Magistrantūros žmogaus mityba

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Kaip galite padėti nutukusiam klientui suvaldyti savo svorį? Kokių maisto produktų turėtų vengti inkstų liga sergantis klientas? Kokį poveikį vaiko sveikatai daro fruktozė?

Mūsų magistrantūros žmogaus mitybos kursai yra akredituota mitybos asociacijos (AfN) programa. Tai reiškia, kad baigęs studijas galėsite kreiptis dėl tiesioginio įrašymo į JK savanoriško mitybos specialistų registrą (UKVRN) kaip registruotą asocijuotą mitybos specialistą (ANutr).

Per šį vienerių metų kursą įgysite įgūdžių ir žinių, kad galėtumėte dirbti dietologu tiek sveikatos, tiek maisto sektoriuose.

Jūs studijuosite mitybos mokslų teoriją, nagrinėsite temas nuo maisto gairių iki biochemijos iki ligos paskirstymo ir kontrolės. Jūs taip pat turėsite sesijas mūsų laboratorijose, kuriose atliksite praktinius vertinimus.

Praktinių užsiėmimų metu mes padėsime jums suprasti vertinimus, kuriuos galite atlikti kaip dietologas. Mes naudojame pacientų atvejų tyrimus, todėl galite atlikti paciento, sergančio Krono liga ar cukriniu diabetu, mitybos vertinimus arba išanalizuoti asmens mitybą.

Daugelis mūsų studentų baigia disertacijų visuomenės sveikatos mitybos projektus, daugiausia dėmesio skirdami toms sritims, kuriose jie tikisi sukurti karjerą. Paskutinės temos apima tai, kaip dieta ir kalorijų vartojimas gali paveikti chemoterapijos efektyvumą ir kliūtis jaunoms moterims.

Savybės ir privalumai

 • Praktiniai užsiėmimai - turėsite praktinių užsiėmimų, kuriuose nagrinėsite tokias temas kaip maisto sudėtis ir kaip atlikti mitybos vertinimą.
 • Pramonės standarto patalpos - naudosite mūsų universiteto miestelio maisto gamybos įrenginius, į kuriuos įeina 10-ies kabinų jutimo skonio skydelio komplektas, kūrimo virtuvės ir maisto biochemijos bei fiziologijos laboratorijos.
 • Mokymo kompetencija - mūsų mokymo komandoje yra registruoti mitybos specialistai, maisto mokslininkai ir dietologas.
 • Akredituota programa - šis kursas yra „AfN“ akredituota programa. Tai reiškia, kad baigus studijas, jūs galite kreiptis dėl tiesioginio įrašymo į UKVRN registrą kaip registruotas asocijuotas mitybos specialistas (ANutr).

Kursų informacija

Mūsų žmogaus mitybos kurso tikslas yra suteikti jums išsamų supratimą apie dietos, ligos ir sveikatos ryšį.

Jis skirtas suteikti jums įgūdžių analizuoti ir kritiškai vertinti mitybos ir maisto mokslo teoriją ir praktiką, kad galėtumėte kurti mitybos specialisto karjerą sveikatos ir maisto sektoriuose.

Šiame vienerių metų kurse turėsite dienų su paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų deriniu.

Temos, kurias galėtumėte įtraukti praktikoje, yra mitybos vertinimas, klinikinė mityba, siekiant padėti žmonėms suprasti sveikatos būklę, tokią kaip diabetas, ir kaip įvertinti mitybos būklę.

Taip pat sužinosite apie mokslinių tyrimų etiką, tyrimų metodikas ir statistinę analizę, įskaitant tai, kaip įvertinti mokslinių tyrimų studijas.

Tai yra supažindins jus su metodais, kuriuos greičiausiai naudosite savo būsimoje karjeroje, taip pat kaip pasiruošti savarankiškam tyrimų tyrimui, kurį atliksite galutiniam įvertinimui.

Disertacijai paprastai pateiksite 2 000 žodžių pasiūlymą ir 16 000 žodžių disertaciją su savo tyrimų išvadomis.

Mūsų akademinėje „Manchester Met“ komandoje yra registruoti dietologai, maisto žinovai ir dietologas. Daugelis vykdo mokslinių tyrimų projektus savo kompetencijos srityje, ir jūs paprastai turėsite galimybę savanoriškai padėti įgyvendinti projektus.

Naujausi mokslinių tyrimų projektai apima 5: 2 dietos tyrimus, padedančius valdyti ūmios ligos pasekmes, bendruomenės projektą, skirtą skatinti gyventojus auginti ir valgyti savo maistą, ir įvairius lauko ir laboratorinius projektus, tiriančius žmogaus organizmo molekulinės mitybos farmakodinamiką ir kinetiką.

Per šį kursą jūs apimsite šiuos pagrindinius vienetus:

 • Pagrindinė mityba
 • Tvarios dietos
 • Mitybos epidemiologija
 • Mityba praktikoje
 • Maistinis vertinimas
 • Molekulinė mityba ir biochemija
 • Sveikatos skatinimas
 • Maisto sudėtis ir analizė
 • Disertacija su tyrimo metodais

Studijų ir įvertinimų suskirstymas

10 kreditų prilygsta 100 studijų valandų, tai yra paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų bei savarankiškų studijų derinys. Magistro kvalifikaciją paprastai sudaro 180 kreditų, PGDip 120 kreditų, PGCert 60 kreditų ir MFA 300 kreditų. Tiksli studijų laiko sudėtis ir įvertinimai kursui skirsis atsižvelgiant į pasirinktą variantą ir mokymosi stilių, tačiau tai gali būti:

Tyrimas

 • 30% visos dienos paskaitos, seminarai ar pan. 0% talpinimas; 70% nepriklausomas tyrimas
 • Ne visą darbo dieną 30% paskaitų, seminarų ar panašių dalykų; 0% talpinimas; 70% nepriklausomas tyrimas

Vertinimas

 • 100% dieninių kursinių darbų; 0% praktiškas; 0% egzamino
 • Neakivaizdinis 100% kursinis darbas; 0% praktiškas; 0% egzamino

Patekimo reikalavimai

Turėsite mažiausiai 2: 2 bakalauro laipsnį bioscience dalyke. Pageidautina, kad būtų suteiktas paskutinis tinkamas biosuomenų laipsnis, tačiau studentai, neturintys biosuvimo laipsnio, gali būti tinkami, jei jie gali įrodyti, kad yra pagrįstos žinios, pagrįstos biosuomenimis.

Anglų kalbos reikalavimai

Užsienyje esantiems kandidatams reikės IELTS, kurių bendras įvertinimas yra 6,5, bet ne mažiau kaip 5,5 bet kurioje kategorijoje, arba lygiavertė pripažinta anglų kalbos kvalifikacija.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES studentai

 • Visas darbo laikas: 8500 svarų sterlingų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • Neakivaizdinis mokestis: 1417 svarų sterlingų už 30 studijuojamų kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Ne ES ir Lamanšo salų studentai

 • Visas laikas: 16 000 svarų sterlingų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • Neakivaizdinis mokestis: 2667 svarai sterlingų už 30 studijuojamų kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Papildoma informacija

Magistrantūros kvalifikacija paprastai apima 180 kreditų, 120 kreditų PGDip, 60 kreditų PGCert ir 300 kreditų MFA. Studijų mokesčiai bus vienodi kiekvieniems studijų metams, jei kursas bus baigtas įprastiniu laikotarpiu (ne kartoti metai ar pertraukos studijoje).

Papildomos išlaidos

Kitos išlaidos

 • Neprivaloma sąmata: 600 svarų sterlingų

Visas kursui reikalingas knygas galite įsigyti bibliotekoje. Universitete taip pat yra kompiuterių laboratorijos ir nešiojamųjų kompiuterių paskolų paslauga. Tačiau daugelis studentų pasirenka įsigyti pagrindinius kursų vadovėlius ir (arba) nešiojamąjį kompiuterį. Taip pat gali tekti atspausdinti užduotis ir kitus dokumentus studentams. Universiteto spausdinimo išlaidos prasideda nuo 5 pp puslapyje. Numatomos išlaidos yra 300 svarų sterlingų už nešiojamąjį kompiuterį, iki 100 svarų sterlingų kasmet įsigyjant knygas ir spausdinant.

Karjeros galimybės

Pradedant mitybos specialistu, nuo su mityba susijusių vaidmenų valstybinėse organizacijose iki darbo žiniasklaidoje iki maisto pramonės tyrimų ir plėtros.

Galite dirbti sveikatos priežiūros įstaigoje (pvz., Ligoninėje), galbūt įsteigti konsultacinį verslą dietologu arba plėtoti savo karjerą tyrinėjant ar mokant mitybos.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Skaityti daugiau

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Skaityti mažiau