Tiksliųjų mokslų magistras - Farmakologijos studijos

Geriausios 2 tiksliųjų mokslų studijos - Farmakologijos studijos 2019

Farmakologijos studijos

Po maždaug aštuonerių metų švietimo, studentai gali pereiti su mokslo magistras farmakologijos, atstovaujančių laipsnis turėtojo kompetenciją tam tikroje studijų srityje. Laipsnių, kaip tai yra būtina įrodyti kvalifikaciją tam tikrų rūšių darbo.

Kas yra farmakologijos MSC? Farmakologiniai tyrimai narkotikų poveikis žmogui iš fiziologinio požiūriu. Tai apima analizuojant cheminių komponentų farmacijos ir aprašant vaidmenį jie skirti žaisti. Farmakologai taip pat turi turėti išsamų supratimą apie kūną, jo organų sistemų, ir jų santykius tarpusavyje, taip pat cheminių procesų, kuriuo dalykų paprastai įvykti organizme geriau suprasti būdus, kuriais narkotikai papildančios juos.Be specialius kursus apie narkotikus poveikio ir dėl narkotikų vystymosi procese į parduodami farmacijos, kurie ieško šio laipsnio gali tikėtis imtis klases mikrobiologijos, imunologijos, biologijos, genetikos ir anatomiją.

Užpildydami Farmakologija programą, studentai bus paprastai tampa ekspertas fiziologinių poveikių administruojančių narkotikų ir turės ypač atskleidžiantys žinias apie medžiagų kontraindikacijų. Šie įgūdžiai dažnai pagerinti atlyginimų ir užimtumo galimybes.

Yra įvairių išlaidas galima tikėtis, kai vykdo laipsnį farmakologijos. Daug apie tai priklauso nuo regiono ar apskrityje, kur mokotės, todėl atlikti mokslinius tyrimus rasti geriausiai tinka jums.

Priklausomai nuo krypties, norėjo jį priimti, yra daug galimybių absolventams yra farmakologija programą. Kai Farmakologai baigti darbą pardavimo, o kitos taiko savo žinias reguliavimo pozicijas pramonėje.Taip pat yra mokymo ar paskaitas aukštojo mokslo kursus variantas.

Yra daug interneto ir tradicinių kursai prieinami. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Farmakologijos magistras

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Jungtinė Karalystė Glasgow

Kuriant mūsų klestinčią, įvairią ir pasauliniu mastu tinklinę mokslinių tyrimų bendruomenę, jūs ištirtumėte, kaip kūnas veikia ir kas blogai, kai liga prasiskverbia, ir sužinokite, kaip narkotikai yra sukurti taip, kad būtų išvengta įvairias sąlygas. [+]

Iš inhaliatorių, kurie atpalaiduoja kvėpavimą į tabletes ir injekcijas, kurios sunaikina vėžį, farmakologija daro įtaką milijardams žmonių visame pasaulyje kaip galinga jėga. Mūsų magistrantūros farmakologijos programoje sužinosite, kaip panaudoti šią galią, kad išsaugotumėte ir pagerintumėte nesuskaičiuojamą gyvenimą.

GKU sukursite išsamų narkotikų mokslo ir jų poveikio žmogaus organizmui supratimą - ir įvaldysite pažangiausius metodus, laboratorinius įgūdžius ir kritinio mąstymo metodus, kurių jums reikia norint pasiekti sėkmės.

Kuriant mūsų klestinčią, įvairią ir pasauliniu mastu tinklinę mokslinių tyrimų bendruomenę, jūs ištirsite, kaip kūnas veikia ir kas blogai, kai liga prasiskverbia, ir sužinokite, kaip vaistų sukūrimo tikslas yra atvirkščiai pakeisti ir netgi užkirsti kelią įvairioms sveikatos būklėms.... [-]


Farmacijos ir biotechnologijos magistrantūra

Sheffield Hallam University
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Jungtinė Karalystė Sheffield

Šis kursas leidžia jums įgyti pagrindinių žinių apie tai, kaip narkotikai veikia molekulinių ir ląstelių lygmeniu, ir apie tai, kaip biotechnologiniai metodai naudojami naujų vaistų gamybai. Tai yra vienintelis magistro kursas Jungtinėje Karalystėje, apimantis farmakologijos ir biotechnologijos dalykines sritis. Kurso tikslas - suteikti jums tvirtą žinių bazę, kad suprastumėte pagrindinius šių dviejų atskirų sričių aspektus, ypač atkreipkite dėmesį į narkotikų veiksmų molekulinį mechanizmą arba į ligų paplitimą biotechnologijų srityje. [+]

Šis kursas leidžia jums įgyti pagrindinių žinių apie tai, kaip narkotikai veikia molekulinių ir ląstelių lygmeniu, ir apie tai, kaip biotechnologiniai metodai naudojami naujų vaistų gamybai.

Tai yra vienintelis magistro kursas Jungtinėje Karalystėje, apimantis farmakologijos ir biotechnologijos dalykines sritis. Kurso tikslas - suteikti jums tvirtą žinių bazę, kad suprastumėte pagrindinius šių dviejų atskirų sričių aspektus, ypač atkreipkite dėmesį į narkotikų veiksmų molekulinį mechanizmą arba į ligų paplitimą biotechnologijų srityje.

Kursas suteikia jums

naujausios žinios apie įvairių žmogaus ligų ląstelių ir molekulinę patologijąterapinių priežasčių gydant ligas ir jų vystymąsi pagrindasišsamus rekombinantinės DNR technologijos suvokimas ir kaip jis naudojamas narkotikams gamintinaujausių praktinių metodų, tokių kaip ląstelių kultūra, kiekybinė PGR analizė, klonavimas, Vakarų blotingų tyrimas ir analitiniai metodai, tokie kaip HPLC ir masių spektrometrijaperduodamus ir mokslinių tyrimų įgūdžius, kad galėtumėte toliau plėtoti savo žinias ir pagerinti savo užimtumo potencialą.... [-]