Filter
MSc
Australija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų programas - Sveikatos mokslai Australijoje 2020

Tiksliųjų mokslų magistras - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai tam tikros specialybės studijas pabaigusiems specialistams. Įgytas tiksliųjų mokslų magistras studentams gali atverti daugybę ne tik profesinės karjeros, bet ir tolimesnių akademinių studijų galimybių.

Studijų programos sveikatos mokslų srityje rengia moksleivius dirbti sveikatos priežiūros pramonėje įvairiais vaidmenimis. Kursinis darbas apima platų temų spektrą, leidžiančią studentams įgyti žinių dalykų - nuo žmogaus biologijos iki sveikatos politikos ir administravimo.

Australija yra trečia didžiausia skaičių užsienio studentams pasaulyje nepaisant to, kad tik 23 mln bendruomenę. Tai yra stiprūs akademinės įgaliojimai, tačiau Australijos institucijos yra taip pat labai klasifikuojama kaip tie miestai, namai juos aplink gimtąjį kraštą.

Prašyti daugiau informacijos apie tiksliųjų mokslų programas - Sveikatos mokslai Australijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sveikatos mokslai, Australija

Bond University

Mokslas magistras Research (Sveikatos mokslų) leidžia jums įsipareigoja prižiūrimų tyrimų studijas vienoje ar daugiau sveikatos mokslų ir medicinos mokslinių tyrimų sriči ... [+]

PATEKIMO REIKALAVIMAI

Sėkmingas atitinkamą bakalauro laipsnį su pagyrimu atitinkamos disciplinos, įrodymus, kad gebėjimas atlikti prižiūrimą tyrimus ar kvalifikacijos ar kartu kvalifikacijų laikomi lygiaverčiais Fakulteto mokslinių tyrimų komitetas.

Programos aprašymas

Mokslas magistras Research (Sveikatos mokslų) leidžia jums įsipareigoja prižiūrimų tyrimų studijas vienoje ar daugiau sveikatos mokslų ir medicinos mokslinių tyrimų sričių ir grupių fakultete. Tai tarptautiniu mastu pripažintas mokslinį laipsnį ir yra kelias į doktorantūros studijas.

Galimas mokslinių tyrimų sritis galimybę apima:

ANATOMIJA Įrodymais pagrįsta praktika Mityba ir dietologijos GENETIKA Sveikatos profesijų Švietimas Imunologija Vietos sveikatos medicinos etika Medicininiai tyrimai neurologijos Fiziologija / farmakologija Fizioterapija Visuomenės sveikatos Sportas ir Pratimai Mokslas Sporto valdymas Kamieninės ląstelės Urologiniai ... [-]
Australija Robina
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
104 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba