Filter
MSc
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 3 tiksliųjų mokslų studijos - Psichoterapijos studijos 2019/2020

Magistro laipsnis yra Magistras programa, kuri trunka apie dvejus metus baigti, nors tai gali skirtis. Į šią programos tipą tyrimas yra labai sutelkta, ir paprastai susijęs su mokslinių tyrimų projektą.

Kas yra psichoterapijos magistro? Psichoterapijos magistro laipsnį programa yra skirta išmokyti studentus apie psichoterapijos kaip naudojami konsultavimo ar psichologija. Programos sutelkti dėmesį į mokymo studentams pacientų analizės ir atrasti pasąmonėje klausimus, kuriais grindžiama paciento būklę. Kursai paprastai orientuota studijuoja žmogaus raidą, lyginamoji psichoanalizę ir psichopatologijos. Kursinių gali apimti psichoanalizės teorija, neurofiziologijos, Psichopatologija, psichikos sveikatos, klinikinis įvertinimas ir analizės metodus. Programos taip pat leidžia studentams specializuotis tokiose srityse kaip santuokos ir šeimos konsultavimo ar meno terapija.

Asmenys, norintys dirbti psichikos sveikatos srityje, kaip konsultantų, psichoanalitikai, dėstytojai ar mokslininkai yra pasirengę už savo pasirinktą darbą, užpildant šią programą. Užbaigti magistro studijų programą, paprastai atneša geresnių darbo galimybių ir didesnį atlyginimą. Be to, gauti magistro laipsnį paprastai reikalaujama, jei studentas nori tęsti daktaro laipsnį.

Iš psichoterapijos laipsnį kaina gali labai skirtis. Skirtingų mokyklų gali turėti skirtingus reikalavimus, kurie prisideda prie programos išlaidų. Norėdami gauti tikslią išlaidų sąmatą, turėtumėte susisiekti su savo mokyklos finansinės pagalbos skyrių.

Baigus psichoterapijos magistro laipsnį, studentai bus pasirengę dirbti psichologijos ir konsultavimo srityje. Absolventai gali rasti pozicijas mokyklose, ligoninėse, privačiose praktika, Bendrijos programose ir kitose srityse, kur psichologija paslaugos.Pozicijos gali reikalauti absolventus dirbti su asmenų ar grupių bendruomenių ar krizinėse situacijose. Kai kurie darbo pavadinimų absolventas gali turėti yra mokyklos patarėjas, mokslininkas, piktnaudžiavimas narkotinėmis medžiagomis patarėjas ir gydytojas.

Psichikos sveikatos paslaugos reikalingos daugelyje sričių sveikatos priežiūros sistemą. Teikti psichoterapijos paslaugas yra kažkas, kad leidžia jums padėti žmonėms įvairiais būdais. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Psichoterapijos studijos

SRH Hochschule für Gesundheit Gera

Palaikyti ir atkurti psichinę sveikatą yra svarbi socialinė užduotis. Mūsų daugialypė magistro kursas suteikia jums būti psichikos ligos aktyvūs įvairiose profesinėse sri ... [+]

Palaikyti ir atkurti psichinę sveikatą yra svarbi socialinė užduotis. Mūsų daugialypė magistro kursas suteikia jums būti psichikos ligos aktyvūs įvairiose profesinėse srityse prevencijos ir reabilitacijos.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Bendra universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas ar kolegija įėjimas perlas. § 60 ThürHG Pirmojo laipsnio sveikatos psichologijos ar psichologijos Daugiau psichologija laipsnių (pvz, komunikacijos ar verslo psichologija), išnagrinėjus Centrinės egzaminų atskirties Turinys, tikslai ir pabaiga tyrimo

Psichikos sutrikimai yra dažni ir sunkūs padariniai - asmenims, bet ir visuomenei. Statistiškai serga kas antras ar trečias asmuo Vokietijoje tam tikru savo gyvenimo momentu nuo psichikos ligos. Be atkurti psichinę sveikatą po ligos taip pat yra psichikos sutrikimų prevencija yra nepaprastai svarbus. Apsvarstyti, kaip mes galime gauti psichinę sveikatą, todėl vaidinti svarbų vaidmenį sveikatos stiprinimo ir kitų programų įvairovė. Psichikos sveikatos išsaugojimo ir psichikos sutrikimų gydymas yra mūsų magistrantūros programa psichikos sveikatos ir psichoterapijos centre.... [-]

Vokietija Gera Bonn Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf  + 3 Daugiau
Spalis 2019
Vokiečių
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų magistrantūros psichologinė terapija pradinėse globos įstaigose teikia ekspertinius mokymus apie įrodymais pagrįstą kognityvinę elgesio terapiją (angl. CBT) suaugusi ... [+]

Apžvalga

Mūsų magistrantūros psichologinė terapija pradinėse globos įstaigose teikia ekspertinius mokymus apie įrodymais pagrįstą kognityvinę elgesio terapiją (angl. CBT) suaugusiems pirminėje sveikatos priežiūros srityje. Sternlingo universitetas ir Dundee University of Stirling kartu pristatė NHS specialistus ir klinikinius mokslinius darbuotojus, kad suteiktų jums klinikinių ir profesinių įgūdžių, kuriuos turėsite dirbti kaip klinikinę praktiką taikomojoje psichologijoje NHS.

Psichikos sveikatos tarnyboms visoje Jungtinėje Karalystėje susiduria su vis didėjančią terapinių paslaugų poreikį gydyti bendras psichinės sveikatos sutrikimus. NHS įsipareigojimas teikti įrodymais pagrįstus gydymo būdus reiškia, kad teorinis šio kurso tikslas yra KPT. Kursą kartu rengė NHS klinicininkai ir klinikiniai mokslininkai Dundee medicinos mokykloje ir University of Stirling psichologijos skyriuje. Jūs mokysite ir prižiūrėsite NHS.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon University klinikinės psichinės sveikatos mokslų magistras Konsultacijos santuokos ir šeimos terapijos studijų programoje koledžo humanitarinių ir socialinių ... [+]

Grand Canyon University klinikinės psichinės sveikatos mokslų magistras Konsultacijos santuokos ir šeimos terapijos studijų programoje koledžo humanitarinių ir socialinių mokslų srityje yra studentams, besidomintiems santuokos ir šeimos konsultavimo karjera. Programa suteikia jums žinių ir įgūdžių, reikalingų nustatyti ir įvertinti santuokos ir su šeima susijusius klausimus, įskaitant komunikacijos klausimus, tėvų ir vaiko santykius, skirtingą šeimos dinamiką ir porų problemas.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba