Magistrantūros biomedicinos inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas apims inžinerijos pagrindus medicinoje, supažindins Jus su naujausiais medicinos technologijų pokyčiais ir atskleis jus dirbant su pacientais dėl klinikinių vizitų. Mokymosi ir mokymo metodai apima paskaitas ir demonstracijas iš medicinos ir inžinerijos specialistų, praktinių užsiėmimų, naudojant naujausias priemones ir seminarus su pirmaujančiais nacionaliniais ir tarptautiniais tyrėjais.

Mūsų studentų absolventų tikslai galėtų būti: ne klinikinių paslaugų teikimas ir technologijų valdymas ligoninėje; medicinos prietaisų projektavimas, kūrimas ir gamyba privačiame sektoriuje; dirbti sveikatos priežiūros paslaugų ir produktų vyriausybės reguliavimo agentūroje; toliau vykdyti magistrantūros studijas ir mokslinius tyrimus; siekti universitetų, akademinių tyrimų karjeros; arba teikti technines konsultacijas rinkodaros tarnyboms.

Kaip kursas mokomas

Kursas dėstomas paskaitų ir seminarų temomis, kurias remia konsultacijos ir praktiniai pratimai. Taip pat priimamas bendras mokymasis ir į mokymąsi orientuotas mokymasis, suteikiantis plačią galimybę dirbti grupėje ir individualiai. Studentai privalo atlikti išsamų nepriklausomą tyrimą, ir tai patvirtina visapusiška prieiga prie dviejų bibliotekų, interneto žurnalo prieigos ir specialiųjų kompiuterių rinkinys, skirtas tik magistrantūros studijoms. Be to, studentus remia asmeninis dėstytojo padalinys, taip pat turi prieigą prie universitetinių paramos paslaugų. Tai prireikus apima ir anglų kalbos palaikymą.

Kurso turinys

MSc trasoje studentai privalo sėkmingai užbaigti 120 kreditų pagrindinio ir pasirenkamojo modulio bei 60 kreditų tyrimo disertaciją.

Akademiniai atvykimo reikalavimai

2: 2 laipsnis, mes sveikiname paraiškas iš žmonių, turinčių pirmos ar antros klasės (arba lygiavertį) laipsnį inžinerijos, fizikos ar gyvosios gamtos mokslų, medicinos ar medicinos profesijų.

Taip pat sveikiname kitų universitetui priimtinų profesinių kvalifikacijų asmenų užklausas.

Anglų kalbos įvažiavimo reikalavimas tarptautiniams studentams

Tarptautiniams pareiškėjams reikalingas anglų kalbos IELTS balas 6,5.

Karjera

Kurso tikslas - teikti daugiadalykius magistrantūros studijų pakopų magistrantūros mokymus biomedicinos inžinerijoje, siekiant parengti studentus būsimam darbui sveikatos, pramonės ir akademinėje aplinkoje. Tai apima esamų pagrindinių žinių arba inžinerijos bakalauro žinių panaudojimą ir jos taikymą pagrindiniams medicinos ir sveikatos priežiūros principams bei dabartiniams klausimams.

Konkrečiai, kurso tikslai yra:

  • Teikti antrosios pakopos išsilavinimą, vedantį į profesinę karjerą biomedicinos inžinerijoje pramonėje, akademinėje bendruomenėje ir įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose, pvz., Medicinos organizacijose, medicinos tyrimų institucijose ir ligoninėse.
  • Suteikti galimybę išsamiai ištirti specializuotas ir naujas biomedicinos ir klinikinės inžinerijos sritis;
  • Parodyti studentams praktinį darbą ligoninės aplinkoje, pasitelkdami praktines žinias apie pacientų priežiūrą, apimančią technologinę pažangą lauko srityje
  • Supažindinkite studentus su įdomiomis naujomis sritimis, tokiomis kaip regeneracinė medicina ir naujos technologijos fiziologiniam monitoringui ir diagnostikai.

Akreditacijos

Kursas yra akredituotas Fizikos ir inžinerijos medicinos institute, kurio tikslas - užtikrinti, kad akredituotų programų absolventai būtų aprūpinti biomedicinos inžinerijos darbo vietomis žiniomis ir įgūdžiais, ar tai būtų pramonėje, sveikatos priežiūros ar akademinėje aplinkoje. Akreditacija suteikia jums pasitikėjimą, kad kursas atitinka griežtus tinkamumo ir kokybės kriterijus, suteikiančius magistro lygio išsilavinimą šioje srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Skaityti daugiau

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Skaityti mažiau