Magistrantūros medicinos statistika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros Medicinos statistika programa siekiama mokyti studentus iš akademinių sluoksnių įvairovė dirbti statistikos įvairiuose sektoriuose, įskaitant aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų įstaigų, farmacijos pramonėje, centrinės valdžios ir nacionalinių sveikatos priežiūros paslaugas. Ji numato teorijos ir praktikos statistikos su specialia nuoroda į klinikinius tyrimus, epidemiologijos ir klinikinių ar laboratorinių tyrimų, skirtų gerinti pasaulinę sveikatos mokymą.

Absolventų šią žinoma siekti karjeros medicinos ir epidemiologinės mokslinius tyrimus, akademinių institucijų, ligoninių, farmacijos pramonės ir įvairių valstybinių institucijų.

Medicinos tyrimų tarybos, Wellcome, GlaxoSmithKline ir Amgen siūlau studentships į JK ir ES studentai.

Antrosios pakopos studijų stipendijų medicinos statistikos dėl Afrikos mokslininkas. Ši bendravimo, kuris yra finansuojamas iš JK Medicininių tyrimų taryba (MRC), teikia paramą dvejus metus mokymo medicinos statistikos; pirmaisiais metais (pradedant 2010 m) sėkmingai pareiškėjas studijuoti magistro laipsnį medicinos statistikos tuo LSHTM.


PSI Andrew Hewett premija įkurta atminties Andrew Hewett, o tai yra LSHTM absolventai ir apdovanotas PSI (statistikų farmacijos pramonėje) į geriausią studento nuo kurso.

Tikslai


Iki šio kurso pabaigoje studentai turėtų gebėti: pasirinkti tinkamus tyrimo dizainą į klausimus medicinos svarbą; pasirinkti ir taikyti atitinkamus statistinius metodus, valdyti paplitusių rūšių medicininių duomenų; naudoti įvairios programinės įrangos paketus statistinės analizės ir duomenų tvarkymas; interpretuoti statistinės analizės rezultatus ir kritiškai vertinti statistikos medicinos literatūroje naudojimą; efektyviai bendrauti su statistikos ir platesnės medicinos bendruomenei, raštu ir žodžiu per rezultatų pristatymą statistinių analizių; ištirti esamus ir numatomus pokyčius medicinos statistikos.

Gyvenimo

Terminas 1


Studentai imtis šių modulių: Pamatai medicinos statistikos; Įvadas į Stata ir SAS; Klinikiniai tyrimai; Pagrindinis epidemiologija; Tvirtas statistiniais metodais.

Taisyklės 2 ir 3


Mokiniai iš šešių modulių, po vieną iš kiekvienos tvarkaraštis lizdą iš viso. Tipinė pasirinkimas modulių pateiktas žemiau, ne visi moduliai bus galima per vienerius metus. Kai kurie moduliai, kursyvu žemiau, gali būti priimami tik po konsultacijos su Modulio direktorius.

C1: Bendroji Linijinis modelis

C2: Statistiniai metodai epidemiologija.

D1: Išgyvenimo analizė ir Bajeso Statistika.

D2: analizė hierarchijos ir kitų priklausomų duomenis; Epidemiologija ir užkrečiamųjų ligų kontrolės.

E1: AIDS; Išplėstinė Bajeso statistikos srityse; Epidemiologijos ir kontrolės neužkrečiamosios ligos.

E2: Išplėstinė Statistiniai modeliavimas; Išplėstinė Statistiniai metodai epidemiologija; Valdymo ir epidemiologija maliarijos.

Projekto ataskaita


Studentai užbaigti mokslinių tyrimų projektą, kuris dažniausiai sudarytas analizuoti duomenų rinkinys ir rašyti ataskaitą, tačiau metodinė tyrimai taip pat gali būti imamasi.

Programos trukmė


Dieninis vienerius metus arba ne visą darbo dieną per dvejus metus. Neakivaizdinių studijų studentų lankyti pirmadieniais ir antradieniais mokykloje pirmaisiais metais ir ketvirtadieniais ir penktadieniais antraisiais metais.

Įėjimas Reikalavimai


Bet antros klasės pagyrimu laipsnis pripažintame universitete mokslo arba susijusia tema ar medicinoje laipsnį. Pareiškėjai kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją ir darbo patirtį, arba lygiavertę kvalifikaciją, taip pat pritarė. Žinoma, pirmiausia yra skirtas absolventų matematiškai pagrįstą pirmojo laipsnio, kuris apima kai kuriuos statistinius duomenis. Absolventai iš kitų sričių, kurie turi kiekybines įgūdžių ir šiek tiek su statistiniais idėjų pažinimas taip pat gali taikyti.

* Mokestis už mokslą: mokesčiai statusas yra laikomas prašymu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau