Filter
MSc
Kanada Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų programas - Sveikatos mokslai Kanadoje 2019/2020

Tiksliųjų mokslų magistras - tai antrosios pakopos akademinis laipsnis, kurį įgyti gali paprastai bakalauro studijas jau pabaigę studentai. Būtent šio tipo studijos dažniausiai užtrunka apie dvejus akademinius metus.

Tyrimai sveikatos moksluose suteikia studentams plačią švietimo bazę sveikatos pramonėje ir pasirengimą karjerai klinikinėje ar neklinikinėje aplinkoje. Studentai gali nuspręsti dirbti sveikatos priežiūros administravimo ir valdymo srityje arba naudoti savo sveikatos mokslų mokymą kaip tolesnio medicininio išsilavinimo pagrindą.

Kanada yra geriausia šalis siekti savo aukštąjį išsilavinimą, jei esate interaktyvus asmuo. Beveik kiekviena etninė grupė yra atstovaujama Kanados todėl ji 'sa daugiakultūrėje visuomenėje. Kalbos barjeras nėra problema užsienio studentams, Kanada laikoma pasaulis 's lyderis kalbos mokymą.

Prašyti daugiau informacijos apie tiksliųjų mokslų programas - Sveikatos mokslai Kanadoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sveikatos mokslai, Kanada

University of Lethbridge

" University of Lethbridge " University of Lethbridge yra vienas labiausiai moksliams pritaikytų universitetų, kurių dydis yra Kanadoje. Sveikatos mokslų fakulteto nariai ... [+]

Apie

" University of Lethbridge " University of Lethbridge yra vienas labiausiai moksliams pritaikytų universitetų, kurių dydis yra Kanadoje. Sveikatos mokslų fakulteto nariai turi aktyvias mokslinių tyrimų programas, kurios nagrinėja sveikatą, sveikatą ir gyvenimo kokybę įvairiuose populiacijose. Mes taip pat tiriame sveikatos sistemas, paslaugas ir politiką. Mes aktyviai įtraukiame magistrantūros studentus į mūsų mokslinių tyrimų veiklą ir teikia pagalbą įvairioms metodikoms.

Būdama magistrantė mūsų programoje, jūs išmoksite taikomųjų mokslinių tyrimų įgūdžius ir įgyti praktinių mokslinių tyrimų patirtį, jums reikia konkuruoti mokslinių tyrimų karjerą vyriausybės, pramonės, sveikatos priežiūros sistemos, ne pelno organizacijų ir universitetų. Per mūsų 2 metų programą, jums bus baigti 4 pagrindinius kursus ir disertacija vadovaujantis akademinio vadovo ir disertacijos komiteto. Visą arba neakivaizdinę studiją gali gauti studentai. Pirmieji metai privalo būti keturi kursai:... [-]

Kanada Lethbridge
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
24 - 48 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba