Magistrantūros studijų programos integruotos Sveikata Mokslas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Magistro programa integruotos Sveikatos mokslų rengia jums už būsimus poreikius kintančiame pasaulyje profesinio tobulėjimo, susijusios su Sveikatos mokslų. Programa suteikia jums žinių ir įgūdžių, padėti jums susidurti per sektoriuje būsimus įgūdžių poreikius.

Integruota Sveikata Mokslas Programa apima keletą mokslo srityse ir suteikia aiškią dėmesio dėl bendradarbiavimo ir komandinio darbo su įvairių profesijų. Jūs gaunate gilesnį supratimą ir kompetenciją klausimais sveikatai ir gerovei bei gebėjimas savarankiškai susitikti ir pristatyti pokyčius ir plėtrą šioje srityje. Ji taip pat rengia jums už doktorantūros studijas.

Programa baigiasi su disertacija, kuris yra atliekamas kaip nepriklausoma mokslinių tyrimų projektą, kur aktyviai dalyvauti mokslinių tyrimų orientuota aplinkoje.

studijų metodai

Programa yra internetinė ir veikia visą laiką (50%). Jis susideda iš abiejų privalomų ir pasirenkamųjų kursų.

užimtumo situacija

Programos sričių turinys ir jūsų įgytas žinias kaitos ir vystymosi darbo leis jums patraukli daugelyje sričių Sveikatos mokslų, pavyzdžiui, sveikatos Developer, sveikatos strategu ir planavimo per tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje.

Bendras edukaciniai tikslai

Svarbiausias tikslas Mokytojo programą integruotos sveikatos mokslų yra, kad studentai plėtoti žinias ir kompetencijas bent aukštesnįjį iš tarpdalykinį ir multi-profesinių žinių bazę, kad inicijuoti ir įgyvendinti darbą pokyčių tvarios sveikatos plėtojimui sveikata susijusios veikla.

Programą rengia studentus mokslinių tyrimų ir suteikia jiems gera treniruotė tiek sveikatingumą, susijusio su mokslinių tyrimų ir kvalifikacijos tobulinimo darbą viešojo ir privataus sektoriaus.

Įvairūs kursai programos yra susijęs su klinikinės patirties (VFU) ta prasme, kad švietimas yra susijęs su moksliniais tyrimais ir darbu susijusių užduočių. Kalba: anglų.

laipsnis tikslai

Žinios ir supratimas

Dėl magistro laipsnį integruotos Sveikatos mokslų studentui, baigusiam studijų turėtų kursą:

 • pademonstruoti žinias ir supratimą apie centrinės drausmės Sveikatos mokslų, rodo tiek plačią žinių ir žymiai gilesnių žinių studento pasirinktoje srityje.
 • įrodyti gilesnių žinių centrinės drausmės Sveikatos mokslų metodologija.

Įgūdžiai ir gebėjimai

Dėl magistro laipsnį integruotos Sveikatos mokslų studentui, baigusiam studijų turėtų kursą:

 • gebėti inicijuoti, planuoti, įgyvendinti ir vertinti mokslinių tyrimų ir plėtros darbus per įvairių sričių sveikatos pastangas siekiant prisidėti prie žinių ir vietos plėtrą.
 • gebėti kritiškai vertinti ir sistemingai integruoti žinias per tarpdisciplininio sveikatos darbe į visumą.
 • kritiškai, savarankiškai ir kūrybiškai nustatyti problemines sritis ir suformuluoti klausimus remiantis epistemologinių, metodinę ir dalyvaujamosios perspektyvos.
 • analizuoti ir reaguoti į sudėtingus reiškinius, susijusius su sveikatos skatinimo.
 • galės aptarti informaciją, problemas ir sprendimus žodžiu ir raštu dialogą su įvairių grupių ir gebėti paaiškinti savo požiūrį ir vertinimą nacionaliniu ir tarptautiniu bendradarbiavimu.

Sprendimą ir požiūris

Dėl magistro laipsnį integruotos Sveikatos mokslų studentui, baigusiam studijų turėtų kursą:

 • gebėti įrodyti mokslinių, socialinių ir etinių aspektų mokslinius tyrimus ir plėtrą supratimą, daugiausia dėmesio skiriant tarpdisciplininio sveikatos darbe, remiantis veiklos reikalavimus ir individualius poreikius ir reikalavimus.
 • dalyvavimas mokslinių tyrimų ir plėtros ar darbo savarankiškai kitų pažangių kontekstuose.
 • gebėti nustatyti jų poreikį tolesniam žinių ir prisiimti atsakomybę už savo žinių plėtrą sveikatos mokslų.

Struktūra ir turinys

Magistro programa Integruota sveikatos sudaro 120 kreditų. Darbas susijęs mokymas (VFU), yra įtraukiamas ir 5 kreditai. Ši programa yra siūloma už pusę greičiu (50%) ketverius metus (aštuoni semestrus) pagal žemiau apžvalgoje. Tačiau darbas gali būti atliktas ketvirtį greitis (25%), jei studentas pageidauja.

Privalomi kursai 60 kreditų

 • Perspektyvos sveikatai ir visuomenei, 7,5 kreditai
 • Žinios plėtros Daugiamandatėje profesinio darbo vietoje, 7,5 kreditai
 • Mokslinė teorija ir metodologinės pastabos, I dalis 7,5 kreditai
 • Įvertinimas pagal Pakeisti 15 kreditų
 • Integruota tyrimo metodas sveikatos mokslų 15 kreditų
 • Tarptautinė sveikatos, 7,5 kreditai
 • ir baigiamasis darbas, 30 kreditų

Be to, bus neprivalomi / pasirenkamuosius kursus 30 kreditų

 • Teorija specializacija atitinka 15 kreditai pagrindinio ar aukštesniojo lygio
 • Metodas specializacija atitinka 15 kreditai aukštesnįjį
 • Studentas su magistro laipsnį yra sutrumpinta studijų kursą tai atitinka 60 kreditų galimybė ..

Pasirenkami kursai yra siūlomi per programą. Pasirenkamieji kursai gali būti imtasi arba ne Kristianstadas universitete ar kitoje įmonėje. Pasirenkamieji kursai pasirinkti, pasitarus su programos vadovu, kad jie gali būti pripažintos kaip dalis laipsnį.

Studentas turi būti pasiūlyta galimybė dalyvauti seminaruose ir mokslinių tyrimų veikloje Kristianstadas universitete.

Patekimo į rinką reikalavimai ir atranka

Bakalauro laipsnis 180 kreditai medicinos arba sveikatos mokslų pakaitomis humanitarinių ar socialinių mokslų, turinčių mokslo orientacijos sveikatos mokslų ar ekvivalentu.

Laipsnis

Studentų, kurie jau vartoja bent laipsnio perdavimo visuose kursuose pagal dabartinę mokymo programą, atitinka reikalavimus, taikomus magistro laipsnį sveikatos mokslų 120 kreditų reikalavimus. (Laipsnis magistras (120 kreditų) Sveikatos mokslų). Pasibaigus studentų, kurie atitinka nustatytus reikalavimus prašymą, University College išduoda diplomą su laipsnių pavadinime. Programos turėtų būti padaryta taip, University College priskiria.

papildomo ugdymo

Programa yra tyrimai parengiamuoju ir leis studijas doktorantūros lygio pagrindiniame srityje sveikatos mokslų. Priėmimo doktorantūros studijoms yra pagaminti pagal priimančios universitete.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Kristianstad University was founded in 1977. Today there are about 14,000 students at the campus, situated just 10 minutes from the town centre. On the campus you have access to inspiring meeting plac ... Skaityti daugiau

Kristianstad University was founded in 1977. Today there are about 14,000 students at the campus, situated just 10 minutes from the town centre. On the campus you have access to inspiring meeting places and a wide range of services within a short walking distance. Skaityti mažiau