MSc fizioterapija (išankstinė registracija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Fizioterapeutai atlieka svarbų vaidmenį sveikatos priežiūros srityje ir aktyviai dalyvauja įvairiose karjeros srityse nuo klinikinės praktikos iki vadovavimo ir valdymo vaidmenų. Keele fizioterapijos kursas padės jums sukurti aukštus akademinės ir profesinės kompetencijos standartus, kartu su tarpprofesiniu mokymusi kartu su kitais sveikatos priežiūros specialistų studentais, siekiant skatinti supratimą apie dabartinius ir būsimus sveikatos priežiūros poreikius.

Mūsų kursas apima pacientų centrinės priežiūros viziją įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose, o jūs gausite neįkainojamą patirtį viešojo ir privataus sektoriaus klinikinių, reabilitacijos ir sporto aplinkose. Jūs studijuosite įtraukioje ir palaikančioje mokymosi aplinkoje, skatinančioje apmąstymus ir praturtintą pagrindu ir įrodymais pagrįstu mokymu.

Kaip kursas mokomas

Tai yra dvejų metų programa, kuri prasideda sausio mėn., Kiekvienais metais skirstoma į du semestrus ir trunka ilgesniais akademiniais metais su sumažintais atostogų laikotarpiais, palyginti su kitomis trejų ir ketverių metų universiteto programomis.

Mokymo priemonės

Paskaitų sesijas vadovauja įvairios patyrusios institucijos savo srityje. Todėl studentas gauna plačią žinių bazę iš mokslininkų ir praktikuojančių ekspertų.

Akademiniai atvykimo reikalavimai

Šis laipsnis yra skirtas tiems asmenims, turintiems 2,1 laipsnio (ar daugiau) atitinkamame mokslo ar pratybų dalyke arba sėkmingai baigus 3 metų fizioterapijos diplomą.

Anglų kalbos įvažiavimo reikalavimas tarptautiniams studentams

IELTS 7.0 su mažiausiai 6,5 kiekviename komponente. Universitetas taip pat priima įvairius tarptautiniu mastu pripažintus anglų kalbos testus.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, Universitetas siūlo daugybę anglų kalbos rengimo programų.

Per studijų programą galite mokytis papildomų anglų kalbos kursų. Tai reiškia, kad galite toliau tobulinti anglų kalbos įgūdžius ir įgyti aukštesnį anglų kalbos lygį.

Karjera

Keele fizioterapijos laipsnis užtikrins, kad Jūs įgysite klinikinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių, kurie leis Jums dirbti kaip savarankiškas profesionalas įvairiose nacionalinėse (įskaitant NHS, privatųjį sektorių, profesinę sveikatą ir veiklos sportą) ir tarptautinėse sveikatos priežiūros įstaigose.

Universitete yra karjeros ir įsidarbinimo komanda, kuri gali suteikti jums patarimų ir patarimų apie savo būsimą karjerą. Komanda siūlo specializuotus seminarus, pvz., „Pasirinktys su antrosios pakopos studijomis“ ir „Pereiti prie savo doktorantūros“, taip pat galite susitikti su jumis individualiai, kad pateiktumėte gaires ir paramą, padedančią plėtoti savo karjerą. Mes taip pat rengiame reguliarias karjeros muges miesteliuose ir neformaliuose renginiuose, kur galite susitikti su darbdaviais. Jūs taip pat turėsite prieigą prie mūsų duomenų bazės apie darbo galimybes ir skaitmeninius išteklius, pvz., Internetinį psichometrinį testavimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Skaityti daugiau

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Skaityti mažiau