Magistrantūra Pažengusioje Klinikinėje Praktikoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši programa suteikia jums galimybę patobulinti savo praktiką pasirinkus modulius, skirtus pagerinti jūsų sugebėjimą atlikti vaidmenis pažengusioje praktikoje. Neįvertinamas jūsų karjeros progresas, tai leis jums vadovauti ir pakeisti paslaugų teikimą per klinikinę praktiką, pagrįstą tyrimais.

Mūsų tikslas Birmingemo universitete yra padėti registruotiems giminingiems sveikatos priežiūros specialistams, slaugytojoms ir akušerėms plėtoti praktines žinias ir teorinį supratimą, reikalingą atlikti pažangias klinikines funkcijas visame sveikatos priežiūros sektoriuje.

Programa, suderinta su išplėstinės klinikinės praktikos praktikų standartu ir daugiaprofesine pažengusiųjų klinikinės praktikos sistema Anglijoje, buvo sukurta siekiant išplėsti besimokančiojo kompetenciją iki aukštesnio lygio klinikinės praktikos lygio, palaikant teorinį ir patirtinį mokymąsi; jos centre yra aukštos kokybės, į tyrimus orientuota priežiūra.

Ši programa, turinti specialiųjų specialybių kompetencijas, integruotas su bendrosiomis pagrindinėmis pažangios klinikinės praktikos galimybėmis, leis jums vadovauti ir pertvarkyti paslaugų teikimą per tyrimais pagrįstą klinikinę praktiką.

Kaip Raselo grupės universitetas, mūsų programos sujungia pasaulinės klasės mokslinius tyrimus ir pažangiausias technologijas, kad būtų pasiekti išskirtiniai rezultatai.

Galimi apdovanojimai:

 • Pažangus klinikinis sveikatos įvertinimas ir sprendimų priėmimas - PGCert
 • Tobulėjanti klinikinė praktika - PGDip
 • Pažangios klinikinės praktikos magistrantūra

Kodėl studijuoti šį kursą?

Magistrantūros pažengusiųjų klinikinės praktikos programa palengvina aukštos kvalifikacijos registruotų giminingų sveikatos specialistų, slaugytojų ir akušerių tobulėjimą, kad būtų galima klinikinę praktiką pristatyti į aukštesnį lygį įvairiose klinikinėse specialybėse ir praktikos srityse.

Aiškiai sutelkdamas dėmesį į keturis pažangios klinikinės praktikos ramsčius (klinikinę praktiką, švietimą, lyderystę ir mokslinius tyrimus), šis novatoriškas kursas, sukurtas bendradarbiaujant su sveikatos priežiūros specialistais, skirtas įveikti iššūkius, su kuriais susiduria dabartinės sveikatos priežiūros paslaugos ir teikėjai, rengdamas dinamišką ir refleksišką specialistams, siekiant užtikrinti veiksmingą pacientų, kurių poreikiai vis sudėtingesni, priežiūrą. Remiantis teorija, tyrimais ir klinikine patirtimi, programa suteiks galimybę besimokantiesiems vadovauti ir pakeisti paslaugų teikimą per tyrimais pagrįstą klinikinę praktiką.

Kodėl verta studijuoti šį kursą Birmingame?

 • Programa suderinta su daugiaprofesine pažengusiųjų klinikinės praktikos sistema Anglijoje. Pagrindiniai moduliai nagrinėja keturis pažangios klinikinės praktikos ramsčius ir suteikia papildomo lankstumo, kad būtų galima mokytis specialistų konkrečiose srityse.
 • Galimybė bendradarbiauti ir užmegzti ryšius daugiaprofesionalių besimokančiųjų aplinkoje su patyrusiais praktikomis iš įvairių klinikinių specialybių ir praktikos sričių.
 • Lankstus pristatymo būdas, tinkantis tiek besimokančiojo, tiek darbdavio poreikiams, derinant pristatymą internetu ir mieste.
 • Neįkainojama besimokančiojo karjeros progresija, ši programa suteikia asmenims galimybę vadovauti ir pakeisti paslaugų teikimą per tyrimais pagrįstą klinikinę praktiką.
 • Pirmaisiais metais mokymasis miesteliu vyksta per dvi dienas, kas dvi savaites pagal fiksuotą grafiką, leidžiantį subalansuoti darbo įsipareigojimus. Antrųjų metų mokymasis suteikia didesnį lankstumą atsižvelgiant į individualių modulių pasirinkimą, kai moduliai apima savarankišką vaistų skyrimą (atsižvelgiant į profesinius reikalavimus) ir specialių klinikinių modulių, teikiamų Slaugos mokykloje ir platesniame medicinos ir stomatologijos mokslų kolegijoje, asortimentą.

Patekimo reikalavimai

Tipiniai įvažiavimo reikalavimai:

 • Pareiškėjas privalo nuolat registruotis vienoje iš įstatymų numatytų sveikatos ir priežiūros profesijų priežiūros institucijų, ty NMC, HCPC arba GPhC
 • Pareiškėjas turi būti įgijęs mažiausiai 36 mėnesių klinikinę patirtį po kvalifikacijos įgijimo.
 • Paprastai jie turėtų turėti pagyrimo laipsnį savo klinikinėje praktikoje.
 • Kandidatai turės įrodyti nuolatinio profesinio tobulėjimo įrodymus, kurie parodo galimybę mokytis magistrantūros studijose.

Visiems maršrutams reikalinga nuolatinė registracija atitinkamose profesinėse / reguliavimo organizacijose ir jų įdarbinanti organizacija turi visišką paramą, kad būtų palengvinti klinikinės priežiūros reikalavimai.

Atkreipkite dėmesį: galimybę pasiūlyti nepriklausomą vaistų išrašymo būdą turi patvirtinti profesionalios įstaigos. Norėdami gauti šį kelią, turėsite pateikti esamos profesinės registracijos ir dabartinio DBS pažymėjimo įrodymus.

Tarptautiniai studentai:

Šis kursas negalimas tarptautiniams studentams. Magistrantūros Išplėstinė praktika sveikatos priežiūros srityje (Global) programa yra siūloma Slaugos mokykloje, sukurta atsižvelgiant į tarptautinius studentus.

Atkreipkite dėmesį: ši programa nesiūlo maršruto į NMC registraciją / įdarbinimą JK.

Tarptautiniai studentai

Magistrantūros Išplėstinė praktika sveikatos priežiūros srityje (Global) programa yra sukurta atsižvelgiant į tarptautinius studentus.

Atkreipkite dėmesį: ši programa nesiūlo maršruto į NMC registraciją / įdarbinimą JK.

Akademiniai reikalavimai

Mes priimame daugybę kvalifikacijų, mūsų šalies puslapiuose parodoma, kokias kvalifikacijas mes priimame iš jūsų šalies.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs galite patenkinti mūsų anglų kalbos reikalavimus dviem būdais:

 • išlaikant reikiamą anglų kalbos kvalifikaciją
 • pasirenkant ir sėkmingai baigus vieną iš mūsų anglų kalbos kursų tarptautiniams studentams

Anglų kalba - IELTS 7.0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekvieno komponento).

Jei jums reikia pagalbos dėl savo anglų kalbos įgūdžių, tada yra palaikymas.

Anglų kalbos akademiniams tikslams kursas skirtas tarptautiniams studentams, kuriems yra sąlyginis pasiūlymas studijuoti universitete, bet kurie šiuo metu neatitinka anglų kalbos reikalavimų. Kursas yra pritaikytas jūsų anglų kalbos lygiui ir leidžia jums įvykdyti jūsų programos anglų kalbos reikalavimus, neperžengiant IELTS. EAP programa vykdoma visus metus ir siūlo skirtingą programos trukmę nuo 42 savaičių iki 6 savaičių. Jums reikalingo kurso trukmė priklauso nuo būsimo kurso, turimo IELTS balo ir anglų kalbos lygio, kurio jums reikia jūsų universitetiniam laipsniui gauti.

Įsidarbinimo galimybės

Ši programa skirta įvairių sričių profesionalams, norintiems tobulinti savo tyrimų ir vadovavimo įgūdžius bei klinikinę kompetenciją magistrantūros lygiu. Ši programa sudomins norinčius dirbti aukštesnio lygio praktikoje arba tuos, kurie šiuo metu dirba specialistais pagal užsakymą klinikinėse srityse.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau