Magistrantūros demencijos studijos (internetu)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Per artimiausius 20 metų žmonėms, gyvenantiems demencija, visame pasaulyje tikimasi dvigubai padidinti, šis novatoriškas internetinis kursas buvo sukurtas siekiant suteikti jums išsamią, mokslinę informaciją apie demenciją ir demencijos priežiūros būdus. Jis skirtas specialistams, jau dirbantiems šioje srityje, ir gali būti ištirtas iš bet kurios pasaulio vietos.

Kursą valdo akademinių ekspertų komanda, kurios tyrimai padėjo formuoti demencijos priežiūros politiką visame pasaulyje. Sužinokite apie naujausias demencijos priežiūros teorijas, inovacijas ir gerąją praktiką, taip pat susipažinkite su politikos krypčių ir iniciatyvų apžvalga, akademinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių pagrindu. Mūsų kursas taip pat yra naudingas konsultacinei demencijos žmonių grupei, kuri remia kursų tobulinimą.

Studijų metu jūs tapsite tarptautinės studentų ir akademikų internetinės bendruomenės, pasiryžusios pagerinti demencijos praktiką ir žmonių, gyvenančių su šia liga, patirtimi. Kursas skatina bendradarbiavimą, tarpdisciplininį ir kritinį mokymąsi. Jis skirtas demencijos priežiūros pokyčių lyderiams kurti.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

  1. Mes ilgiausiai teikiame demencijos priežiūros internetines antrosios pakopos kvalifikacijas.
  2. Studijuokite ne visą darbo dieną iš bet kurios pasaulio vietos ir pritaikykite kursinius užsiėmimus profesiniame ir asmeniniame gyvenime.
  3. University of Stirling įsikūręs tarptautiniu mastu žinomas „Dementia Services“ plėtros centras.

Kurso tikslai

Kursas buvo sukurtas siekiant suteikti jums išsamią, moksliniais tyrimais pagrįstas demencijos žinias. Tai apima teoriją, novatorišką ir geriausią praktiką, politikos kryptis ir iniciatyvas bei akademinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių pagrindą. Tu darysi:

  • Sukurti pažangų įvairių disciplinų požiūrį į demenciją ir požiūrį į demencijos priežiūrą.
  • Spręskite kritines demencijos priežiūros ir paslaugų teikimo problemas.
  • Skatinkite geresnį bendradarbiavimą priežiūros srityse.
  • Palyginkite ir palyginkite nacionalinius ir tarptautinius tyrimus.
  • Nustatyti ir aptarti dabartinę praktikos raidą.
  • Ugdykite kritinį mąstymą skatinti reflektyvią praktiką.
  • Plėtoti socialinių tyrimų procesų žinias ir įgūdžius.

Kurso informacija

Mūsų demencija studijų (Online) kursas turi devynis atskirus modulius, o trys galimos kvalifikacijos - magistrantūros, magistro diplomo (PgDip) ar antrosios pakopos studijų pažymėjimas (PgCert). Norėdami uždirbti savo magistro laipsnį, turėsite užbaigti visus devynis modulius, o jūs galite pasiekti PgDip, studijuodami šešis modulius, arba PgCert, studijuodami tris modulius.

Kiekvienas modulis prasideda vienos dienos įvadinėmis sesijomis universitete. Tarptautiniams studentams ar asmenims, kurie asmeniškai negali dalyvauti įžanginėje sesijoje, mes įrašome paskaitytines podcast'us ir paleiskime internetinę įvadinę sesiją.

Mokymas

Be įžanginės sesijos, visi mokymai naudoja tekstines ir internetines nuotolinio mokymo medžiagas. Lankstumas siūlomas reguliariai teikiant "vieno su vienu" ir grupiniu vadovėliais, pripažįstant, kad kai kurie studentai dirba pamainomis arba yra skirtingose ​​laiko juostose. Mūsų internetinis mokymasis leidžia jums bendrauti ir gauti paramą iš savo dėstytojų, taip pat suteikiant prieigą prie kurso medžiagos ir daugelio reikalaujamos skaitymo medžiagos. Ypatingas dėmesys skiriamas bendradarbiavimo ir problemų sprendimo požiūriu į mokymąsi ir skatinančios atspindinčią praktiką.

Jums reikės prieigos prie kompiuterio su interneto ryšiu.

Vertinimas

Visi moduliai vertinami per kursinius darbus, tokius kaip esė, vertinimo ataskaitos, mokslinių tyrimų pasiūlymai ir literatūros apžvalgos.

Klasės valandos

Kiekvienas mūsų demencijos studijų kurso modulis susideda iš 200 studijų valandų.

Kursų direktorius

Dr Richardas Wardas
+44 (0) 1786 466324
richard.ward1@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2002/2021

Kaina Pradžia / ES studentai Užsienio studentai
Kiekvieno 20 kreditų modulio kaina 720 svarų sterlingų 1250 svarų sterlingų
Bendra „ PGCert“ (3 modulių) kaina 2160 svarų sterlingų 3750 svarų sterlingų
Bendra „ PGDip“ (6 modulių) kaina 4 320 svarų sterlingų
(2 160 svarų sterlingų už kiekvienus studijų metus)
7500 svarų sterlingų
(3 750 svarų sterlingų už kiekvienus studijų metus)
Bendra magistrantūros kaina (9 moduliai) 6 480 svarų sterlingų
(2 160 svarų sterlingų už kiekvienus studijų metus)
11 250 svarų sterlingų
(3 750 svarų sterlingų už kiekvienus studijų metus)

Jūs turėsite mokėti už mokslą už kiekvieną įstojusį modulį. Jūsų mokėjimai bus vienodi viso kurso metu. Jei jums reikia pratęsti studijų laikotarpį, jums gali tekti sumokėti už papildomą mokestį.

Papildomi mokesčiai gali būti taikomi.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau