Magistrantūros Sporto ir Pratimų Mityba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Tai buvo pirmasis kursas, kurį akredituotų Sporto ir pratimų mitybos registras (SENr) - nacionalinis kvalifikuotų sporto ir pragyvenimo mitybos specialistų registras. Su akademiniu požiūriu sudėtinga, profesiniu požiūriu svarbi ir paremta įrodymais pagrįsta praktika, ji daugiausia dėmesio skiriama mitybos, susijusios su sportu ir pratimais, tyrimas.

Jūs gausite išsamų supratimą apie tarpdisciplininius sporto ir pragyvenimo mitybos aspektus, o baigę galėsite kreiptis dėl aukštojo mokslo registravimo į SENr.

Nesvarbu, ar jūs siekiate dirbti aukštos sporto ar fizinio aktyvumo, fizinio aktyvumo ir geros sveikatos praktikos skatinimo srityje tarp visų gyventojų ar konkrečių bendruomenių, mitybos seminarai ir taikomosios sesijos suteiks jums galimybes kurti savo praktinius įgūdžius ir taikyti jūsų patirtis. Jei norėtumėte įgyti papildomos praktinės patirties kartu su savo akademine studija, galėsite kreiptis dėl stažuotės taikomame sporto mokslo įstaigoje, dirbdami su elitais, vadovaujant registruotam SENr praktikantui.

Kurso išmokos

Mūsų universitetas yra pripažinta lyderiu sporto ir pratybų mokslo srityje. Mūsų tyrimų kokybė akivaizdu pasiekimų, pasiektų sporto srities tyrimuose, rezultatuose, atliktuose 2014 m. Atliktame tyrimo vertinimo praktikoje, kurioje Leedsas Beckettas užėmė sporto ir pratybų mokslo, laisvalaikio ir turizmo šalies antrą vietą.

Didelė dalis mūsų puikių sporto ir fizinių pratimų mokslo tyrimų apima mūsų dėstomus modulius, suteikiančius galimybę tiems, kurie dirba ar ketina dirbti sporto ir pratybų mokslo srityje bei jo subdisciplinose (fiziologija, mityba, biomechanika ir psichologija), galimybę tobulinti savo akademines ir profesionalūs įgūdžiai, patirtis ir žinios.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turėtų turėti bent antrosios klasės pagyrimo laipsnį giminingų sporto ir mankštos mokslų, fizinių mokslų, biochemijos, dietologijos, mitybos, medicinos ar sporto terapijos dalykų, bent jau antros klasės pagyrimo laipsnį ne giminingų dalykų, kuriuos palaiko įrodymai apie tinkamumą nagrinėjamam dalykui arba turintys lygiavertę patirtį arba mokymą, paprastai iš darbo aplinkos. Visos paraiškos turėtų būti paremtos akademine ar profesine nuoroda. Visi kandidatai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus. Tam tikrų modulių, susijusių su darbu su vaikais ir (arba) pažeidžiamais asmenimis, gali reikėti patobulintos kriminalinės istorijos (DBS) patikros. DBS JK šiuo metu negali atlikti teistumų užjūrio registruose, todėl tarptautiniams pareiškėjams, neturintiems Didžiosios Britanijos pilietybės ir Didžiosios Britanijos piliečiams, kurių rezidavimo užsienyje laikotarpis ilgas, todėl iš savo šalies bus reikalaujama teistumo įrašų patikrinimo ar tinkamo elgesio pažymėjimo. prieš pradedant darbą su vaikais ir (arba) pažeidžiamais žmonėmis, iš namų / užjūrio.

Anglų kalbos reikalavimas: IELTS 6.5 be įgūdžių žemiau 6.0 ar lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Jūsų kvalifikacija paliks jus puikiai tinka įvairiems vaidmenims. Galite dirbti sporto ir fitneso industrijoje, profesionalių komandų ir elitinių sportininkų sporto mitybos programose, arba galite būti įdarbintos nacionalinių valdymo organų ar kitų sporto organizacijų. Jūs taip pat galėsite atlikti specialius tyrimus ir siekti aukštesnio laipsnio.

  • Sporto dietologas
  • Sveikatos ir fitneso treneris
  • Maisto technologas
  • Sveikos mitybos koordinatorius

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES, tarptautinės

9 metų studentų mokestis už mokslą yra 11500 svarų sterlingų. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Įranga

Sveikatos mokslo laboratorijos

Mūsų daugelio milijonų svarų medicinos mokslų laboratorijos ir mūsų nauja maitinimo laboratorija leidžia studentams įgyti praktinės patirties su naujausia įranga.

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Sporto salės

"Aš atvykau čia treniruoti nuo 2004 m., O įrenginiai yra puikūs". - Jessica Ennis, olimpinė aukso medalininkė

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau