Tiksliųjų mokslų magistras - Vėžio medicinos studijos

Geriausios 6 tiksliųjų mokslų studijos - Vėžio medicinos studijos 2019

Vėžio medicinos studijos

Magistro laipsnis yra puikus būdas padidinti savo žinias tam tikroje srityje. Magistro mokslo laipsnį arba magistro, paprastai trunka apie dvejus metus užbaigti ir gali būti pasiūlyta institucijų visame pasaulyje.

Jei jus domina sveikatos priežiūros, jums gali būti įdomu, kas yra Magistro vėžio medicinos? Šis laipsnis yra skirtas padėti studentams išmokti daugiau apie gydymo ir sprendimų dėl įvairių rūšių vėžio. Studentai gali sužinoti apie šios ligos, epidemiologijos, prevencijos, gydymo ir pacientų priežiūros pagrindai. Kitos galimos temos gali apimti fiziologija, anatomija, patologija, laboratorinė analizė, farmakologija, ir net pacientų psichologiją. Kai kurios programos yra labai specializuoti, o kiti siūlo bendresnį vaizdą lauke.

Magistro laipsnį suteikia daug naudos upon studentams. Vienas iš pagrindinių yra tai, kad ji suteikia tvirtą pagrindą siekti medicinos mokykloje, PhD, ar bet kurios kitos formos aukštojo mokslo.Be to, šis kursas studijų mokys studentams svarbius techninius ir pažintinius įgūdžius, kurie bus įrodyti neįkainojama per savo karjerą.

Vėžys medicina laipsnių skirsis kaina dėl skirtumų institucijoms. Dėl galimų kainų diapazone, tai yra labai svarbu studentams atlikti savo mokslinių tyrimų prieš priimant sprendimą stoti.

Medicina ir sveikatos priežiūra yra viena iš sparčiausiai augančių pramonės šakų šiandienos darbo rinkoje, ir tiems, su vėžio medicinos laipsnį galės siekti daug skirtingų karjerą. Studentai gali pasirinkti tęsti mokslus siekiant tapti gydytoja, chirurgas, terapeutas, ar technikas; kai kurie studentai taip pat pasirinkti imtis mokslinių tyrimų ar sveikatos ugdymo keliu. Baigusiems šių programų gali dirbti ligoninėse, klinikose, privačiuose praktikos, laboratorijose, ir daugelis kitų sveikatos priežiūros įstaigų.

Mūsų duomenų bazėje yra daug programų, skirtų tiems, kurie domisi vėžio medicinos skaičių.Tiesiog ieškoti savo programą žemiau ir susisiekti tiesiogiai su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

MSc / PgDip / PgCert in radioterapija ir onkologija

London South Bank University
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Sukurta, kad atitiktų nuolatinius sveikatos priežiūros specialistų profesinio tobulėjimo reikalavimus ir užtikrintų lankstų nuotolinio mokymosi Pathway terapiniams radiografams. [+]

Lanksti, nuotolinio mokymosi Pathway kvalifikuotų terapinių radiographers sukurti, siekiant patenkinti nuolatinį profesinį tobulinimąsi reikalavimus sveikatos priežiūros specialistams.

Pasinaudokite naujomis technologijomis ir naujoviškesnėmis bei kūrybiškomis darbo praktikomis, kad pasiruoštumėte tapti specialiuoju tyrinėjimu orientuotu radiografu, kuris padėtų pakeisti sveikatos ir socialinės priežiūros nuostatas, kad geriau atitiktų besikeičiančius visuomenės demografinius sveikatos poreikius.

5 priežastys studijuoti čiaOnline nuotolinis mokymasis: Studijuokite per internetinį nuotolinį mokymąsi lanksčiu tempu, kad atitiktų jūsų karjeros raidą ir gyvenimo būdą.Pademonstruokite tolesnį profesinį tobulėjimą: Įjunkite tolesnį profesinį tobulėjimą per nepriklausomą ir daugiadisciplininį mokymąsi, taip įrodydami, kad yra išlaikytas sveikatos ir priežiūros profesijų tarybos (HCPC) ir kitų atitinkamų profesinių organizacijų parengtas profesinio ugdymo lygis.Išplėstinė radiografijos praktika: Plėtoti pažangias žinias, kritiškai atspindinčius ir klinikinius motyvavimo įgūdžius terapinės rentgenograma, atitinkančią dabartinius ir būsimus vaidmenis pagal JK ir tarptautines sveikatos nuostatas.Įrodymai pagrįsta praktika: Plėtoti savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir kritinį mąstymą. Atlikti mokslinių tyrimų projektą, kuriame bus pagrindas būsimiems moksliniams tyrimams ir klinikinei praktikai kaip įrodymais pagrįsta praktika.Naujos technologijos: Aptarkite naujausius teorinius ir klinikinius pokyčius, susijusius su diagnostine vizualizacija, kad geriau atitiktų besikeičiančius visuomenės demografinius sveikatos poreikius, naudojant naujas technologijas ir naujoviškesnę bei kūrybinę darbo praktiką.Šis kursas apima... [-]

Magistro klinikinėje onkologijoje

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai August 2019 Jungtinė Karalystė Birmingham

Tai yra sveikatos priežiūros specialistams iš įvairių sluoksnių, kurie nori plėsti savo žinias apie teorinius ir praktinius aspektus onkologijos programa. Visas laikas programa yra ypač tinka medicinos specialistams, turintiems klinikinių, medicinos, chirurgijos ir onkologijos pritaikymo interesus. [+]

Magistro klinikinės onkologijos

Tai yra sveikatos priežiūros specialistams iš įvairių sluoksnių, kurie nori plėsti savo žinias apie teorinius ir praktinius aspektus onkologijos programa. Visas laikas programa yra ypač tinka medicinos specialistams, turintiems klinikinių, medicinos, chirurgijos ir onkologijos pritaikymo interesus.

Detalės

Šios programos tikslas yra suteikti jums mokslinį supratimą apie ląstelių ir molekulinė biologija vėžio, jos epidemiologiją ir patologijos ir patalpinti šį klinikinį kontekste. Mes tada spręsti, kaip žinios, atliekant terapinius metodus bei ligų valdymą.

Šia programa siekiama leisti jums suprasti mokslinių tyrimų procesą, remiantis pavyzdžiais per katedros ir su juo susijusios klinikinių tyrimų padalinio. Esminė magistro programos yra planavimas, vykdymas ir ataskaitų iš nepriklausomo tyrimo gabalas kurio pateikimo disertacijos. Kursų bando visais lygmenimis skatinti interaktyvus, o ne didaktinis mokymas ir paskaitų. Todėl šis magistro lygio programa, reikės ne tik surinkti ir sužinoti faktus, bet ir atsižvelgti į kai kurių filosofinių problemų, su kuriomis grindžiami vėžio gydymą.... [-]


Meistras vėžio, kamieninių ląstelių ir vystymosi biologijoje

Utrecht University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Olandija Utrecht

Ar turite aiškų ir konkretų susidomėjimą vėžiu, kamieninėmis ląstelėmis ar vystymosi biologija? Mūsų magistrantūros programa "Vėžys, kamieninės ląstelės ir vystymosi biologija" jungia tyrimus trimis sritimis: onkologija, molekulinės plėtros biologija ir genetika. [+]

Apie

Ar turite aiškų ir konkretų susidomėjimą vėžiu, kamieninėmis ląstelėmis ar vystymosi biologija? Prisijunkite prie mūsų programos ir sujungsime mokslinius tyrimus onkologijoje, molekulinės plėtros biologijoje ir genetikoje. Atraskite embrioninio augimo, kamieninių ląstelių, signalizacijos, genų reguliavimo, evoliucijos ir vystymosi paslaptis, nes jos susijusios su sveikata ir ligomis.

Padėti geriau suprasti ligų gydymą ir prevenciją

Atsižvelgiant į tai, kad liga dažnai įtakoja pagrindinius vystymosi procesus, šių procesų supratimas yra labai svarbus norint geriau suprasti ligų gydymą ir prevenciją. Suaugusiųjų fiziologiją reguliuoja vystymosi genai ir mechanizmai, kurie, jei neskirti, gali sukelti patologines sąlygas.... [-]


Magistrantūros Transliacinė Onkologija

Trinity College Dublin
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Airijos sala Dublin

Šis M.Sc. "Translational Oncology" programa užtikrins aukštos kvalifikacijos pagrindinių mokslininkų ir klinikų mokymus teoriniais ir praktiniais vėžio priežasčių ir gydymo aspektais. Svarbiausias programos tikslas yra ląstelinis, genetinis ir epigenetinis vėžio pagrindas. Kursas taip pat apima mokslinius ir klinikinius iššūkius, susijusius su konkrečių vietinių vėžio formų valdymu, ir visus aspektus, susijusius su vėžio gydymu nuo standartinės terapijos iki "individualizuotos" molekulinės paskirties ir imuninės terapijos. Kursas yra moksliniais tyrimais pagrįstas mokymas, susijęs su transliacijos vėžio tyrimais. [+]

Šis M.Sc. "Translational Oncology" programa užtikrins aukštos kvalifikacijos pagrindinių mokslininkų ir klinikų mokymus teoriniais ir praktiniais vėžio priežasčių ir gydymo aspektais. Svarbiausias programos tikslas yra ląstelinis, genetinis ir epigenetinis vėžio pagrindas. Kursas taip pat apima mokslinius ir klinikinius iššūkius, susijusius su konkrečių vietinių vėžio formų valdymu, ir visus aspektus, susijusius su vėžio gydymu nuo standartinės terapijos iki "individualizuotos" molekulinės paskirties ir imuninės terapijos. Kursas yra moksliniais tyrimais pagrįstas mokymas, susijęs su transliacijos vėžio tyrimais.

Šis novatoriškas M.Sc. "Translational Oncology" programa skirta mokslininkams ir gydytojams, kurie nori: plėtoti savo mokslinių tyrimų įgūdžius, plėsti savo patirtį onkologijoje, plėtoti pažangias žinias konkrečiose mokslo, transliacijos ir klinikinės onkologijos srityse. Šis kursas suteiks galimybę absolventams iš įvairių šaltinių specialiai rengti transliacinę onkologiją. Moduliai mokomi naudojant įvairius metodus, įskaitant paskaitas, vadovus, seminarus ir laboratorinius darbus. Paskaitas teikia lyderiai transliavimo onkologijos srityje tiek mokslo, tiek medicinos srityje. Pagrindiniai moduliai yra mobilieji ir molekulinės onkologijos, vėžio epigenetinės, ligų specifinės vėžio, radiacinės / chemoterapijos ir molekulinės paskirties gydymo, navikų imunologijos, molekulinės patologijos ir vaizdavimo, klinikinės statistikos ir mokslinių tyrimų įgūdžių srityse. Studentai gali pritaikyti kursą į savo interesus, taikydami papildomus modulius nutukimo, medžiagų apykaitos ir fizinės veiklos srityse, vaikų ir suaugusių vėžio genomikos nestabilumą, vėžio narkotikų vystymąsi, audinių mikroskopą, klinikinę farmakologiją ir terapinį toksiškumą bei klinikinius tyrimus ir sveikatos ekonomiką. Studentai turės pateikti disertaciją, pagrįstą tyrimo projektu, atliktu vienoje iš daugelio onkologinių grupių, įsikūrusių arba priklausančių " Trinity College Dublin ir Trinity Translational Medicine Institute.... [-]


MSc Molecular Pathology of Cancer (Blended Learning)

Queen's University Belfast
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės 1 metai September 2019 Jungtinė Karalystė Belfast + 1 daugiau

[+]

Molekulinė patologija (MP) yra sparčiai auganti 21-ojo amžiaus medicinos disciplina.

Nuo 2017/18 mokslo metų Ekonomikos departamentas teiks studijų įmokų paskolą iki 5500 svarų sterlingų už kiekvieną neakivaizdinį ar ES studentą magistro studijoms.

Jungtinės Karalystės magistrantų paskolų sistema siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 280 GBP mokomiems ir moksliniams magistro kursams visose dalykinėse srityse.

Mokestis už mokslą už 2017/18

Pirmas puslapis / ES mokesčiai:

Magistrantūros studijų programa: 5,220 svarų sterlingų PgDip: £ 3,480

[-]

Magistro biomedicinos mokslų (vėžio biologija)

University of Westminster - Faculty of Science and Technology
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 5 metų Jungtinė Karalystė London

Pagerintas pasaulio gyvenimo trukmė lėmė vėžio epidemija. Jis yra gerai pripažino, kad tiksli ankstyva diagnozė yra esminis aspektas vis brangių ir pritaikytas vėžio gydymo sveikatos priežiūros planus administracija. Biomedicinos mokslai (Vėžys Biologija) magistrantūros programa buvo sukurta siekiant suteikti žinių apie pagrindinių aspektų šio vis svarbesne ligų srityje. [+]

Pagerintas pasaulio gyvenimo trukmė lėmė vėžio epidemija. Jis yra gerai pripažino, kad tiksli ankstyva diagnozė yra esminis aspektas vis brangių ir pritaikytas vėžio gydymo sveikatos priežiūros planus administracija.

Biomedicinos mokslai (Vėžys Biologija) magistrantūros programa buvo sukurta siekiant suteikti žinių apie pagrindinių aspektų šio vis svarbesne ligų srityje.

Jūs tapsite susipažinę su genetinių ir korinio įvykusius pokyčius tiek kietos ir per kraują plintančių vėžio, dabartinės ir kylančios technologinių metodų diagnozuoti ligą ir apie susijusių korinio pokyčių pacientų prognozei poveikį. Tyrimai dėl gyventojų bei genotipinis variacijos įtaką užtikrins, kad jūs esate kvalifikuotas prasmės vėžio statistiką.... [-]