Magistrantūros Biomedicinos mokslai

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų geriausia gynyba nuo ligų nėra nauja terapija, nuostabus vaistas ar technologinis stebuklas. Tai žinios. Su mūsų magistrantūros biomedicinos mokslo programa, jūs įgysite techninių įgūdžių ir išsamų supratimą tyrinėti, panaudoti ir papildyti šias žinias.

Išstudijuosite biologinius ligos procesų aspektus, tyrinėsite jus dominančias specializuotas sritis ir sukursite profesinio lygio tyrimų įgūdžius. Tai programa, siūlanti platų supratimo pagrindą ir galimybę ištirti specializuotas dalyko sritis. Taigi, taip pat padaliniai, siūlantys pažangias analitines metodikas ir išsamiai suprantantys įvairius ligos aspektus, turėsite galimybę pažvelgti į jūsų interesus ir karjeros siekius atitinkančias sritis.

Visų pirma, jūsų nepriklausomas tyrimų projektas yra galimybė išsiaiškinti jus sužavėjusias problemas - kuo geriau išnaudoti mūsų ryšius su didžiojo Mančesterio ligoninėmis ir atlikti tyrimus kliniškai svarbiose srityse realiame kontekste.

Trumpai tariant, šis kursas gali atverti duris jūsų ateičiai ir suteikti jums karjeros, kuriai daromas didelis poveikis.

Savybės ir privalumai

 • Puikūs standartai - Pripažintas mūsų kompetencija, kursą akreditavo Biomedicinos mokslo institutas.
 • Pripažinta patirtis - mūsų biologijos mokslų centras yra viena didžiausių sveikatos tyrimų kompetencijos koncentracijų JK, turinti reputaciją tyrinėjant žmogaus motorinės sistemos ypatybes, apribojimus ir pritaikomumą.
 • Praktiniai ryšiai - bendradarbiaujame su viso regiono ligoninėmis, suteikdami galimybę organizuoti tyrimų projektus kliniškai svarbiose srityse.
 • Pirmaujantys moksliniai tyrimai - mūsų tyrimai yra pripažinti tarptautiniu mastu ir kai kurie yra pripažinti „pirmaujančiais pasaulyje“ pagal 2014 m. Tyrimų tobulumo pagrindus (REF).
 • Pažangiausi įrenginiai - specializuotose kraujo biochemijos, biomechanikos, variklio valdymo, mankštos atlikimo, ląstelių ir molekulinės biologijos bei audinių kultūros laboratorijose turime platų įrangos asortimentą.
 • Pramonės ryšiai - turime tvirtus ryšius su Biomedicinos mokslo institutu, Sveikatos ir priežiūros profesijų taryba, NHS patikos fondais ir ligoninėmis Mančesteryje ir Šiaurės vakaruose, užtikrindami, kad mūsų biomedicinos mokslo programa būtų naujausia.
 • ATHENA SWAN apdovanojimas - Manchester Metropolitan University įsipareigojimas skatinti ir tobulinti lyčių lygybę STEM temomis buvo pripažinta bronzine ATHENA SWAN apdovanojimu.
 • Mokymasis internetu - mūsų internetinė virtuali mokymosi platforma „Moodle“ suteikia prieigą prie paskaitų, kursų medžiagos ir vertinimo informacijos.

Kursų informacija

Per metus mokysitės pagrindinių padalinių, apimančių įvairias biomedicinos mokslų sritis - nuo sistemingo požiūrio į sutrikimus ir ekspertų analizės įgūdžių lavinimo iki dėmesio sutelkimo į biomedicininių tyrimų srities pažangiausias temas. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš daugybės pasirinkimo vienetų, kurie padės nustatyti studijų kryptį tokiose srityse kaip infekcinė liga ar hematologija.

Tuomet kursite tyrimų metodus ir tyrinėsite etinę sistemą, kurios jums prireiks norint išspręsti išsamų, nepriklausomą tyrimų projektą.

Pagrindiniai vienetai:

 • Mokslinių tyrimų projektas
 • Biomedicinos mokslų analizės metodai
 • Naujausios pažangos biomediciniuose tyrimuose
 • Biomedicinos mokslo tyrimo metodai ir etika
 • Sutrikimų atvejų tyrimas
 • Išplėstiniai biologiniai ligos aspektai

Be to, vienas iš šių variantų:

 • Bendroji klinikinė biochemija
 • Transfuzijos medicinos klinikinė hematologija ir klinikiniai aspektai (1 perpylimas)
 • Žmonių užkrečiamoji liga
 • Patologinis ligos pagrindas ir patologinių egzempliorių sisteminis tyrimas

Papildoma informacija apie šį kursą

Programa yra akredituota Biomedicinos mokslų institute kaip magistrantūros studijos. Atminkite, kad ši kvalifikacija negali būti naudojama kaip teisė į HCPC registraciją. Jei tai yra jūsų tikslas, turėtumėte vadovautis IBMS tinklalapyje (www.ibms.org) pateiktomis rekomendacijomis.

Įdarbinimo galimybės

Nors į šį kursą neįeina praktika, mes raginame visus savo studentus įgyti darbo patirties studijų metu. Mes galime padėti, nesvarbu, ar tai su biomedicina susijęs vaidmuo, padėsiantis išsiugdyti techninius įgūdžius laboratorijų aplinkoje, ar toks darbas, kuris padės išsiugdyti naudingus įsidarbinimo įgūdžius, tokius kaip komandinis darbas ar vadovavimas. Tarp Karjeros ir įsidarbinimo tarnybos ir Gyvybės mokslų departamento darbuotojų siūlome į karjerą orientuotus renginius ir paramą darbo patirties kaupimui, galimybių paieškai ir įsidarbinimui per prašymus ir interviu.

Studijų ir įvertinimų suskirstymas

10 kreditų prilygsta 100 studijų valandų, tai yra paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų bei savarankiškų studijų derinys. Magistro kvalifikaciją paprastai sudaro 180 kreditų, PGDip 120 kreditų, PGCert 60 kreditų ir MFA 300 kreditų. Tiksli studijų laiko sudėtis ir įvertinimai kursui skirsis atsižvelgiant į pasirinktą variantą ir mokymosi stilių, tačiau tai gali būti:

Tyrimas

 • 15% visos dienos paskaitos, seminarai ar pan. 0% talpinimas; 85% nepriklausomas tyrimas

Vertinimas

 • Nuolatinis 80% kursinis darbas; 0% praktiškas; 20% egzamino

Patekimo reikalavimai

Jums reikės gero JK pagyrimo laipsnio - bent jau santykiu 2: 2 - arba tarptautinio ekvivalento biologiniame ar biomedicinos moksle. Mes taip pat galime apsvarstyti jūsų prašymą, jei jūs turite lygiavertę profesinę kvalifikaciją ar didelę atitinkamą profesinę patirtį arba jei turite HNC medicinos laboratorijos mokslą ir bent 10 metų patirtį. Jei esate biomedicinos mokslo bendradarbis, jums gali būti taikoma išimtis dėl kai kurių kursų vienetų.

Tarptautiniai studentai skaitykite MMU .ac.uk / international

Anglų kalbos reikalavimai

Užsienyje esantiems kandidatams reikės IELTS, kurių bendras įvertinimas yra 6,5, bet ne mažiau kaip 5,5 bet kurioje kategorijoje, arba lygiavertė pripažinta anglų kalbos kvalifikacija.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES studentai

 • Visas darbo laikas: £ 9 250 per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Ne ES ir Lamanšo salų studentai

 • Visas etatas: 17 000 svarų sterlingų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Papildoma informacija

Magistrantūros kvalifikacija paprastai apima 180 kreditų, 120 kreditų PGDip, 60 kreditų PGCert ir 300 kreditų MFA. Studijų mokesčiai bus vienodi kiekvieniems studijų metams, jei kursas bus baigtas įprastiniu laikotarpiu (ne kartoti metai ar pertraukos studijoje).

Papildomos išlaidos

Specialisto išlaidos

 • Privalomas įvertinimas: 110 svarų
 • Neprivaloma sąmata: 600 svarų sterlingų

Studentai dažnai nusprendžia įsigyti nešiojamąjį kompiuterį pirmaisiais metais, tačiau miestelyje yra kompiuterių. Kursinius darbus gali prireikti spausdinti kiekvienais metais (jei tai yra FT), įskaitant disertaciją paskutiniaisiais metais. Dieną studijuojantys studentai, pradėdami savo projektą, gaus laboratorinį paltą ir apsauginius akinius. Jei juos pametate ar sugadinate, jūs atsakote už jų pakeitimą.

Profesinės išlaidos

 • Neprivaloma sąmata: 300 svarų

Galbūt norėsite įstoti į Biomedicinos mokslo institutą. Jūsų prisijungimo laipsnis priklausys nuo jūsų individualių aplinkybių / išsilavinimo. Metinės išlaidos gali svyruoti nuo 10 iki 100 svarų.

Karjeros galimybės

Ši programa siūlo kelią į daugybę specialiųjų sričių, tokių kaip ligoninių mokslas, biomedicinos ir farmacijos pramonė. Dalykai, kuriuos apimsite, taip pat gali padėti pagrindą mokslo ar mokymo karjerai arba tęsti studijas daktaro laipsnio link.

Mūsų darbas su NHS ir gydytojais padeda formuoti mūsų mokymo programą, perduoda mūsų patirtį ir užtikrina, kad mūsų absolventai būtų pasirengę darbovietei ir jų ieškotų darbdaviai.

Karjeros palaikymas yra prieinamas nuo to momento, kai prisijungiate prie mūsų, per visą čia praleistą laiką ir iki trejų metų po kurso pabaigos. Mes turime daugybę paslaugų, kurias galima gauti per Gyvybės mokslų katedrą ir Universiteto karjeros tarnybą, įskaitant specialias karjeras ir patarėjus įsidarbinti.

Profesinė akreditacija

Gyvybės mokslų katedroje užtikriname maksimalią bakalauro ir magistrantūros mokymo kokybę ir aukštas absolventų užimtumo perspektyvas, akredituodami, patvirtindami ir pripažindami profesines, reguliavimo ir įstatymų numatytas institucijas, įskaitant Biomedicinos mokslo institutą, Sveikatos ir priežiūros profesijų tarybą. , Klinikinių fiziologų registracijos taryba, Nacionalinė sveikatos priežiūros mokslo mokykla, Karališkoji Anglijos biologijos ir sveikatos mokymo draugija.

Visi mūsų magistrantūros studijų programos yra akredituotos Biomedicininių mokslų instituto.

Klinikiniai ryšiai

Mūsų vietiniai ryšiai taip pat yra svarbi mūsų stiprybės ir tapatybės dalis. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su NHS patikos fondais ir ligoninėmis Mančesteryje ir Šiaurės Vakarų regione. Mūsų studijų programos grindžiamos pagrindinėmis NHS vertybėmis ugdant profesionalius, atsidavusius ir užjaučiančius sveikatos priežiūros mokslo specialistus.

Modernizuoti mokslininko karjerą

Gyvybės mokslų departamentas pirmasis JK suprojektavo ir gavo akreditaciją naujajai praktikų mokymo programai „Sveikatos priežiūros mokslo laipsniai“, kurią užsakė Anglijos aukštojo mokslo modernizuojanti mokslo karjera. Programa sujungia akademines studijas ir mokymąsi darbo vietoje ir yra profesinė kvalifikacija, reikalinga praktikuoti sveikatos priežiūros mokslo praktiką keliose srityse.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Skaityti daugiau

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Skaityti mažiau