Magistrantūros Sporto ir Pratimai medicina

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Kaip palaikote sportininkų grįžimą į varžybas? Kaip medicinos specialistai gali padėti elito atletams atsigauti? Kaip galima sumažinti vyresnio amžiaus sportininko sužalojimus?

Skirta kvalifikuotiems gydytojams, kineziterapeutams ir osteopatams, turintiems klinikinės patirties, ištirsite su sportu ir mankšta susijusių sveikatos sutrikimų ir traumų prevenciją, diagnozavimą ir valdymą.

Jūs pasirinksite specialistus, atitinkančius jūsų interesus ir karjeros siekius, ir turėsite galimybę įgyti papildomą profesinę akreditaciją, kvalifikaciją ar narystę išorės profesinėse organizacijose. Tai apima Medicinos pedagogų akademijos (AoME) stipendiją.

Didžioji šio kurso dalis vykdoma Mančesterio sveikatos ir darbo institute (MIHP). Turėsite galimybę naudotis pasaulinio lygio priemonėmis, tokiomis kaip aplinkos kamera, 3D spektaklio fiksavimo salė ir laboratorijų erdvės, skirtos atlikti specialiųjų pratimų testus. Jūs atliksite praktinius užsiėmimus, tokius kaip biomechanika ir aerobinio pajėgumo testai.

Jūs išmoksite teorijos seminaruose, tyrinėdami atvejus ir tobulindami specialiąsias žinias, reikalingas jūsų karjeros keliui paremti sporte ir mankštoje. Temos, kurias galite apsvarstyti, yra traumų diagnozė, mityba sportuojant, sporto psichologija ir kineziterapija, padedanti sportininkams grįžti į varžybas, ir veiklos tobulinimas.

Siekiant užtikrinti, kad mūsų mokymo programa būtų tinkama, mūsų kurso tema yra prof. John Rogers. Taip pat turime svečių paskaitų iš pramonės specialistų, kurie yra savo praktikos srities ekspertai. Ankstesni šio kurso kviestiniai dėstytojai yra Adrianas Gardneris („Warrington Wolves Rugby League“ veiklos vadovas), Chrisas Rosimusas (Futbolo asociacijos mitybos vadovas), Johnas Hartley („Aston Villa“ futbolo klubo pirmosios komandos kineziterapeutas) ir Aaronas Greenas (galvos jėga. ir kondicionavimo treneris su „English Touch Association“.)

Savybės ir privalumai

 • Podiplominė medicina - šis kursas yra viso universiteto iniciatyvos, kuria siekiama vadovauti medicinos švietimui, taikomiesiems tyrimams ir keitimuisi žiniomis, dalis.
 • Specialistų studijos - kursai, skirti kvalifikuotiems gydytojams, kineziterapeutams ir osteopatams specializuotis sporto ir mankštos medicinos srityje.
 • Lanksčios studijų galimybės - galite baigti šį magistro laipsnį visą (15 mėnesių) ar ne visą darbo dieną.
 • Specializuotos patalpos - daugiausiai dėstysite Mančesterio sveikatos ir veiklos institute (MIHP), specializuotoje įstaigoje, kurioje derinamos pažangiausios diagnostikos ir priemonės, švietimas, moksliniai tyrimai ir plėtra sporto mokslo ir medicinos srityse.
 • Profesinis tobulėjimas - turėsite galimybę įgyti profesinę akreditaciją, kvalifikaciją ar narystę išorės profesinėse organizacijose.
 • Dėstymo patirtis. Mūsų mokymo komandoje yra ekspertų, šiuo metu dirbančių sporte, įskaitant profesorių Johną Rogersą, profesorių Michaelą Callaghaną (Mančesterio futbolo klubo fizinių terapijų vadovą, Diane Ryding (Mančesterio jungtinio futbolo klubo „Academy Physiotherapist“), dr. Leoną Creaney (sportas ir mankšta). medicinos konsultantas MIHP), dr Aashish Vyas („Elite Breathnessness“ klinika MIHP) ir Cari Thorpe (medicinos, sporto mokslo ir spektaklio vadovas, „England Touch Association“ (regbis)).
 • Pramonės ryšiai - mes glaudžiai bendradarbiaujame su aukšto lygio sporto įstaigomis regione, įskaitant futbolą, regbį ir vandensvydį.
 • Apdovanojimo galimybės - iš šio kurso galite išeiti turėdami antrosios pakopos pažymėjimą (PgCert), antrosios pakopos studijų diplomą (PgDip) arba magistro laipsnį (magistras) sporto ir mankštos srityje.

Kursų informacija

Mūsų magistrantūros sporto ir mankštos medicinos kursai paprastai pristatomi Mančesterio sveikatos ir rezultatų institute (MIHP) rytiniame Mančesteryje. MIHP suburia sporto, sveikatos priežiūros ir vietos valdžios lyderius, kad jie vietos bendruomenei pristatytų pažangiausias galimybes ir skatintų mokslinius tyrimus, naudodamiesi pasaulinėmis programomis.

Atsižvelgdami į studijuojamus padalinius, galite gauti papildomą profesinę akreditaciją, kvalifikaciją ar narystę išorės profesinėse organizacijose. Pvz., Sėkmingai baigę skyrių „Švietimas ir mokymas praktikoje“, surinksite tinkamus įrodymus, pagrindžiančius Medicinos pedagogų akademijos (AoME) stipendijos paraišką.

Galutinė užduotis gauti magistro laipsnį paprastai yra disertacija, pagrįsta darbu jūsų pasirinkta tema, susijusia su sportu.

Norėdami įgyti sporto ir mankštos medicinos magistrantūrą, turėsite atlikti 7 kreditų 180 kreditų.

Jums suteiktas antrosios pakopos pažymėjimas („PgCert“), kai baigsite 60 dėstomų kreditų, ir antrosios pakopos diplomas („PgDip“) už 120 dėstomų kreditų.

Per vienerių metų kursą išmoksite šiuos pagrindinius vienetus:

Pagrindiniai vienetai

 • Sporto ir mankštos medicinos projektas
 • Pratimai fiziologija

Turėsite galimybę pasirinkti iš specialistų padalinių, atitinkančių jūsų pomėgius ir karjeros siekius:

Pasirinkimo vienetai

 • Raumenų ir kaulų medicinos viršutinis kvadrantas
 • Raumenų ir kaulų medicinos apatinis kvadrantas
 • Raumenų ir kaulų medicinos injekcinė terapija
 • Reabilitacija sporte
 • Fizinis aktyvumas sveikatos srityje
 • Sporto komandos gydytojas
 • Skubi pagalba sporte
 • Maksimalus sportinis efektyvumas
 • Radiologija raumenų ir kaulų praktikoje
 • Švietimas ir mokymas praktikoje

Įdarbinimo galimybės

Tikimasi, kad studentai dirbs pagal profesinę praktiką arba turės neseną profesinę patirtį, kuria remiantis bus galima remtis, apmąstyti ir pritaikyti studijuojamą darbą jų profesiniame kontekste.

Studijų ir įvertinimų suskirstymas

10 kreditų prilygsta 100 studijų valandų, tai yra paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų bei savarankiškų studijų derinys. Magistro kvalifikaciją paprastai sudaro 180 kreditų, PGDip 120 kreditų, PGCert 60 kreditų ir MFA 300 kreditų. Tiksli studijų laiko sudėtis ir įvertinimai kursui skirsis atsižvelgiant į pasirinktą variantą ir mokymosi stilių, tačiau tai gali būti:

Tyrimas

 • 25% visos dienos paskaitos, seminarai ar pan. 0% talpinimas; 75% nepriklausomas tyrimas
 • Ne visą darbo dieną 25% paskaitų, seminarų ar panašių dalykų; 0% talpinimas; 75% nepriklausomas tyrimas

Vertinimas

 • Nuolatinis 70% kursinis darbas; 30% praktiška; 0% egzamino
 • Ne visą darbo dieną 70% kursinių darbų; 30% praktiška; 0% egzamino

Patekimo reikalavimai

Kursas skirtas kvalifikuotiems gydytojams, kineziterapeutams ir osteopatams.

Kandidatai turėtų:

 • MBChB (MBBS) arba lygiavertis.

arba

 • Kineziterapijos laipsnis (paprastai 2,2 ar aukštesnis) / kineziterapijos absolvento diplomas kartu su patvirtinto ir atitinkamo kvalifikacijos įgijimo įrodymu.

arba

 • Osteopatijos laipsnis (M Ost (Hons), paprastai 2,2 ar didesnis).

ir

 • Dvejų metų klinikinė patirtis.

Visi studentai, besikreipiantys į programą, paprastai turės turėti dvejų metų klinikinę patirtį, tačiau galutinis sprendimas dėl kandidato tinkamumo bus priimamas pokalbio metu.

Pareiškėjai bus apklausti arba bus kruopščiai išnagrinėta jų paraiška, siekiant nustatyti kurso tinkamumą jų mokymosi poreikiams, būtiną pasiryžimą mokytis ir, jei reikia, jų vadovo / darbdavio paramą. Pokalbiai gali būti vykdomi asmeniškai, „Skype“ ar telefonu.

Užsienio kandidatams reikės IELTS, kurio bendras balas yra 6,5, bet ne mažesnis kaip 5,5 bet kurioje kategorijoje, arba lygiavertė pripažinta anglų kalbos kvalifikacija. Priimtą anglų kalbos kvalifikaciją galite peržiūrėti čia.

Kursas priima prašymus dėl ankstesnio mokymosi akreditavimo pagal „Manchester Met“ ankstesnio mokymosi pripažinimo politiką.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES studentai

 • Nuolatinis mokestis: nuo 2400 iki 7200 svarų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • Neakivaizdinis mokestis: 800 svarų sterlingų už 20 studijuojamų kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Ne ES ir Lamanšo salų studentai

 • Nuolatinis mokestis: nuo 5334 iki 16 000 svarų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • Neakivaizdinis mokestis: 1778 svarai už 20 studijuojamų kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Papildoma informacija

Magistrantūros kvalifikacija paprastai apima 180 kreditų, 120 kreditų PGDip, 60 kreditų PGCert ir 300 kreditų MFA. Studijų mokesčiai bus vienodi kiekvieniems studijų metams, jei kursas bus baigtas įprastiniu laikotarpiu (ne kartoti metai ar pertraukos studijoje).

Papildomos išlaidos

Kitos išlaidos

 • Neprivaloma sąmata: 600 svarų sterlingų

Visas kursui reikalingas knygas galite įsigyti bibliotekoje. Universitete taip pat yra kompiuterių laboratorijos ir nešiojamųjų kompiuterių paskolų paslauga. Tačiau daugelis studentų pasirenka įsigyti pagrindinius kursų vadovėlius ir (arba) nešiojamąjį kompiuterį. Taip pat gali tekti atspausdinti užduotis ir kitus dokumentus studentams. Universiteto spausdinimo išlaidos prasideda nuo 5 pp puslapyje. Numatomos išlaidos yra 300 svarų sterlingų už nešiojamąjį kompiuterį, iki 100 svarų sterlingų kasmet įsigyjant knygas ir spausdinant.

Karjeros galimybės

Šiame kurse jūs lavinsite žinias, kad būtų galima suteikti specialistų patarimų ir įgūdžių, kaip valdyti elitinius sportininkus ir sportininkus, kurie visomis jėgomis atsigauna po ligos, traumos ar tvarko ilgalaikes sąlygas.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Skaityti daugiau

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Skaityti mažiau