto įstaigas ir sveikatos centrus.

Jūs užbaigsite galutinę vietą ir paprastai tai bus jūsų pasirinktoje vietoje (reikia patvirtinti).

Galite pasirinkti atlikti šią praktiką su aplinka, kurią matysite dirbdami ateityje, ar tam tikros specialybės sritį. Taip pat galėtumėte naudoti ryšius su vietinėmis organizacijomis, kad užbaigtumėte savo praktiką - nuo sporto klubų iki bendruomenės organizacijų.

Paskutiniais metais baigsite mokslinių tyrimų projektą ir pateiksite disertaciją pasirinkta tema.

Jūsų pagrindiniai vienetai yra:

 • Praktikos vieta 2
 • Praktikos vieta 3
 • Praktikos paskirtis 4
 • Praktikos vieta 5
 • Autonominis gydytojas
 • Įrodymais pagrįsta praktika
 • Disertacija

Papildoma informacija apie šį kursą

 • Sveikatos patikrinimai - turėsite atlikti profesinės sveikatos vertinimą, kad įsitikintumėte, jog jūsų sveikata nesudaro kliūčių siekti programos mokymosi rezultatų ar tinkamumo kreiptis dėl registracijos profesinėje organizacijoje. Tam reikės užpildyti sveikatos klausimyną prieš arba per pirmąsias kelias jūsų kurso savaites, o po to - profesinės sveikatos patikros paskyrimą, į kurį bus įtrauktas tinkamų imunizacijų svarstymas. Kelionės išlaidos į susitikimus (kurie vyks Didžiojo Mančesterio rajone) universiteto nepadengs.
 • Profesinis tinkamumas. Studentai, dalyvaujantys programose, kuriose suteikiama profesinė kvalifikacija, studijų metu privalo laikytis profesijos standartų ir praktikos kodeksų. To nepadarius, programa gali būti pašalinta dėl profesinio netinkamumo. Studentai bus supažindinti su reikalavimais studijų pradžioje.
 • Konkrečių kursų reglamentai - Profesinės, įstatymų numatytos ir reguliavimo institucijos reikalauja, kad studentai pasiektų rezultatų, įrodančių jų sugebėjimą saugiai praktikuotis. Todėl tiems studentams yra keletas išimčių iš standartinių Universiteto vertinimo nuostatų, pavyzdžiui, pakartotinių apribojimų ir kompensacijų už nepavykusius įvertinimus apribojimai.

Įdarbinimo galimybės

Jūs atliksite penkias klinikinės praktikos vietas.

Kai kurios sritys, kurias galite dirbti praktikos metu, yra raumenų ir kaulų bei ortopedija, ūminis insultas, bendruomenės reabilitacija, kvėpavimo takų priežiūra, pagyvenusių žmonių priežiūra, pediatrija, specialistų rankų skyriai, moterų sveikata ar privati praktika.

Jūsų pirmoji praktika yra savaitės trukmės stebėjimo vieta bet kurioje vietovėje, kurioje gali dirbti kineziterapeutai, tai gali būti privati ar NHS aplinka. Stebėsite kineziterapeutus ir kitus daugiadalykės komandos narius, dirbančius pagal savo praktiką, valdančius ir gydančius įvairius pacientus.

Per pirmuosius metus taip pat atliksite dvi šešių savaičių praktikas. Turėsite savo pacientų bylas ir dirbsite prižiūrint kvalifikuotam kineziterapeutui.

Antraisiais metais atliksite dar dvi šešių savaičių vietas. Kurso pabaigoje jūs turėsite galimybę pasirinkti savo vietą ir nustatymus paskutinėje praktikos vietoje.

Galite eiti į bet kurią pasaulio vietą dėl šios papildomos praktikos ir pasirinkti aplinką - nuo socialinės globos iki švietimo.

Kur bepasirinksite, lavinsite savo įgūdžius valdyti mišrų darbo krūvį ir dirbsite tokiu lygiu, kuris tinka artėjančiai jūsų kineziterapeuto registracijai.

Studijų ir įvertinimų suskirstymas

10 kreditų prilygsta 100 studijų valandų, tai yra paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų bei savarankiškų studijų derinys. Magistro kvalifikaciją paprastai sudaro 180 kreditų, PGDip 120 kreditų, PGCert 60 kreditų ir MFA 300 kreditų. Tiksli studijų laiko sudėtis ir įvertinimai kursui skirsis atsižvelgiant į pasirinktą variantą ir mokymosi stilių, tačiau tai gali būti:

Tyrimas

 • 30% visos dienos paskaitos, seminarai ar pan. 30% vieta; 40% nepriklausomas tyrimas

Vertinimas

 • Dieninis 60% kursinis darbas; 30% praktiška; 10% egzaminas

Patekimo reikalavimai

Turėsite turėti JK bakalauro laipsnį, įgijusį atitinkamą dalyką - 2.1 ar aukštesnį arba lygiavertę tarptautinę kvalifikaciją.

Atitinkamos dalykinės sritys apima biologijos mokslus, sporto mokslą, sporto terapiją ar reabilitaciją, chemiją, slaugą ir psichologiją.

Papildomi reikalavimai:

 • Įrodymai apie susidomėjimą ir darbo patirtį atitinkamoje srityje.
 • Įrodymai, kad studijuoji 6/7 lygyje ar lygiavertėje programoje per pastaruosius trejus metus.
 • Registruojantis į kursą tikrinamas patenkinamas informacijos atskleidimo ir draudimo tarnybos (DBS) teistumas.

Paraiškos formos skyrius „Asmeninis pareiškimas“ skirtas jums pateikti papildomos informacijos, palaikančios jūsų paraišką. Asmeninio pareiškimo gaires galite rasti spustelėję skyrių „Kaip kreiptis į šį kursą“. Jūsų asmeniniame pareiškime yra tik 700 žodžių.

Anglų kalbos reikalavimai

Pareiškėjai iš užsienio reikalaus IELTS, kurio bendras balas yra 7,0, bet kurioje kategorijoje - ne mažiau kaip 6,5, arba lygiavertės pripažintos anglų kalbos kvalifikacijos.

Paraiškos šiam kursui vis dar atviros namų, ES ir užsienio studentams.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES studentai

 • Visas darbo laikas: £ 9 250 per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Ne ES ir Lamanšo salų studentai

 • Visas darbo laikas: 18 500 svarų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Papildoma informacija

Magistrantūros kvalifikacija paprastai apima 180 kreditų, 120 kreditų PGDip, 60 kreditų PGCert ir 300 kreditų MFA. Studijų mokesčiai bus vienodi kiekvieniems studijų metams, jei kursas bus baigtas įprastiniu laikotarpiu (ne kartoti metai ar pertraukos studijoje).

Papildomos išlaidos

Specialisto išlaidos

 • Privalomas įvertinimas: nuo 0 iki 100, atsižvelgiant į tai, ar jau turite tinkamą avalynę ir drabužius praktikos ir įgūdžių užsiėmimams, ir kiek norite išleisti
 • Pasirenkama sąmata: pakaitinės ar nestandartinės uniformos: nuo 15 iki 50. Papildoma įranga 650.

Visas kursui reikalingas knygas galite įsigyti bibliotekoje. Universitete taip pat yra kompiuterių laboratorijos ir nešiojamųjų kompiuterių paskolų paslauga. Tačiau daugelis studentų pasirenka įsigyti pagrindinius kursų vadovėlius ir (arba) nešiojamąjį kompiuterį. Taip pat gali tekti atspausdinti užduotis ir kitus dokumentus studentams. Universiteto spausdinimo išlaidos prasideda nuo 5 pp puslapyje. Numatomos išlaidos yra 300 svarų sterlingų už nešiojamąjį kompiuterį, iki 100 svarų sterlingų kasmet įsigyjant knygas ir spausdinant. Uniformos: Pradedant kursus, visa uniforma suteikiama nemokamai. Jei studentai nori pakeisti bet kurį uniformos elementą arba užsitikrinti papildomus uniformos elementus visos programos metu (pvz., Dėl to, kad ji buvo sugadinta arba nebetinka), jie turi užsisakyti ir sumokėti už tai tiesiogiai pas tiekėją. Yra tam tikrų išimčių, pavyzdžiui, jei studentas pastoja. Tai yra išsamiai aprašyta fakulteto vienodoje politikoje. Studentai gali pasirinkti įsigyti nestandartinius daiktus, tokius kaip vilnos, tiesiai iš tiekėjo. Praktikai reikės įsigyti tinkamą avalynę. „NHS Trust“ reikalauja, kad avalynė (ne sportiniai bateliai) atitiktų sveikatos ir saugos reikalavimus. Bus patariama, ką pirkti. Praktinių įgūdžių užsiėmimams (treniruokliai, marškinėliai ir sportiniai bateliai) yra laisvas aprangos kodas, kurį reikėtų įsigyti už minimalią kainą (pvz., Nereikia dizainerių prekės ženklo trenerių). Mes primygtinai rekomenduojame kadencijos pradžioje įsigyti daugybę daiktų, kurie jums bus naudingi kurso metu (pvz., Stetoskopas, matavimo juosta, žirklės ir goniometras), tačiau tai nėra privaloma. Jų galima įsigyti knygų mugėje Fresher savaitę už prieinamą kainą (iš viso 20–30 svarų).

Įdarbinimo išlaidos

 • Privalomas įvertinimas: nuo 2 iki 12 per dieną, kai yra darbo vietoje (išlaidos labai skirsis)

Turėsite skirti lėšų kelionės į savo vietą, kuri gali būti iki 80 kilometrų nuo universiteto, išlaidoms padengti. Kelionės į apgyvendinimą išlaidos labai skirsis priklausomai nuo to, kur gyvenate, įdarbinimo vietą ir nuo to, kaip pasirinkote keliauti. Informaciją apie Didžiojo Mančesterio viešojo transporto išlaidas galima rasti tinklalapyje www.tfgm.com. Visi NHS patikos fondai apmokestina automobilio stovėjimą.

Profesinės išlaidos

 • Privalomas įvertinimas: nuo 0 iki 135, priklausomai nuo jūsų būsenos. Norėdami gauti daugiau informacijos, eikite į mūsų DBS tinklalapį http: // www. MMU .ac.uk / dbs /
 • Neprivalomas įvertinimas: 117 metų trejų metų narystei Chartered Society of Physiotherapy

DBS patikrinimai Prieš pradėdami savo kursą, turite atlikti patenkinamą informacijos atskleidimo ir draudimo tarnybos patikrinimą (patobulintą atskleidimą). Spaudimo metu nereikia mokėti už pirmąjį DBS čekį. Jei negalite dalyvauti DBS sesijoje universitete iki kurso pradžios, galite pasinaudoti JK pašto dokumentų sertifikavimo tarnyba, kuri kainuoja maždaug 10 svarų. Jei nesate JK pilietis arba jei per pastaruosius penkerius metus šešis ar daugiau mėnesių gyvenote vienoje JK ribų, JK, jei įmanoma, turite gauti šalies, kurioje gyvenote, policijos pažymėjimą. , be informacijos atskleidimo ir draudimo tarnybos patikrinimo. Jei sertifikate tai nėra automatiškai, turite pateikti patvirtintą vertimą. Išlaidos gali skirtis ir prireikus gali apimti pirštų atspaudų ir vertimo mokesčius. Grįžtantys studentai, kurie jau turi „Manchester Met“ DBS pažymėjimą ir kuriems, pavyzdžiui, dėl studijų sustabdymo reikia antrojo DBS pažymėjimo, reikia sumokėti DBS mokestį. Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti dabartinius DBS mokesčius, apsilankykite mūsų DBS tinklalapyje: http: // www. MMU .ac.uk / dbs /. „Chartered Society of Physiotherapy“ studentų narystė dvejų metų studijų programai kainuoja 64 svarus. Išsamią informaciją galite rasti čia: http://www.csp.org.uk/membership/join-csp/join-student-member

Kitos išlaidos

Programoje naudojamas „Moodle“, o kiekviename studijų skyriuje yra tam skirta sritis. Programos komanda skelbia išteklius / nuorodas į „Moodle“ išteklius ir studentai gali laisvai spausdinti išteklius spausdintine forma, jei jie to nori. Jei spausdinama naudojantis universiteto spausdinimo paslaugomis, vieno lapo (nespalvoto) kaina yra 5 p. (Spaudos metu). Daugiau informacijos galite rasti čia: http: // www2. MMU .ac.uk / itservices / services / print / pay / Programa leidžia studentams susitarti dėl galutinės praktikos (3 vieta) užsienyje, jei jie to nori. Su užjūrio tyrimu susijusios išlaidos yra kintamos, tačiau apims skrydžius ir kitas įvairias keliones, draudimą (kelionės ir, kai kuriais atvejais, papildomą klinikinės atsakomybės draudimą) ir pragyvenimo išlaidas (maistą, pastogę). Yra bendrovių (pavyzdžiui, dirbti pasaulinio http://www.worktheworld.co.uk/, kuris įsipareigoja organizuoti fizioterapijos vietas užsienyje. Išlaidos, patirtos mokinių metu vietomis 3 nepalaiko MMU Yra ir studentas turi atitikti visas išlaidas. bus daug galimybių užsiimti popamokine veikla (įskaitant bendruomenės įsitraukimą) ir kelionę į vietas ir atgal / automobilių stovėjimo vietas mokys studentas. Periodiškai yra kitos kvalifikacijos (sportinis masažas, sportinis lipdukas, pirmoji pagalba aikštelėje), tačiau jos neprivalomos. Jei studentai nori įgyti šias papildomas kvalifikacijas, tai kainuoja papildomai.

Karjeros galimybės

Būdami kvalifikuotu kineziterapeutu, galite dirbti įvairiose srityse, pradedant sporto klubais, bendruomenės priežiūros įstaigose ar ligoninėse.

Daugelis mūsų absolventų pradeda savo kineziterapijos karjerą NHS būdami 5 grupės kineziterapeutu.

Taip pat galite pasirinkti tęsti tolesnius tyrimus, kad specializuotumėtės tam tikroje fizioterapijos disciplinoje, tokiose kaip raumenų ir kaulų sistemos, neurologinė, moterų ar psichinė sveikata.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Skaityti daugiau

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Skaityti mažiau