Magistrantūros Išplėstinė Fizioterapija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Ar galite atpažinti kritiškai sergančių pacientų fiziologinį pablogėjimą? Kokie yra įrodymais pagrįsti metodai reabilituojant insultą patyrusį asmenį?

Šis kursas, skirtas registruotiems ir kvalifikuotiems kineziterapeutams, suteikia jums galimybę plėtoti savo žinias ir profesinę praktiką įvairiuose praktiniuose ir teoriniais pagrindais.

Baigsite pagrindinius studijų vienetus ir pasirinksite pasirenkamus dalykus, skirtus papildyti įvairias kineziterapijos praktikos sritis, tokias kaip raumenų ir kaulų sistemos, neurologijos ar pirmojo kontakto specialisto vaidmuo.

Praktiniai užsiėmimai yra svarbi šio kurso dalis, ir, atsižvelgiant į pasirinktus vienetus, išmoksite tokių metodų kaip manipuliavimas minkštais audiniais ir manualinės terapijos metodai.

Dauguma studijų vyks miestelyje. Tačiau, pavyzdžiui, studijuodami sporto vienetus, galite mokytis Mančesterio sveikatos ir veiklos institute (MIHP).

Mūsų dėstytojai yra užregistruoti Sveikatos ir priežiūros profesijų taryboje (HCPC) ir daugelis vis dar dirba praktiškai greta mokymo. Mūsų mokymo komandoje taip pat yra įvairių sričių mokslininkų, įskaitant kelių ir stuburo disfunkcijas, pečių valdymą, raumenų ir kaulų bei fizinio aktyvumo intervencijas, pagyvenusių žmonių reabilitaciją, insultą ir Guillain-Barré sindromą.

Mūsų kursas yra akredituotas Chartered Society of Physiotherapy (CSP).

Savybės ir privalumai

 • Specialisto tyrimas - galite sutelkti dėmesį į tam tikras specialisto studijų sritis, įskaitant raumenų, kaulų, neurologinius ar mūsų rankinės terapijos klinikinius Pathway . Mes taip pat siūlome keletą skyrių, tinkamų gydytojams, kurie eina „First Contact Practitioner“ (FCP) pareigas. Čia galite pasiekti vienetų žemėlapį, kad sužinotumėte, kurie kurso vienetai gerai tinka kiekvienai specialisto studijų sričiai.
 • Lankstus mokymasis - pritaikykite studijas visą savo karjerą ir imkitės modulių kaip tęstinio profesinio tobulėjimo (CPD) padalinių arba studijuokite visą ar ne visą darbo dieną.
 • Specializuotos patalpos - Jūs naudositės mūsų universiteto miestelio kineziterapijos priemonėmis, kurias sudaro septyni atskiri praktikos kabinetai ir eisenos laboratorija.
 • Profesinis tobulėjimas - baigę rankinės terapijos Pathway , galėsite kreiptis dėl narystės Chartered Physiotherapists Musculoskeletal Association (MACP).
 • Akreditacija - Mūsų kursas yra akredituotas Chartered Society of Physiotherapy (CSP).

"Kai kurie pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos įgijau per šį kursą, buvo klinikiniai argumentai ir gebėjimas diagnozuoti visapusišku formatu. Tai yra dalykas, kurį aš dabar treniruoju savo jaunesniuosius fiziologus, siekdamas užtikrinti, kad po išsamaus vertinimo jie suformuluotų geriausią paciento gydymą. “
Neha - magistrantūros pažangioji kineziterapija

Kursų informacija

Mes siūlome įvairius pasirenkamus studijų vienetus, kurie padės praktikams tobulinti savo žinias ir įrodymais pagrįstą praktiką. Jie orientuoti į:

 • Skeleto-raumenų fizioterapija
 • Neurologinė fizioterapija
 • Rankinės terapijos klinikinis Pathway (suteikiantis teisę kreiptis dėl Chartered Physiotherapists (MACP) raumenų ir kaulų sistemos asociacijos)

Norėdami padėti jums mokytis pagal savo darbo įsipareigojimus, galite išeiti iš šio kurso, turėdami aukštojo mokslo kineziterapijos magistro pažymėjimą (PgCert) arba antrosios pakopos studijų diplomą (PgDip), o ne visą magistro laipsnį (MSc). Arba galite tiesiog baigti atskirus šio magistro laipsnius kaip nuolatinį profesinį tobulėjimą (CPD).

Mūsų magistro kursuose turėsite paskaitų ir praktinių užsiėmimų derinį. Kai kurios temos, kurias galite išnagrinėti, yra pacientų mankštos pratimai ir mobilizacijos metodai.

Padaliniuose, turinčiuose praktinio turinio, mes išmokysime jus paskaitų metodų, pagrįstų šių metodų principais. Mes parodysime, kaip atlikti techniką praktiniuose užsiėmimuose, ir tada atliksite praktiką su kolegomis studentais, prižiūrimi dėstytojo.

Kai kurie padaliniai rengia kviestines paskaitas su įvairių sričių specialistais. Ankstesni išoriniai pranešėjai apėmė regbio ir futbolo specialistus.

Taip pat kaip pagrindinius blokus, pasirinksite pasirenkamus vienetus, kurie padės pasiekti asmeninius ir profesinius tikslus.

Šiuo metu klinikinėje praktikoje turėsite dirbti su kai kuriais pasirinkimo vienetais, pvz., Visais, esančiais rankinės terapijos klinikiniame Pathway , raumenų ir kaulų medicinos injekcinėje terapijoje ir pažengusioje raumenų ir kaulų srityje. Jei pasirinksite klinikinį manualinės terapijos Pathway , taip pat atliksite privalomas klinikines praktikas kaip pagrindinių vienetų dalį.

Jei jus domina studijuoti pasirinktinius vienetus, orientuotus į sportą, galbūt galėsite atlikti vieną ar du iš mūsų magistrantūros sporto ir mankštos medicinos kursų vienetų kaip aukštosios kineziterapijos kvalifikacijos dalį.

Mes teikiame vienetus „Sporto reabilitacija“ ir „Sporto efektyvumo didinimas“ bendradarbiaudami su šiuo metu šioje srityje dirbančiais ekspertais. Kai kurie užsiėmimai šiuose skyriuose vyksta Mančesterio sveikatos ir veiklos institute (MIHP).

Kad ir į kurią sritį orientuotumėtės, norėdami baigti šį magistro laipsnį, turėsite baigti didžiąją dalį savo padalinių iš išplėstinės fizioterapijos kurso programos. Tai turi sudaryti du trečdalius jūsų galutinių kreditų.

Jūsų paskutinė šio kurso užduotis yra Išplėstinis fizioterapijos projektas (APP). Tai apima tyrimų atlikimą, 6000 žodžių rašymą ir „viva voce“ (egzaminas žodžiu).

Be to, kad studijuojate pasirinktų vienetų asortimentą, paprastai atliksite pagrindinių ir opcionų rinkinių derinį.

Būdami dieninio studento, per 12 mėnesių baigsite dėstomus dalykus. Jei esate neakivaizdinis studentas, turite įsipareigoti mažiausiai vieną vienetą per mokslo metus.

Pagrindiniai vienetai

 • Tyrimo metodai
 • Pažangusis kineziterapijos projektas

Neprivalomi vienetai

 • Klinikinio gydymo principai pacientams, turintiems nervų, raumenų ir kaulų sistemos funkcijų sutrikimų (pagrindo vienetas)
 • Raumenų ir kaulų medicinos apatinis kvadratas (sporto ir mankštos medicinos dalis, tačiau jūsų aukštojo kineziterapijos meistro kvalifikacijai gauti gali būti skiriama iki 2 vienetų)
 • Lėtinio raumenų ir kaulų skausmo valdymas
 • Daugiaprofesionalus požiūris į insulto reabilitaciją
 • Raumenų ir kaulų medicinos injekcinė terapija
 • Pagyvenusių žmonių reabilitacija
 • Raumenų ir kaulų medicinos viršutinis kvadratas (sporto ir mankštos medicinos dalis, tačiau gali būti skiriama iki 2 vienetų siekiant aukštesnės kineziterapijos magistro kvalifikacijos)
 • Reabilitacija sporte
 • Požiūriai į neurologinę reabilitaciją
 • Minkštųjų audinių manipuliavimas
 • Įrodymais pagrįstas ūmaus insulto valdymo metodas
 • Neuromuskulinės ir kaulinės sistemos funkcijos sutrikimo įvertinimas ir valdymas apatiniame kvadrante
 • Biomechaninė analizė (apatinė galūnė)
 • Klinikinės paskirties apatinis kvadrantas
 • Išplėstinė raumenų ir kaulų sistemos praktika
 • Nepriklausomas tyrimas
 • Fondas efektyviam vadovavimui ir valdymui organizacijoje
 • Fizinis aktyvumas ir sveikata
 • Sveikatos ekonomikos principai
 • Klinikinės paskirties viršutinis kvadrantas
  • Viršutiniame kvadrante esančių nervų ir raumenų sistemos sutrikimų vertinimas ir valdymas

Papildoma informacija apie šį kursą

Profesinės, įstatyminės ir norminės institucijos reikalauja, kad studentai pasiektų rezultatų, kurie parodytų jų sugebėjimą saugiai praktikuoti. Todėl yra keletas standartinių universitetų vertinimo taisyklių, taikomų tiems studentams, išimčių, pavyzdžiui, apribojimai dėl išlaikymo ir kompensacijų už nepavykusias pažymas.

Įdarbinimo galimybės

Rankinė terapija

Jei pasirinksite neautomatinės terapijos pagrindą, praktikos vietas atliksite kaip pagrindinius vienetus.

Savo praktikoje turėsite mentorių, užsiregistravusį Chartered Physiotherapists (MACP) raumenų ir kaulų asociacijoje.

Jūsų mentorius palaiko jus tuo metu, kai esate toli nuo universiteto praktikuodamasis, padedantis mokytis praktikos aplinkoje ir įvertinti jūsų pasiekimus.

Kursuose taip pat turėsite palaikymą iš skyriaus vadovo.

Dėmesys neautomatinės terapijos klinikinei kuracijai

Klinikinė mentorystė yra labai svarbus rankinės terapijos dėmesio aspektas. Tai suteikia jums galimybę tobulinti savo klinikinio pagrįstumo įgūdžius, susijusius su pacientų, sergančių nervų ir raumenų sistemos disfunkcija, vertinimu ir gydymu.

Jei studijuojate ne visą darbo dieną, mes paprastai tikimės, kad dirbsite klinikinėje praktikoje, vertindami ir valdydami klientus, turinčius raumenų ir kaulų sistemos.

Jei esate dieninių studijų studentas ir neturite galimybės naudotis klinikine praktika, galbūt galėsite atlikti praktiką mūsų fizioterapijos klinikoje vietoje, Mančesterio judėjimo skyriuje. Tačiau atminkite, kad šiuo nustatymu yra labai ribota galimybė naudotis vietomis.

Klinikinės mentorystės metu jus konsultuos MACP dėstytojai. Dabartiniai dėstytojai yra dr Chrisas McCarthy (PhD, PGD Physio, PGD Biomech, PGD Manual Therapy, FCSP, FMACP), Ruth McDonald (MSAC Manual Therapy MMACP) ir Jackie Hindle (MSC Manual Therapy MMACP).

Studijų ir įvertinimų suskirstymas

10 kreditų prilygsta 100 studijų valandų, tai yra paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų bei savarankiškų studijų derinys. Magistro kvalifikaciją paprastai sudaro 180 kreditų, PGDip 120 kreditų, PGCert 60 kreditų ir MFA 300 kreditų. Tiksli studijų laiko sudėtis ir įvertinimai kursui skirsis atsižvelgiant į pasirinktą variantą ir mokymosi stilių, tačiau tai gali būti:

Tyrimas

 • 30% visos dienos paskaitos, seminarai ar pan. 0% talpinimas; 70% nepriklausomas tyrimas
 • Ne visą darbo dieną 30% paskaitų, seminarų ar panašių dalykų; 0% talpinimas; 70% nepriklausomas tyrimas

Vertinimas

 • 90% dieninių kursų; 10% praktiška; 0% egzamino
 • Neakivaizdinis 90% kursinis darbas; 10% praktiška; 0% egzamino

Patekimo reikalavimai

Kandidatai privalo turėti ne mažiau kaip 2: 2 JK bakalauro laipsnį suteikiantį fizioterapijos laipsnį (arba lygiavertį tarptautinį laipsnį) ir turėti klinikinę patirtį. Taip pat gali kreiptis studentai, turintys kineziterapijos diplomus su naujausios praktikos įrodymais.

Užsienyje esantiems kandidatams reikės IELTS, kurių bendras įvertinimas yra 6,5, bet ne mažiau kaip 5,5 bet kurioje kategorijoje, arba lygiavertė pripažinta anglų kalbos kvalifikacija.

Kandidatai į raumenų ir kaulų sistemos injekcijų terapiją privalo turėti:

 • Paprastai reikalinga mažiausiai ketverių metų klinikinė patirtis, iš kurių 12 mėnesių turėjo būti su raumenų ir kaulų sistemos pacientais.
 • Prieiga prie raumenų ir kaulų sistemos pacientams lankant kursą.
 • Sėkmingai baigti magistrantūros mokymai diagnozuoti ir gydyti raumenų ir kaulų pažeidimus, susijusius su raumenų ir kaulų raumenimis, viršutinėmis ir apatinėmis galūnėmis.
 • Klinikinę priežiūrą vykdo tinkamai kvalifikuotas gydytojas (gydytojas ar kineziterapeutas, turintis kvalifikaciją ir patyręs injekcijų terapiją), kad būtų atliktas tarpsektorinis kursinis darbas / injekcijų priežiūra.

Kandidatai į pažangias raumenų ir kaulų praktikas privalo turėti:

 • Paprastai reikalingas ketverių metų klinikinės patirties stojimas, iš kurių 12 mėnesių turėjo būti raumenų ir kaulų sistemos pacientams.
 • Prieiga prie raumenų ir kaulų sistemos pacientams lankant kursą.

Kandidatai į rankinės terapijos klinikinį Pathway privalo turėti:

 • BSc fizioterapijos laipsnis 2: 2 laipsnio klasėje arba lygiavertis (daugiau informacijos apie tarptautinius studentus rasite mūsų tarptautinėje svetainėje, jei kandidatuojate su ne JK kvalifikacija).
 • Mažiausiai dvejų metų klinikinė patirtis, iš kurios 6 mėnesiai turėjo būti su ambulatoriniais neuro- ir judamojo aparato pacientais.
 • Sveikatos tarybos kompiuterio registracija.
 • 7 IELTS (be elemento, mažesnio nei 6,5) studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų.
 • Studentai, gyvenantys už JK ribų, turės pateikti dabartinę teistumo ataskaitą, prilygstančią JK informacijos atskleidimo ir draudimo tarnybai (DBS).
 • Dvi simbolių nuorodos. Viena nuoroda turi būti klinikinio vadovo arba asmens, kuris galėtų pranešti apie pareiškėjo fizioterapijos darbo žinias ir rezultatus. Abi nuorodos turi būti pateiktos ant popieriaus lapo ar organizacijos antspaudo.

Konkretūs klinikinio gydymo skyriaus reikalavimai

Rankinės terapijos studentai vykdo privalomus klinikinės praktikos skyrius. Jie turi gauti informacijos atskleidimo ir draudimo tarnybos (DBS) patikrinimą ir sveikatos patikrinimą pagal universiteto priėmimo į programą procedūrą.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES studentai

 • Nuolatinis mokestis: 472 svarai sterlingų už 10 dėstomų kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • Neakivaizdinis mokestis: 472 svarai už 10 dėstomų kreditų per metus, 692,50 svarai už 10 klinikinių praktikos kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Ne ES ir Lamanšo salų studentai

 • Nuolatinis mokestis: 16 000 svarų už 15 mėnesių. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • Neakivaizdinis mokestis: 862 svarai sterlingų už 10 kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Papildoma informacija

Magistro kvalifikaciją paprastai sudaro 180 kreditų, 120 kreditų PGDip, 60 kreditų PGCert ir 300 kreditų MFA. Studijų kaina kiekvienais studijų metais išliks ta pati, jei kursas bus baigtas įprastu laikotarpiu (nebus kartojami metai ar pertraukos). Neakivaizdinės studijos kiekvienais mokslo metais gali būti ne daugiau kaip 90 kreditų.

Papildomos išlaidos

Specialisto išlaidos

 • Neprivaloma sąmata: 400 svarų

Visas kursui reikalingas knygas galite įsigyti bibliotekoje. Universitete taip pat yra kompiuterių laboratorijos ir nešiojamųjų kompiuterių paskolų paslauga. Tačiau daugelis studentų pasirenka įsigyti pagrindinius kursų vadovėlius ir (arba) nešiojamąjį kompiuterį. Taip pat gali tekti atspausdinti užduotis ir kitus dokumentus studentams. Universiteto spausdinimo išlaidos prasideda nuo 5 pp puslapyje. Numatomos išlaidos yra 300 svarų sterlingų už nešiojamąjį kompiuterį, iki 100 svarų sterlingų kasmet įsigyjant knygas ir spausdinant.

Profesinės išlaidos

 • Privalomas įvertinimas: nuo 0 iki 135, priklausomai nuo jūsų būsenos. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų DBS tinklalapyje - http: // www. MMU .ac.uk / dbs

Kai kuriems vienetams gali reikėti atskleisti ir uždrausti tarnybą. Atsakomybė už DBS už įdarbinimą ir CPD programas paprastai tenka jūsų darbdaviui. Universitetas užtikrins, kad atitiksite būtinus reikalavimus ir, jei reikės, atliksite DBS patikrą. Baigti programą galima neimant vienetų, kuriems reikalingas DBS leidimas. Tarptautiniams studentams gali būti galimybių stažuotis JK, jei jie atitinka atitinkamo padalinio priėmimo kriterijus ir praktikos teikėjo nustatytas sąlygas, kurios gali apimti informacijos atskleidimą ir draudimą. Naujausią informaciją apie DBS galima rasti http: // www. MMU .ac.uk / dbs /

Karjeros galimybės

Mūsų kurso metu lavinsite specialistus kineziterapijos įgūdžius, kurie padės jums klinikinėje praktikoje, taip pat kritinio vertinimo ir tyrimų įgūdžius.

Būdamas absolventas, įgysite reikšmingos praktinės patirties, suteikdamas galimybę pretenduoti į vyresnius vaidmenis. Galite kreiptis dėl paaukštinimo į kitą grupę, pavyzdžiui, pagal NHS darbo užmokesčio skalę.

Galbūt norėsite atidaryti privačią praktiką arba galbūt mokytis tęsdami tyrimus, kuriuos pradėjote kurso metu.

Nemažai mūsų studentų pristatė savo santraukas kineziterapijos konferencijose JK ir užsienyje.

Pranešimai apėmė „Reabilitacijos poveikį cerebriniu paralyžiumi sergančių vaikų tėvams ir globėjams: sisteminė apžvalga“ (Abeer Abdullah Al-Mutayliq) ir „Klinikinis ir rentabilus nugaros skausmo kineziterapijos atvejo vadybos tarnybos veiksmingumas“ (Judith Smith).

Būsimieji studentai gali turėti galimybę pateikti savo darbo santraukas bet kurioje iš būsimų fizioterapijos konferencijų.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Skaityti daugiau

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited