HEALTHCARESTUDIES

Peržiūrėti visas Nuotolinis mokymas tiksliųjų mokslų programas - Sporto medicina - Jungtinėje Karalystėje - 2020

Tiksliųjų mokslų magistras - tai antrosios pakopos akademinis laipsnis, kurį įgyti gali paprastai bakalauro studijas jau pabaigę studentai. Būtent šio tipo studijos dažniausiai užtrunka apie dvejus akademinius metus.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas tiksliųjų mokslų magistro studijų - Sporto medicina - Jungtinėje Karalystėje - 2020

1 Rezultatai Sporto medicina, Jungtinė Karalystė, Nuotolinis mokymas Filter

Sporto medicinos magistras, pratybos

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
MSc
<
Dieninės
<
Ištęstinės
Anglų
Internetinės

Ši magistrantūra skirta suteikti gydytojams ir praktikams gilesnį supratimą apie sporto medicinos, sporto traumų ir fizinių pratimų medicina.

Skaityti daugiau