HEALTHCARESTUDIES

Geriausios Nuotolinis mokymas tiksliųjų mokslų studijos - Dietologija - Šiaurės Amerikoje - 2020

Tiksliųjų mokslų magistras - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai tam tikros specialybės studijas pabaigusiems specialistams. Įgytas tiksliųjų mokslų magistras studentams gali atverti daugybę ne tik profesinės karjeros, bet ir tolimesnių akademinių studijų galimybių.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra įsikūręs ant Šiaurės Amerikos žemyne. Tai trečias pagal dydį šalies pagal dydį pasaulyje. Ji turi palyginti trumpą istoriją, palyginti su kitų pasaulio tautų, yra viena iš pasaulyje 's didžiausių ekonomikų ir yra viena iš pasaulio ' s labiausiai skirtingomis populiacijomis.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas tiksliųjų mokslų studijų, Dietologija, Šiaurės Amerikoje, 2020

2 Rezultatai Dietologija, Šiaurės Amerika, Nuotolinis mokymas Filter

Mitybos, dietologijos ir sensorinių mokslų magistras

Kansas State University Global Campus
MSc
Rgs. 2020
Anglų
Internetinės

Mitybos, dietologijos ir jutimo mokslų magistrantūros programa pabrėžia mitybos mokslo sričių įvairovę. Suprojektuotas taip, kad būtų pritaikomas prie kiekvieno studento išsil ...

Skaityti daugiau

Dietologijos magistro laipsnis

Kansas State University Global Campus
MSc
<
Dieninės
<
Ištęstinės
Anglų
Internetinės

Dietologijos magistro studijų programa skirta registruotiems dietologams ir asmenims, kurie yra registruojami.

Skaityti daugiau