Magistrantūros medicininės genetikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa skatina meistriškumą ir ugdo studentus į svarbius klausimus, medicinos genetikos. Sudėtingas mokymo programą sudaro privalomi Dėstomi kursai, kurios apima pagrindinius aspektus Medicininės genetikos ir pasirenkamųjų kursų, leidžiančių studentams praplėsti savo žinias apie kitų sričių medicinos genetikos skaičių. Magistrantūros tyrimų ar bibliotekoje Projektai įvairiais aspektais medicininės genetikos vyksta state-of-the-art departamentų ir klinikos Kipro instituto Neurologijos ir genetikos (nansavimo). Kadangi tarptautinės kompetencijos centro, nansavimo vykdo novatorišką tyrimus Medicininės genetikos ir todėl suteikia magistrantūros studentus su žinių ir įrankių užbaigti konkurencingą mokslinių tyrimų ar bibliotekos projektas. Magistro Studentai turi galimybę lankyti kursus su inovacijomis, kurios apima citogenetikai ir genomikos, molekulinė genetika, metodikas ir technologijas taikyti medicininės genetikos ir biocheminiai pagrindas genetinių ligų.

Patekimo į rinką reikalavimai

Studentai, norintys būti įtraukti į magistrantūros studijų programas, turi atitikti bent jau šiuos minimalius reikalavimus: 1. Bakalauro laipsnis iš pripažintos akredituotos institucijos, susijusioje srityje 2. Anglų kalba sertifikavimą ar kitas Priimamos tarptautinis standartas, jei baigė mokyklą, kur anglų kalba yra ne dėstomąja kalba.

Paraiškų teikimo tvarka

Galimos pozicijos dėl naujų studentų skelbiama CSMM svetainėje ir spaudoje per paskutinę savaitę, sausio, iki mokslo metų pradžios.

Reikalingi dokumentai

  1. Užbaigta internetinė paraiškos forma
  2. Dvi akademinės nuorodos
  3. Akademiniai nuorašai
  4. Anglų kalbos pažymėjimas (jei nėra baigęs anglų kalbos universiteto)

Studijų mokesčiai ir stipendijos

Išsilavinimas yra jūsų ateities investicijų ir CSMM yra įsipareigojusi teikti prieinamą išsilavinimą visiems laimėjusiems pareiškėjams. Stipendijos siūlomos magistrantūros studentams, kuriems nuo užimtumo. Studentai CSMM turi teisę kreiptis dėl Vyriausybės dotacijos, remiantis Vyriausybės vertinimo kriterijus.

Stipendijos ir stipendijos

Viešai finansuojamos dotacijos
Studentai iš CSMM turi teisę kreiptis dėl valstybės finansuojamos dotacijos pagal Vyriausybės vertinimo kriterijus.

CSMM stipendijos
Mokslinių tyrimų kriterijų pagrindu magistrantams skiriamos visos išsamios ir dalinės stipendijos už mokslą.
Tiksli siūlomų stipendijų suma ir skaičius visada priklauso mokyklos metiniam biudžetui.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The CSMM aims to attract outstanding students with intellectual curiosity, who want to expand their education and the state-of-knowledge on regional problems of global significance on the topics cover ... Skaityti daugiau

The CSMM aims to attract outstanding students with intellectual curiosity, who want to expand their education and the state-of-knowledge on regional problems of global significance on the topics covered by the Departments and Clinics at CING. The Cyprus School of Molecular Medicine, housed within the CING premises provides students with a unique educational experience combining taught courses and research conducted in specialized state-of the-art laboratories, in the areas of neurology, genetics and biomedical sciences. Skaityti mažiau