Filter
MSc
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 3 tiksliųjų mokslų studijos - Maisto technologijos 2019/2020

Magistro laipsnius yra antrosios pakopos studijų programų skiriamos studentams, sutelkiant dėmesį į mokslinį tyrimą, tam tikru klausimu. Programa paprastai trunka nuo vienos iki trijų metų baigti po uždirbti mokslų bakalauro laipsnį.

Kas yra maiste mokslo magistras? Programos tikslas yra suteikti studentams su pagrindine suprasti fizinio, cheminio, elgesio ir biologijos mokslo už išsaugoti, apdoroti, įvertinti, utilizavimas, ir tikrinti maisto viešam vartojimui. Kursai gali skirtis tarp universitetų, bet dauguma pagrindinių klasių apima maisto perdirbimo, chemijos ir fizinius pokyčius maisto, pramonės mikrobiologijos, maisto chemijos ir biochemijos, maisto jutimo mokslo ir funkciniai veiklą ir sąveiką.

Nauda studentams užsidirbti mokslų magistras yra didesnę prieigą prie galimybių studijų pramonei, sustiprintos bendravimo įgūdžius, padidėjo darbo pareigas ir atlyginimą, ir ilgalaikius tinklų galimybės su absolventai ir bendraamžių.

Galimybė užsidirbti mokslų magistras išlaidų skiriasi priklausomai nuo mokyklos buvimo vietos ir programos ilgio. Mokiniai yra skatinami pasitarti su atskirų universitetų nustatyti lankomumo rinkliavos ir išlaidų lūkesčius.
Programos absolventai gali rasti platų karjeros per maisto pramonės srityse, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų ir plėtros, kokybės kontrolės, pardavimų ir marketingo, gamybos, mokslo, arba tarptautinės vyriausybės. Galimas karjeros galimybės yra biochemikas, maisto saugos inspektoriui, visuomenės sveikatos pareigūnas, maisto mokslininkas, kokybės užtikrinimo vadovas, maisto toksikologijos, maisto mokslininkas, mokslo darbuotoja technologijų kūrėjas, natūralūs produktai mokslininką, ir gamyklos vadovas.Kai maisto mokslo absolventų nuspręsti toliau mokslus ir dalyvauti medicinos, teisės aktus arba dantų mokyklą.

Daugelis patogus ir lankstus tarptautinės galimybės egzistuoja magistro programų universitetų ir internete. Dauguma universitetų siūlo pilno ir neakivaizdinių klasių nuotolinio mokymosi modulius, kad tilptų užimtas specialistų. Norėdami pradėti, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Maisto technologijos

University of Helsinki

... [+]

Kodėl mes valgome taip, kaip mes galime padaryti? Kaip mityba išlaikyti mūsų sveikatą? Kaip mes mokytis, kaip žmonės naudoja maistą? Kaip kultūra veikia mūsų maisto pasirinkimo? Kaip maisto aptarė žiniasklaidoje?

Suprasti mitybos reikšmę organizmo funkcijų ir sveikatai Informacija apie mokomosiomis kalbomis Programos turinys Mitybos ir kitų gyvensenos veiksnių vaidmuo skatinant sveikatą ir išvengti ligų Maisto paslaugos ir jų valdymas Magistro baigiamasis darbas Kiti tyrimai, kuriuos galite pasirinkti pagal savo pomėgius Kontaktinė mokymas, paskaitos grupinis darbas Rašytiniai pranešimai (individualus, pora, grupė) Laboratorinis darbas ir kitos užduotys ir susijusių pranešimų Mokymosi žurnalai, žodžiu grupės egzaminai, egzaminai raštu, išsineštinai esė Seminarai Tiriamojo takelio pasirinkimas Mitybos fiziologija: mitybos ir kitų gyvensenos veiksnių apie organizmo funkcijų ir sveikatai, taip pat pagrindinių mechanizmų poveikį ne iš molekulinės biologijos lygio Maisto elgesys besikeičiančioje visuomenėje: Būdai, kuriais maisto pasirinkimas yra susiję su atskirų, kultūrinių ir socialinių veiksnių, tapatumo konstravimas, vartojimas visuomenė, taip pat maisto ir sveikatos politika programos struktūra 60 kreditų kitų tyrimų, kurie gali apimti studijas iš savo studijų programą arba kitus studijų programų, praktinio mokymo laikotarpį arba tarptautinių studijų Karjera orientacijos ir karjeros planavimas Asmens studijų planas Disertacija ... [-]
Suomija Helsinkis
Susisiekti su mokykla
Anglų,Suomių,Švedų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lithuanian University of Health Sciences

Maisto mokslų magistrantūros programa siekiama ugdyti kvalifikuotus specialistus, gebančius naudoti maisto tyrimų rezultatus maisto fabrikuose ir kurti naujus produktus, ... [+]

Maisto mokslų magistrantūros programa siekiama ugdyti kvalifikuotus specialistus, gebančius naudoti maisto tyrimų rezultatus maisto fabrikuose ir kurti naujus produktus, tenkinančius klientų poreikius ir tenkinančius jų sveikos mitybos poreikius. Be to, absolventai įgyja žmogiškųjų išteklių valdymo, gamybos proceso organizavimo ir pasitikėjimo savimi gebėjimo greitai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios rinkos.

Kurso informacijaMaisto mokslas2 metaiŽemės ūkio mokslų magistras120 ECTS kreditai3500 EUR per metusMokoma anglų kalba

Baigę mokslus galiteĮkurti savo verslą maitinimo, maisto gamybos srityseDarbas biotechnologijų sektoriaus įmonėseĮsidarbinti maisto fabrikuose kaip gamybos meistras, technologas; kokybės vadybininkas, produktų kūrimo vadovas, su maisto ir žemės ūkio organizacijomis susijusių projektų vadovas, gamybos vadovas, maisto kokybės inspektoriusMaisto saugos kontrolės sektorius arba Žemės ūkio maisto konsultavimo paslaugosProgramos struktūra... [-]
Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Illinois at Urbana-Champaign

Klasių lankstumas ir karjeros galimybės yra maisto mokslo ir žmonių mitybos PSM programos požymiai. Naršykite karjeros galimybes maisto, farmacijos ir ingredientų sektori ... [+]

Maisto mokslo ir žmogaus mitybos magistrantūra: STEM - paskirtas laipsnis

Klasių lankstumas ir karjeros galimybės yra maisto mokslo ir žmonių mitybos PSM programos požymiai. Naršykite karjeros galimybes maisto, farmacijos ir ingredientų sektoriuose, kartu pasitelkdami savo patirtį mitybos ir maisto mokslų srityse kartu su verslo įgūdžiais.

Ilinojaus PSM studentai glaudžiai bendradarbiauja su dėstytojais ir kitais studentais, įskaitant moksliniais tyrimais pagrįstas MS ir doktorantūros studijas. programos. Studentų renginiai suteikia galimybę susitikti su verslo, pramonės, vyriausybės ir kitų institucijų žmonėmis ir sužinoti daugiau apie galimybes ir iššūkius maisto mokslo ir žmonių mitybos srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Šampanas
Rugpjūtis 2020
English (USA)
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba