HEALTHCARESTUDIES.LT

Palyginti Nuotolinis mokymas sveikatos priežiūros tiksliųjų mokslų programas - Europa 2019

Tiksliųjų mokslų magistras - tai antrosios pakopos akademinis laipsnis, kuris paprastai gali būti įgytas per maždaug dvejus akademinius metus. Daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes vakarines, savaitgalines ar netgi ir internetines studijų programas. Tiesa, šių tipų studijas pabaigti gali užtrukti kiek ilgiau.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Europoje, viena iš pasaulyje 's septynių žemynų, paprastai žinomas kaip vakarinėje pusiasalio Eurazijos. Antras mažiausias žemynas, su 10.180.000 (km2), plotas pertvarkomos 50 šalių.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas Sveikatos tiksliųjų mokslų studijų iš Europa 2019

68 Rezultatai Magistras, Europa, Nuotolinis mokymas Filter

Visuomenės sveikatos ir sveikatos skatinimo magistras

Brunel University London
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Internetinės visuomenės sveikatos ir sveikatos skatinimo programos tikslas - parengti absolventus su daugiadisciplininėmis žiniomis, kad galėtų sėkmingai derėtis dėl sveikatos sektoriaus karjeros iššūkių ir sudėtingumo.

Gyventojų sveikatos mokslų magistras internete

University of Glasgow Online
Internetinės Ištęstinės 2.5 - 6 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Glasgow

Gyventojų sveikatos mokslai yra nauja sveikatos srities mokslinių tyrimų sritis, kurioje daugiausia dėmesio skiriama įvairiems sveikatos rezultatų veiksniams ir jų poveikiui gyventojams. Glazgo universitetas yra už 100 geriausių universitetų („QS World University Ranking 2019“), jis yra vienintelė tokio pobūdžio internetinė programa Jungtinėje Karalystėje, kurios tikslas - įvertinti, kiekybiškai įvertinti ir apibūdinti gyventojų sveikatos būklę ir sveikatos skirtumus atliekant aukšto lygio tyrimus ir statistinę analizę.

Magistro visuomenės sveikatos

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York Graikija Athens Rumunija Bucharest Jungtinė Karalystė London Egiptas Cairo Gana Accra Malavis Lilongwe Mauricijus Port Louis Nigerija Lagos Somalis Mogadishu Zambija Lusaka Jordanija Irbid Kipras Cyprus Online + 25 daugiau

MSc Public Health sukuria specialistus, kurie gali vadovauti ir įgyvendinti visuomenės sveikatos pokyčius visame pasaulyje. Šis magistro kursas remia visuomenės sveikatos praktikų vystymąsi, leidžiant jiems derėtis, planuoti, įgyvendinti ir vertinti politikos ir praktikos iniciatyvas.

Skeleto ir raumenų mokslų magistrė

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 5 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London + 2 daugiau

Skeleto ir raumenų mokslų magistrė apima platų spektrą raumenų ir kaulų temų, įskaitant pagrindinius mokslinius ir klinikinius aspektus. Jos tikslas - suteikti studentams daugiadalykišką aplinką visapusišką nuomonę apie raumenų ir žandikaulių mokslą, ortopedinę bioinžineriją ir mediciną bei pateikti išsamias žinias apie konkrečias sritis, kurios atitiktų kiekvieno studento individualius interesus.

MSC demencijoje

University of Hull Online
Internetinės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Hull

Kritiškai ginčykite įprastą demencijos suvokimą kaip vien tik praradimo ir nevilties diagnozę. Dėmesys žmogaus teisėms, orumui ir globos užtikrinimui. Sužinokite, ką reiškia gerai gyventi su demencija. Skirta suteikti kritinį supratimą apie demenciją, šis kursas suteiks jums gilų įžvalgą gyvenant su demencija ir jų šeimoms. Jūs išsiugdysite naują kritinį mąstymą, suteiksite praktinių priemonių ir mąstyseną, leidžiančią sukelti teigiamus pokyčius.

MSc / PGDip / PGCert visuomenės sveikatos srityje

King's College London Online
Internetinės Ištęstinės 2 - 6 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London

Šis novatoriškas nuotolinis mokymasis visuomenės sveikatos MSc, PG Dip, PG Cert leidžia jums pasinaudoti visame pasaulyje žinomu King's College London mokymu, kur esate. Kursą dėsto kai kurie iš pasaulyje pirmaujančių visuomenės sveikatos akademikų Gyvosios gamtos mokslų fakultete

Sveikatos vadybos magistras

Uninettuno University - Atheneum Liberal Studies
Internetinės Dieninės Ištęstinės 18 - 24 mėnesiai Registracija galima Italija Rome + 1 daugiau

Sveikatos vadybos magistras su 2 specializacijomis: Tarptautinės sveikatos vadybos magistras ir visuomenės sveikatos vadybos magistras buvo sukurtas Tarptautinio Telematic universiteto UNINETTUNO, siekiant suteikti vyresniesiems vadovams būtinas žinias ir patirtį. ir sveikatos sektoriaus lyderiai.

Postgraduate Certificate / Diploma / M.Sc. in Advanced Radiotherapy Practice

Trinity College Dublin Online Education
Internetinės Dieninės 1 - 3 metai Susisiekti su mokykla Airijos sala Dublin

Mūsų antrosios pakopos online radioterapijos kursai yra skirti plėtoti žinias ir įgūdžius pažangiosios vėžio pacientų spindulinės terapijos valdymo srityje, kad galėtumėte kritiškai įvertinti ir dalyvauti šioje srityje atliekamų mokslinių tyrimų srityje.

Pasaulinės visuomenės sveikatos magistrė

Queen Mary Online
Internetinės Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė London

"Queen Mary Online" tarptautinės visuomenės sveikatos magistrė sutelks dėmesį į socialinius, politinius ir aplinkos veiksnius, kurie daro įtaką pasaulio visuomenės sveikatai, padidins jūsų supratimą ir išsiplės jūsų supratimą apie visuotines sveikatos problemas, kad galėtumėte spręsti socialinius netinkumus sveikatos srityje ir padaryti teigiamus pokyčius vietos lygiu. ir tarptautinės bendruomenės.

Magistro gydytojo asocijuotų tyrimų

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Internetinės Dieninės 4 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Birmingham

Ši magistro lygio Gydytojo bendradarbis programa yra skirta studentams, kurie jau baigė su gydytojas-biofiziķa asistentas / asocijuota studijų iš Jungtinės Karalystės ar Airijos universitete PGDip.

MSc Tarptautinė sveikatos priežiūros vadyba

University of Essex Online
Internetinės Ištęstinės 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė UK Online

Gaukite išsamų supratimą apie pasaulinę sveikatos priežiūrą, tuo pačiu mokydamiesi ir ugdydami įgūdžius, kad galėtumėme vadovauti mūsų internetinei tarptautinei sveikatos vadybos magistratūrai. Ši globaliai orientuota magistrantūros programa padės jums tobulinti savo karjerą, ieškodami šiuolaikinių sveikatos priežiūros ir verslo temų mūsų interaktyvioje internetinėje mokymosi aplinkoje.

MPH visuomenės sveikata

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 1 - 5 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Plėtoti savo žinias

MSc in Health Management

Unicaf University (ZM)
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Kipras Larnaca Jungtinės Amerikos Valstijos New York Graikija Athens Rumunija Bucharest Jungtinė Karalystė London Egiptas Cairo Gana Accra Malavis Lilongwe Mauricijus Port Louis Kenija Nairobi Nigerija Lagos Somalis Mogadishu Zambija Lusaka Jordanija Irbid Cyprus Online + 28 daugiau

MSc / PGDip / PGCert Išplėstinė demencijos studijose

University of Bradford
Internetinės Ištęstinės 3 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Bradford

Išplėstinė demencijos studijos yra nuotolinio mokymosi ne visą darbo dieną programa. Mokydamiesi internetu, turėsite lankstumą, kad galėtumėte pritaikyti savo studijas apie savo gyvenimą ir mokytis iš studentų iš viso pasaulio.

MSc / PgDip / PgCert diagnostiniame vaizdavime

London South Bank University
Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London

Suderinkite modulius iš klinikinių sričių, tokių kaip vaizdų interpretavimas, ataskaitų teikimas ar krūtų atvaizdavimas, kurti antrosios pakopos studijų paketą, kuris baigia tyrimo disertaciją, kad užbaigtų magistro laipsnį.