HEALTHCARESTUDIES.LT

59 Geriausios Nuotolinis mokymas tiksliųjų mokslų studijos Jungtinėje Karalystėje 2019

Tiksliųjų mokslų magistras - tai antrosios pakopos akademinis laipsnis, kuris paprastai gali būti įgytas per maždaug dvejus akademinius metus. Daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes vakarines, savaitgalines ar netgi ir internetines studijų programas. Tiesa, šių tipų studijas pabaigti gali užtrukti kiek ilgiau.

Nors nuotolinio mokymosi kursai yra dėl datos, turi būti laikomasi, yra Pasakų spręsti laikymosi, kada galite atlikti užduotis, kai mokosi nuotoliniu būdu. Su interneto galimybe, galite išeiti iš grupės diskusijų, kaip reikalaujama grįžti į darbą ir tada prisijungti po darbo, jei reikia. Nuotolinio mokymosi kursai gali būti imtasi bet kokia vieta jūs turite prieigą prie interneto. Jūs netgi galite užpildyti klases iš interneto lounge bet visame pasaulyje viešbutį, jei jums reikia atostogų.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas sveikatos mokslų studijos tiksliųjų mokslų studijų Jungtinėje Karalystėje 2019

59 Rezultatai Magistras, Jungtinė Karalystė, Nuotolinis mokymas Filter

Visuomenės sveikatos ir sveikatos skatinimo magistras

Brunel University London
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Internetinės visuomenės sveikatos ir sveikatos skatinimo programos tikslas - parengti absolventus su daugiadisciplininėmis žiniomis, kad galėtų sėkmingai derėtis dėl sveikatos sektoriaus karjeros iššūkių ir sudėtingumo.

Gyventojų sveikatos mokslų magistras internete

University of Glasgow Online
Internetinės Ištęstinės 2.5 - 6 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Glasgow

Gyventojų sveikatos mokslai yra nauja sveikatos srities mokslinių tyrimų sritis, kurioje daugiausia dėmesio skiriama įvairiems sveikatos rezultatų veiksniams ir jų poveikiui gyventojams. Glazgo universitetas yra už 100 geriausių universitetų („QS World University Ranking 2019“), jis yra vienintelė tokio pobūdžio internetinė programa Jungtinėje Karalystėje, kurios tikslas - įvertinti, kiekybiškai įvertinti ir apibūdinti gyventojų sveikatos būklę ir sveikatos skirtumus atliekant aukšto lygio tyrimus ir statistinę analizę.

MSC demencijoje

University of Hull Online
Internetinės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Hull

Kritiškai ginčykite įprastą demencijos suvokimą kaip vien tik praradimo ir nevilties diagnozę. Dėmesys žmogaus teisėms, orumui ir globos užtikrinimui. Sužinokite, ką reiškia gerai gyventi su demencija. Skirta suteikti kritinį supratimą apie demenciją, šis kursas suteiks jums gilų įžvalgą gyvenant su demencija ir jų šeimoms. Jūs išsiugdysite naują kritinį mąstymą, suteiksite praktinių priemonių ir mąstyseną, leidžiančią sukelti teigiamus pokyčius.

Magistro visuomenės sveikatos

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugpjūtis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York Graikija Athens Rumunija Bucharest Jungtinė Karalystė London Egiptas Cairo Gana Accra Malavis Lilongwe Mauricijus Port Louis Nigerija Lagos Somalis Mogadishu Zambija Lusaka Jordanija Irbid Kipras Cyprus Online + 25 daugiau

MSc Public Health sukuria specialistus, kurie gali vadovauti ir įgyvendinti visuomenės sveikatos pokyčius visame pasaulyje. Šis magistro kursas remia visuomenės sveikatos praktikų vystymąsi, leidžiant jiems derėtis, planuoti, įgyvendinti ir vertinti politikos ir praktikos iniciatyvas.

Magistrantūros skausmo valdymas

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Internetinės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London

Ši speciali programa skirta visų sričių klinikiniams specialistams, dalyvaujantiems integruotų skausmo paslaugų teikimo pradinėje ar antrinėje globos įstaigose. "UCL Pain Management" magistrantūros magistrantūros, jungiančios pažangiausius mokslinius tyrimus su tarptautine reputacija dėl klinikinės kompetencijos, yra ideali tiems, kurie nori pagerinti žmonių, gyvenančių nuolatiniais skausmais, gyvenimą, taip pat pagreitina savo karjerą.

MSc / PGDip / PGCert visuomenės sveikatos srityje

King's College London Online
Internetinės Ištęstinės 2 - 6 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London

Šis novatoriškas nuotolinis mokymasis visuomenės sveikatos MSc, PG Dip, PG Cert leidžia jums pasinaudoti visame pasaulyje žinomu King's College London mokymu, kur esate. Kursą dėsto kai kurie iš pasaulyje pirmaujančių visuomenės sveikatos akademikų Gyvosios gamtos mokslų fakultete

Pasaulinės visuomenės sveikatos magistrė

Queen Mary Online
Internetinės Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė London

"Queen Mary Online" tarptautinės visuomenės sveikatos magistrė sutelks dėmesį į socialinius, politinius ir aplinkos veiksnius, kurie daro įtaką pasaulio visuomenės sveikatai, padidins jūsų supratimą ir išsiplės jūsų supratimą apie visuotines sveikatos problemas, kad galėtumėte spręsti socialinius netinkumus sveikatos srityje ir padaryti teigiamus pokyčius vietos lygiu. ir tarptautinės bendruomenės.

Magistro gydytojo asocijuotų tyrimų

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Internetinės Dieninės 4 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Birmingham

Ši magistro lygio Gydytojo bendradarbis programa yra skirta studentams, kurie jau baigė su gydytojas-biofiziķa asistentas / asocijuota studijų iš Jungtinės Karalystės ar Airijos universitete PGDip.

MSc Tarptautinė sveikatos priežiūros vadyba

University of Essex Online
Internetinės Ištęstinės 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė UK Online

Gaukite išsamų supratimą apie pasaulinę sveikatos priežiūrą, tuo pačiu mokydamiesi ir ugdydami įgūdžius, kad galėtumėme vadovauti mūsų internetinei tarptautinei sveikatos vadybos magistratūrai. Ši globaliai orientuota magistrantūros programa padės jums tobulinti savo karjerą, ieškodami šiuolaikinių sveikatos priežiūros ir verslo temų mūsų interaktyvioje internetinėje mokymosi aplinkoje.

MSc in Health Management

Unicaf University (ZM)
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Kipras Larnaca Jungtinės Amerikos Valstijos New York Graikija Athens Rumunija Bucharest Jungtinė Karalystė London Egiptas Cairo Gana Accra Malavis Lilongwe Mauricijus Port Louis Kenija Nairobi Nigerija Lagos Somalis Mogadishu Zambija Lusaka Jordanija Irbid Cyprus Online + 28 daugiau

MPH visuomenės sveikata

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 1 - 5 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Plėtoti savo žinias

MSc / PGDip / PGCert Išplėstinė demencijos studijose

University of Bradford
Internetinės Ištęstinės 3 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Bradford

Išplėstinė demencijos studijos yra nuotolinio mokymosi ne visą darbo dieną programa. Mokydamiesi internetu, turėsite lankstumą, kad galėtumėte pritaikyti savo studijas apie savo gyvenimą ir mokytis iš studentų iš viso pasaulio.

MSc / PgDip / PgCert diagnostiniame vaizdavime

London South Bank University
Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London

Suderinkite modulius iš klinikinių sričių, tokių kaip vaizdų interpretavimas, ataskaitų teikimas ar krūtų atvaizdavimas, kurti antrosios pakopos studijų paketą, kuris baigia tyrimo disertaciją, kad užbaigtų magistro laipsnį.

Išplėstinė klinikinė praktika (Matematikos, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online Learning)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Šis magistras skirtas supažindinti studentus su įgūdžiais ir žiniomis, kurių reikia, kad jie būtų labai veiksmingi praktikai ir leistų jiems tapti lyderiais ir mentoriais veterinarijos bendruomenėje.

MSc / PGDip suaugusiesiems, turintiems mokymosi sutrikimų, turinčių reikšmingų ir sudėtingų poreikių

University of St Andrews
Internetinės Ištęstinės 1 metai Spalis 2019 Jungtinė Karalystė Saint Andrews

Suaugusiųjų su mokymosi negalia PGDip / MSc yra ne visą darbo dieną vykdomos nuotolinio mokymosi programos, skirtos profesinės kvalifikacijos tęstiniam kvalifikacijos kėlimui profesionaliems darbuotojams, norintiems būti mokslo darbuotojais savo dabartiniame etape arba norintiems tobulinti savo karjerą taikant įrodymais pagrįstus tyrimus praktikoje.