Filter
MSc
Vokietija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų programas - Medicina Vokietijoje 2019

Tiksliųjų mokslų magistras - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai tam tikros specialybės studijas pabaigusiems specialistams. Įgytas tiksliųjų mokslų magistras studentams gali atverti daugybę ne tik profesinės karjeros, bet ir tolimesnių akademinių studijų galimybių.

Medicinos sritis yra susijusi su žmogaus ligų ir sužalojimų diagnozavimu, prevencija ir gydymu. Medicinos studentai mokosi išgydyti ir rūpintis sergančiais žmonėmis, naudodamiesi savo išsamia žiniomis apie žmogaus kūną ir tokiomis temomis kaip farmacijos produktai ir chirurgija.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Prašyti daugiau informacijos apie tiksliųjų mokslų programas - Medicina Vokietijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Medicina, Vokietija

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Programa siekiama pritraukti studentams, besidomintiems eksperimentinių tyrimų metu medicinos, biologijos ir chemijos sąsajos. ... [+]

Turinys studijų programos

Mokymai molekulių ir biomedicinos temų ir metodų, daugiausia dėmesio skiriant nepriklausomą laboratorinius darbus išsiaiškinti mediciniškai svarbius mokslinių tyrimų klausimus.

Kas yra Molekulinė medicina?

Signaliniai keliai, pathomechanisms, molekulinė pagrindas žmogaus sutrikimų ir molekulinės jungikliai, terapinio tikslų - tai tik keletas iš aspektų, kuriems į magistro programą molekulinės medicinos. Tai iš eilės Programa apima platų spektrą temų iš pagrindinių principų, žmogaus vystymosi detalus signalizacijos kaskadomis dėl vieno ląstelių lygiu. Be teorinių pagrindų mokomi paskaitose ir seminaruose ugdymo programa siūlo praktinį mokymą įvairių sričių pagrindinio ir taikomųjų mokslinių tyrimų daug.... [-]

Vokietija Nuremberg
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba