Magistrantūros Biomedicinos mokslai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Biomedicinos mokslas naudoja biologinių principų pagrindą, siekdamas pagerinti mūsų supratimą apie žmonių sveikatą ir ligų gydymą, naudodamas daugiadalykį metodą. Įvairių disciplinų žinojimas leidžia ištirti normalią žmogaus kūno fiziologiją. Tai lemia ligos procesų supratimą, kuris padeda diagnozuoti ligą ir atlikti tolesnę terapinę intervenciją. Studentai, įgyvendinantys šią dėstomą magistrantūros programą, įgis tyrimų svarbą ir įgys pažangių metodų, apimančių tyrimų dizainą ir duomenų analizę.

Įranga apima platų prietaisų asortimentą ir naujausią įrangą proteominei analizei atlikti, taip pat ląstelinių procesų tyrimus. Universitetas turi tarptautinę reputaciją tyrinėdamas onkologiją, širdies ir kraujagyslių sistemą bei medžiagų apykaitos ligas. Programa remiasi departamento tyrimų patirtimi ir ilgamete bendradarbiavimo su NHS klinikiniais mokslininkais istorija, taip pat mūsų tvirtu ryšiu su Biomedicinos mokslo institutu.

Šią programą dėsto katedros akademinis personalas ir kviestiniai pranešėjai, pavyzdžiui, klinikinis personalas iš vietinių ligoninių. Jums bus paskirtas asmeninis dėstytojas ir reguliariai palaikysite ryšius su patyrusiais tyrėjais, dirbančiais biomedicinos srityje.

Studentai įgis magistrantūros biomedicinos mokslų studijų programos giluminį genetinių, biologinių, fiziologinių ir ląstelinių procesų supratimą, atsižvelgiant į sveikatos ir ligos sąsajas, ir aptaria galimus gydymo būdus. Jūs įgysite supratimo apie šios srities tyrimų etinius ir moralinius padarinius bei pasinaudosite mokslinio tyrimo principais įrodymais pagrįstos praktikos kontekste. Jūsų naujos žinios bus įgytos dėstant paskaitas ir atliekant tyrimus, praktinį realaus pasaulio problemų sprendimą ir praktinę patirtį, kuri leis jums aiškinti ir kritiškai vertinti duomenis biomedicinos mokslo kontekste. Jūs taip pat vykdysite esminį jūsų pasirinkto biomedicinos mokslo aspekto tyrimo projektą.

Ką mokysi

Pagrindiniai moduliai

Visus modulius galima įsigyti ir šis sąrašas gali bet kada pasikeisti.

  • Ląstelių ir molekulinė vėžio biologija
  • Optinis vaizdavimas ir vaistų tiekimas
  • Biomedicinos mokslų tyrimo metodai
  • Ligos biomedicinoje
  • Infekcija ir imunitetas
  • Dabartinės biomedicinos mokslo temos
  • Biomedicinos mokslų tyrimo projektas

122465_photo-1567427018141-0584cfcbf1b8.jpgMichaelas Longmire'as / „Unsplash“

Jūsų ateities perspektyvos

Ši magistrantūra sustiprins jūsų mokslinius teorinius ir praktinius gebėjimus, taip suteikdama įgūdžių medicinos mokslo tyrimų priešakyje.

Kursas padės pasiruošti būsimam įdarbinimui arba pakelti doktorantūros studijas. Biomedicinos mokslų magistrantų darbdavius sudaro NHS, Medicinos tyrimų taryba, vyriausybės finansuojamos ir privačios patologijos laboratorijos.

Naršykite virtualią apžvalgą

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/biomedical-sciences

Patekimo reikalavimai

Gali būti teikiamas ne mažesnis kaip 2,2 pagyrimų laipsnis (arba tarptautinis lygiavertis biomedicinos mokslas. Kandidatai, turintys nestandartinę kvalifikaciją, atsižvelgiant į tinkamą patirtį.

Tarptautiniai studentai

Jei norite mokytis 4 pakopos studento vizos arba jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, turėsite pateikti priimtinus jūsų anglų kalbos mokėjimo lygio įrodymus.

Šis kursas reikalauja akademinio IELTS 6.0, su ne mažiau kaip 5,5 kiekvieno įgūdžio.

Jei jūsų anglų kalba šiuo metu nepasiekia universiteto reikalaujamo šios programos standarto, jus gali sudominti vienas iš mūsų anglų kalbos kursų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Skaityti daugiau

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Skaityti mažiau