Magistrantūros Pasaulinės Sveikatos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

XXI amžiuje sveikatos gerinimas ir lygybė sveikatos srityje yra vienas didžiausių pasaulio iššūkių. Beprecedenčio ekonomikos, aplinkos, visuomenės ir kultūros integracijos ir tarpusavio priklausomybės metu šie globalūs procesai sąveikauja su nacionaliniais veiksniais, veikdami vietinius ir asmeninius veiksnius, turinčius įtakos asmenų ir gyventojų sveikatai.


Brighton and Sussex Medical School (BSMS) magistrantūros programa „Global Health“ siekia ugdyti studentų supratimą apie šiuos visuotinius sveikatos veiksnius ir jų galimus sprendimus, kad būtų galima sukurti asmenis, turinčius įrangą prisidėti gerinant sveikatą ir siekiant teisingumo sveikatos srityje visame pasaulyje.

129703_bsms4.png


Kursas suburia sveikatos mokslų ir už jos ribų disciplinų ekspertus, siekdamas pateikti gyvybingą programą, kuri patiks plačiai ir apims tokias temas kaip skurdas, nelygybė ir sveikata; kultūrinis sveikatos ir gydymo supratimas; kylančios infekcinės ligos; užkrečiamųjų ir neužkrečiamųjų ligų pasaulinė našta; klimato pokyčiai ir sveikata bei ligos, globalizacijos ir pasaulinio valdymo santykis.


Pasaulinės sveikatos magistrantūra yra dieninis vienerių metų modulinis dėstymo kursas, susidedantis iš 5 dėstomų modulių ir disertacijos. Kursas pasirenka dinamiškus ir interaktyvius mokymo metodus, naudodamas atvejų analizę kartu su turimais įrodymais ir įžvalgomis, kad palengvintų studentų supratimą apie globalias sveikatos problemas.

Studentai raginami būti savarankiški ir patys valdyti savo mokymąsi, naudodamiesi įvairiais prieinamais BSMS mokymosi šaltiniais. Disertacija leidžia studentams plėtoti kompetencijos sritį, gilinantis į jų ypač dominančią temą.

Ką siūlo kursas

 • Dviejų universitetų, Braitono ir Sasekso, žinios ir ištekliai, taip pat Plėtros studijų institutas, pagrindinė pasaulinė labdaros institucija, atsakinga už tarptautinę plėtrą.
 • Platus temos turinys, pradedant visuotine ligos epidemiologija ir baigiant sveikatos ir skurdo sąveika ir ligos, globalizacijos ir globaliojo valdymo santykiais.
 • Dvi dėstymo sąlygos Braitono & Hove mieste; vienas terminas buvo sutelktas į moksliniais tyrimais pagrįstą disertaciją su galimybe būti užsienyje, jei bus patvirtinta.
 • Mokymo metodai, pagrįsti tyrimų kultūra ir atspindintys juos.
 • Mokymai iš pagrindinių ekspertų, įskaitant Melanie Newport, infekcinių ligų ir visuotinės sveikatos BSMS profesorę; Stefanas Elbe, Sasekso universiteto tarptautinių santykių profesorius; ir Maya Unnithan, medicinos antropologė, Sasekso universitetas.
 • Ryšiai su besivystančių šalių sveikatos programomis.

Pagrindinės studijų sritys

 • Sveikatos ir blogos sveikatos veiksniai globalizuotame pasaulyje
 • Bendra našta ir ligų bei traumų valdymas
 • Prieiga prie vaistų
 • Pamirštos tropinės ligos (NTD)
 • Sveikata, skurdas ir vystymasis
 • Visuotinė psichinė sveikata
 • Atsirandančios infekcinės ligos ir atsparumas antibiotikams
 • Seksualumas, vaisingumas ir reprodukcinės teisės
 • Konfliktas ir smurtas
 • Tyrimų praktika globaliuose kontekstuose

Karjeros galimybės

Pasaulinės sveikatos magistrantūros tikslas - plėtoti studentų įgūdžius dirbti kaip praktikuojantiems sveikatos priežiūros specialistams, politikos formuotojams ar tyrėjams, įskaitant sveikatos apsaugos sistemas, vyriausybes, nevyriausybines organizacijas ir tarptautines sveikatos ir plėtros agentūras.

Patekimo reikalavimai

Pirmos ar aukštesnės antrosios klasės bakalauro laipsnis arba sėkmingas bent trejų metų medicinos mokslų baigimas JK medicinos mokykloje su garantuota vieta tęsti medicinos studijas baigus magistrantūrą.

BSMS

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Brighton and Sussex Medical School offers a dynamic, innovative undergraduate programme, awarded by the Universities of Brighton and Sussex, that will prepare you for a wide range of career opportunit ... Skaityti daugiau

Brighton and Sussex Medical School offers a dynamic, innovative undergraduate programme, awarded by the Universities of Brighton and Sussex, that will prepare you for a wide range of career opportunities once you have qualified as a doctor. Skaityti mažiau