HEALTHCARESTUDIES.LT

Peržiūrėti visas 167 Nuotolinis mokymas tiksliųjų mokslų programas 2019

Tiksliųjų mokslų magistras - tai antrosios pakopos akademinis laipsnis, kurį įgyti gali paprastai bakalauro studijas jau pabaigę studentai. Būtent šio tipo studijos dažniausiai užtrunka apie dvejus akademinius metus.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas sveikatos mokslų studijos tiksliųjų mokslų studijų 2019

167 Rezultatai Magistras, Nuotolinis mokymas Filter

Visuomenės sveikatos ir sveikatos skatinimo magistras

Brunel University London
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Internetinės visuomenės sveikatos ir sveikatos skatinimo programos tikslas - parengti absolventus su daugiadisciplininėmis žiniomis, kad galėtų sėkmingai derėtis dėl sveikatos sektoriaus karjeros iššūkių ir sudėtingumo.

Gyventojų sveikatos mokslų magistras internete

University of Glasgow Online
Internetinės Ištęstinės 2.5 - 6 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Glasgow

Gyventojų sveikatos mokslai yra nauja sveikatos srities mokslinių tyrimų sritis, kurioje daugiausia dėmesio skiriama įvairiems sveikatos rezultatų veiksniams ir jų poveikiui gyventojams. Glazgo universitetas yra už 100 geriausių universitetų („QS World University Ranking 2019“), jis yra vienintelė tokio pobūdžio internetinė programa Jungtinėje Karalystėje, kurios tikslas - įvertinti, kiekybiškai įvertinti ir apibūdinti gyventojų sveikatos būklę ir sveikatos skirtumus atliekant aukšto lygio tyrimus ir statistinę analizę.

Magistro visuomenės sveikatos

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugpjūtis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York Graikija Athens Rumunija Bucharest Jungtinė Karalystė London Egiptas Cairo Gana Accra Malavis Lilongwe Mauricijus Port Louis Nigerija Lagos Somalis Mogadishu Zambija Lusaka Jordanija Irbid Kipras Cyprus Online + 25 daugiau

MSc Public Health sukuria specialistus, kurie gali vadovauti ir įgyvendinti visuomenės sveikatos pokyčius visame pasaulyje. Šis magistro kursas remia visuomenės sveikatos praktikų vystymąsi, leidžiant jiems derėtis, planuoti, įgyvendinti ir vertinti politikos ir praktikos iniciatyvas.

Mokslų magistras taikomosios pratybos mokslo-žmogaus judėjimo mokslo

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Internetinės Dieninės Ištęstinės 8 savaitės Rugpjūtis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos River Forest + 1 daugiau

Su traumais vis dažniau pasitaikanti, traumų prevencija yra svarbi darbo su sportuotojais dalis. Žmogaus judėjimo mokslo laipsnio koncentracija suteiks studentams žinių, kaip kurti traumų prevencijos programas ir mokyti studentus, kaip padėti sportininkams pagerinti funkcinius gebėjimus ir ištaisyti klaidingus judėjimo modelius.

Farmakologijos magistras

School of Medicine - University of California Irvine
Internetinės Dieninės 2 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Irvine

MSP programa yra labai suderinta su Kalifornijos universiteto, Kalifornijos universiteto, Irvine (UCI), UCI medicinos mokyklos ir UCI farmakologijos katedros misija, tikslu ir strateginiu planu. MSP internetinė programa skirta specialistams, dirbantiems farmacijos pramonėje ir susijusiose srityse, kurie siekia aukštesnio laipsnio ir toliau dirba visą darbo dieną. Bendras programos tikslas yra suteikti studentams žinių ir naujausių mokslo žinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių farmacijos srityje.

Mokslo magistras slaugos klinikinėje lyderystėje

Saint Xavier University Online
Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago

Internetinėje MSN klinikinėje lyderystėje jus tenkina slaugytojų poreikis, turintis pažangių klinikinių, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių, reikalingų šiuolaikinėje sveikatos priežiūros aplinkoje.

Magistrantūros skausmo valdymas

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Internetinės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London

Ši speciali programa skirta visų sričių klinikiniams specialistams, dalyvaujantiems integruotų skausmo paslaugų teikimo pradinėje ar antrinėje globos įstaigose. "UCL Pain Management" magistrantūros magistrantūros, jungiančios pažangiausius mokslinius tyrimus su tarptautine reputacija dėl klinikinės kompetencijos, yra ideali tiems, kurie nori pagerinti žmonių, gyvenančių nuolatiniais skausmais, gyvenimą, taip pat pagreitina savo karjerą.

MSC demencijoje

University of Hull Online
Internetinės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Hull

Kritiškai ginčykite įprastą demencijos suvokimą kaip vien tik praradimo ir nevilties diagnozę. Dėmesys žmogaus teisėms, orumui ir globos užtikrinimui. Sužinokite, ką reiškia gerai gyventi su demencija. Skirta suteikti kritinį supratimą apie demenciją, šis kursas suteiks jums gilų įžvalgą gyvenant su demencija ir jų šeimoms. Jūs išsiugdysite naują kritinį mąstymą, suteiksite praktinių priemonių ir mąstyseną, leidžiančią sukelti teigiamus pokyčius.

Master of Science in Management of Health Informatics and Analytics

The Milken Institute School of Public Health
Internetinės Dieninės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

Slaugos magistras (MSN)

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 2 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

"Masters in Mursing" (MSN) programa rengia RNs, jau turintiems asocijuotojo ar bakalauro laipsnį, kad galėtų tobulėti šioje srityje, įgyjant patirties kurti ir tvarkyti paciento priežiūros planus ir remti geriausią praktiką sveikatos priežiūros srityje.

MSN su koncentracija „Executive Nurse Leadership“

Nova Southeastern University Online
Internetinės Ištęstinės Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Fort Lauderdale

Neklinikinis MSN laipsnis palaiko BSN slaugytojus ir kitus sveikatos priežiūros specialistus, kurie keičia karjerą. Jei neturite savo BSN, bet turite atitinkamos srities laipsnį, jums reikia tik užpildyti vieną tilto kursą, kad galėtumėte įeiti į programą. „Executive Nurse Leadership“: ši specializacija išplečia jūsų įrankių rinkinį, kad galėtumėte pakeisti sveikatos priežiūros operacijas, kad būtų naudinga organizacijai, tačiau liktų orientuotas į pacientą.

Sveikatos vadybos magistras

Uninettuno University - Atheneum Liberal Studies
Internetinės Dieninės Ištęstinės 18 - 24 mėnesiai Registracija galima Italija Rome + 1 daugiau

Sveikatos vadybos magistras su 2 specializacijomis: Tarptautinės sveikatos vadybos magistras ir visuomenės sveikatos vadybos magistras buvo sukurtas Tarptautinio Telematic universiteto UNINETTUNO, siekiant suteikti vyresniesiems vadovams būtinas žinias ir patirtį. ir sveikatos sektoriaus lyderiai.

Sveikatos sistemos farmacijos administracijos magistras (MS)

Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies
Internetinės 2 - 6 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Rootstown Township

Išplėskite savo vaistinės administracines, finansines

Ponia biostatistikoje

University of Louisville
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Louisville + 1 daugiau

Mokslų magistras (MS) rengia studentus kaip profesionalius biostatistikus pramonės, vyriausybės ar akademinės bendruomenės karjeroje.

MSc / PGDip / PGCert visuomenės sveikatos srityje

King's College London Online
Internetinės Ištęstinės 2 - 6 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London

Šis novatoriškas nuotolinis mokymasis visuomenės sveikatos MSc, PG Dip, PG Cert leidžia jums pasinaudoti visame pasaulyje žinomu King's College London mokymu, kur esate. Kursą dėsto kai kurie iš pasaulyje pirmaujančių visuomenės sveikatos akademikų Gyvosios gamtos mokslų fakultete