Magistrantūros Sveikatos Psichologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sveikatos psichologai skatina sveikesnį gyvenimo būdą. Jie stengiasi rasti būdų, kaip paskatinti žmones gerinti savo sveikatą, taip pat pagerinti visą sveikatos priežiūros sistemą. Pvz., Padėti žmonėms numesti svorį arba nustoti rūkyti arba patarti gydytojams apie geresnius būdus bendrauti su savo pacientais.

Jūs išmokysite naudoti savo žinias apie psichologiją, kad skatintumėte bendrą gerovę ir suprastumėte fizines ligas. Mes išmokysime jums įgūdžių, reikalingų padėti žmonėms spręsti psichologinius ir emocinius sveikatos ir ligos aspektus, bei remti chroniško ligonio asmenis.

Mūsų magistrantūros sveikatos psichologija turi stiprią empirinį dėmesį ir pabrėžia sveikatos psichologijos taikymą realiame pasaulyje. Kursas apima sveikatos priežiūros specialistų įmokas. Jūs pateksite į trumpą vietą sveikatos priežiūros įstaigoje, kurioje gali būti NHS, trečiasis sektorius (labdaros organizacijos) ar pramonė. Paprastai ši paraiška sutvarkoma patys su kursų komandos parama. Esate raginami, jei įmanoma, atlikti mokslinius tyrimus sveikatos priežiūros srityje.

Šios psichologijos magistro programos yra skirtos patenkinti Britų psichologijos draugijos reikalavimus, keliamus profesinio psichologo psichologo profesinei kvalifikacijai. Per formalų mokymą ir praktinę patirtį įgysite atitinkamus įgūdžius ir pagrindines kompetencijas kaip psichologijos sveikatos (antrojo etapo) profesinio mokymo pagrindus ar kitas psichologijos programas sveikatos klausimais.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

  1. Sėkmingas šio kurso išpildymas atitinka pirmojo etapo reikalavimus, susijusius su visuomenės atleidimu nuo visuomenės ir visateise narystė Sveikatos psichologijos skyriuje.
  2. Kursas yra orientuotas į patirtį ir apima sveikatos priežiūros specialistų indėlį.
  3. Dirbsite su tyrimais aktyvia ir entuziastinga komanda, įsikūrusia Sveikatos elgsenos pokyčių centre.

Darbo vietos

Jūs pateksite į sveikatos priežiūros įstaigą, kurioje gali būti NHS, trečiasis sektorius (labdaros organizacijos) ar pramonė. Paprastai ši paraiška sutvarkoma patys su kursų komandos pagalba.

Kurso informacija

Per kiekvieną semestrą atliksite tris modulius su vasaros mėnesiais atliktu tyrimu projektu.

Mokymas

Visi kursų komandos nariai yra lengvai prieinami studentams ir suteiks jums lanksčią, individualią ir įdomią mokymų patirtį, atitinkančią jūsų poreikius.

Moduliai mokomi dviejų ar trijų valandų seminaruose, kuriuose skaitomos paskaitos, praktiniai užsiėmimai ir praktiniai arba praktiniai užsiėmimai.

Vertinimas

Jums reikia užpildyti ir perduoti šešis modulius aukščiau, kad būtų apdovanotas magistrantūros sveikatos psichologija. Vertinimas atliekamas formalaus egzamino ir kursinių darbų metu, įskaitant žodinius pristatymus, esė, grupinį darbą ir kritines tyrimų apžvalgas.

Kursų direktorius

Stephanas Dombrowski (kursų direktorius)
sudombrowski@stir.ac.uk
+44 (0) 1786 467844

Nicola Hunt (kursų sekretorė)
+44 (0) 1786 466258
nicola.hunt@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2020/2021

  • Pradžia / ES: 7000 svarų sterlingų
  • Užsienyje: 16 950 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau