Magistrantūros Sporto Mityba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši programa skirta 2021 metams


University of Stirling yra vienas iš tik šešių universitetų visame pasaulyje, patvirtintų teikti šį magistrantūros kursą sporto mityboje - vis svarbesniam konkurencingo sporto kiekviename lygmenyje.

Šis magistro laipsnis orientuojasi į sporto mitybos mokslą ir yra specialiai skirtas studentams, kurie jau turi Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) sporto mitybos diplomą ir nori tobulinti savo žinias.

Norint užbaigti kursą, jums bus paprašyta planuoti, atlikti ir parašyti mokslinių tyrimų projektą sporto mityboje, o jūs, kaip jūs mokysite, gausite aukštos kvalifikacijos mokymus ir paramą iš mūsų ekspertų. Tuo metu, kai baigsite studijas, turėsite dar daugiau žinių apie sporto mitybą ir aiškų supratimą apie tai, kaip praktiškai pritaikyti savo mokslinius tyrimus.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

  1. 1 vieta Škotijoje už geras sporto galimybes („Times Higher Education Student Experience Survey 2017“).
  2. 15 geriausių JK sporto mokslo atstovų („Times“ ir „Sunday Times Good University Guide 2018“).
  3. Vienas iš tik šešių universitetų visame pasaulyje, siūlantis patvirtintą IOC magistro kvalifikacijos kėlimo kursą.

Kurso tikslai

Šis kursas skirtas išplėsti žinias, kurias įgijote studijuodami savo sporto mitybos diplomą. Užbaigsite disertaciją pagal patvirtintą jūsų pasirinktą temą, gausite daugiau gilesnio dalyko mokslo žinojimo, platesnio kompetencijos tinklo ir geresnio gebėjimo dalytis savo rezultatais su platesniu pasauliu.

Profesinės akreditacijos

SOC pripažįsta University of Stirling kuris yra tik vienas iš šešių universitetų pasaulyje, kuris siūlo savo magistrantūros studijų programą, skirtą sporto mitybos diplomai.

Kurso informacija

Mūsų magistrantūros sporto mityba leidžia jums konvertuoti savo IOC diplomą sporto mityba į magistro laipsnį, atlikdami išsamų tyrimo projektą.

Mokymas

Šis kursas susideda iš vieno disertacijos modulio, kurį galima užpildyti visą darbo dieną 6 mėnesių laikotarpyje arba ne visą darbo dieną per 12 mėnesių. Dieninių studijų studentai turi būti įsikūrę Stirling, tačiau ne visą darbo dieną studentai gali baigti kursą ne universitetuose, prieš tai sutikus iš universiteto.

Norėdami užbaigti savo disertaciją, atliksite nepriklausomą tyrimą pagal pasirinktą temą ir pasinaudosite mūsų pasaulinio lygio sporto įrenginiais, laboratorijomis ir patirtimi.

Vertinimas

Jūs atliksite mokslinių tyrimų projektą ir pasidalinsite savo išvadomis 3000-5000 žodžių disertacija. Už disertaciją suteikiamas lygis, taip pat 10 minučių žodinis pristatymas atitiktų jo pateikimą. Klausimyno ir atsakymų egzaminas su išorės egzaminuotoju taip pat bus jūsų vertinimo dalis.

Kursų direktorius

Dr Oliveris Witardas
+44 (0) 1786 466298
oliver.witard@stir.ac.uk

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau