Magistrantūros Biomedicinos mokslai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Padidinkite savo žinias apie pagrindines biomedicinos sričių sritis savo savarankišku nepriklausomu laboratoriniu darbu mūsų specialistų laboratorijoje.

Jei jūsų pirmasis laipsnis yra biomedicinos mokslai ar susijęs dalykas, arba jūs turite didelę darbo patirtį dirbant laboratorijoje aplinkoje, šis kursas paruošia jus imtis tolesnio žingsnio savo karjeroje. Jūsų sukaupta patirtis informuos ir palaikys jūsų mokslinių tyrimų veiklą, užtikrinant, kad jūs galėsite gilinti į savo interesų sritį, naudodamiesi specialiais laboratoriniais vaidmenimis arba doktorantūros studijomis.

Jūsų plėtra bus remiama dėstomuose seminaruose ir vadovaujant jūsų mokslinių tyrimų vadovui. Jūs išmoksite įvairiose veiklos srityse, įskaitant paskaitinių laboratorijų sesijas, nepriklausomus tyrimus ir grupines užduotis, kurioms reikės veiksmingai dirbti komandoje, kad atitiktų nustatytą terminą. Temos, kurias mokysitės, bus plačios, nuo imunologijos iki hematologijos iki medicinos genetikos ir fiziologijos.

Kurso išmokos

Mūsų akademinis personalas yra ekspertai iš daugybės dalykų, įskaitant nanodaleles, bakterijų genetiką ir membraną. Tai reiškia, kad turėsite daug galimybių rinktis savo mokslinių tyrimų projektą.

Mūsų Biomedicinos mokslų laboratorijos modernūs įrenginiai leidžia jums ištirti jus dominančius dalykus. Ši erdvė yra sukurta specialiai ir apima naujausią mokslinių tyrimų įrangą, šaltos ir šiltos patalpos ir naujausius IT ir AV įrenginius.

Mūsų seminarų serija suteiks jums galimybę lankytis profesionalų, kurie dalinsis savo patirtimi dirbant pramonėje ir moksliniuose tyrimuose. Ne tik šie svečių dėstytojai supažindins jus su naujausia praktika, bet ir galėsite ugdyti savo profesionalius tinklus.

Jūs būsite paraginti ugdyti savo platesnį įgūdžių rinkinį už laboratorijos ribų. Asmeninio ir profesinio tobulėjimo modulis bus skirtas padėti jums pasiekti jūsų karjeros tikslus. Šio modulio veikla, pavyzdžiui, praktiniai darbo pokalbiai, pritaikyti jūsų karjeros siekiams, padidins jūsų pasitikėjimą savimi ir suteiks jums įgūdžių užpildyti darbo ir finansavimo paraiškas bei paruošti tyrimų pasiūlymus.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turi turėti bent antros klasės pagyrimu laipsnį gimtinėje dalyko, bent antros klasės pagyrimu laipsnis ne giminingas dalykas, pagrįstas įrodymų, tinkamų dalykui, dėl kurio buvo kreiptasi, arba turėti lygiavertę patirtį ar mokymą, paprastai iš darbo aplinkoje.

Visoms paraiškoms turėtų būti pridedama nuoroda, tiek akademinė, tiek profesinė.

Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Šis kursas atvers kvalifikuotus laboratorinius pagrindus, pvz., Mokslininkus ar biomedicinos mokslininkus, ir galėsite kreiptis į NHS mokslininkų mokymo programą. Arba galite pasinaudoti savo patirtimi kaip mokslo rašytojas ir tyrinėtojas, kad galėtumėte rašyti ir redaguoti mokslo naujienas, straipsnius ir funkcijas. Jūs taip pat bus kruopščiai pasirengęs doktorantūros studijoms.

  • Mokslininkas
  • Doktorantūros studentas
  • Klinikinis mikrobiologas
  • Tyrimo specialistas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

Studijų mokestis per metus yra £ 6500. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti, atsižvelgiant į infliacijos poveikį.

Tarptautinis

Studijų mokestis per metus yra £ 12500. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Įranga

Biomedicininių tyrimų laboratorija

Naujausia mokslinė bandymų įranga leidžia jums pritaikyti savo mokymąsi į praktiką ir atsikratyti naujų biomedicininių tyrimų.

Biomedicinos mokslų laboratorijos

Mūsų nauja biomedicininių mokslų laboratorija, turinti modernias IT ir AV paslaugas, teikia svarbius ir šiuolaikinius mūsų studentų patogumus, įskaitant įvairius biocheminius, mikrobiologinius, molekulinius ir fiziologinius analizės įrenginius.

Klinikinių įgūdžių rinkinys

1 mln. Svarų komplektas sukurtas tam, kad atitiktų daugelio sveikatos specialistų mokymosi poreikius, o specializuota įranga įrengta specialiai įrengtose patalpose, leidžianti atlikti įvairias sesijas tinkamoje ir saugioje aplinkoje.

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Sporto ir sporto salės

"Leeds Beckett" yra lengva laikytis. Mūsų fitneso apartamentai yra lengvai pasiekiami, pritaikyti visoms naujausioms technologijoms ir prieinamos visiems sporto nariams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau