MSc biomedicinos mokslai (medicinos mikrobiologija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biomedicininis mokslas yra pagrindinė sritis, kurią sudaro visi sveikatos ir ligų aspektai, o tai yra klinikinės laboratorijos disciplinos, kurios konkrečiai nagrinėja ligų procesų žinias ir supratimą šių procesų tyrimo ir tyrimo kontekste. MSc biomedicinos mokslas (medicinos mikrobiologija) apima mikrobiologiją ir virologiją.

Gyvosios gamtos mokslų mokykla sukūrė itin aktyvią ir sėkmingą bakalauro ir antrosios pakopos biomedicinos mokslo programą. Mes turime specialistų, dirbančių NHS trestuose ir susijusiose pramonės šakose, siekiant sukurti išskirtinius, bendrus santykius, apimančius pagrindinius diagnostikos ir klinikinius specialybes. Ne tik studentai gauna naudos iš tokių specialistų įtraukimo į mūsų mokymo programas, bet ir darbdavių indėlis padeda formuoti mokymo programą ir gali sukelti labai konkurencingas projektų galimybes, veikiančias susijusiose pramonės šakose.

Ši magistrantūros programa padeda studentams plėtoti savo dalykines žinias ir supratimą, gebėjimą kritiškai analizuoti ir vertinti įrodymais pagrįstą, dirbti savarankiškai ir prisitaikyti prie įvairių aplinkybių.

Kaip kursas mokomas

Ši vienerių metų programa yra struktūrizuota taip, kad visos mokomos sesijos būtų pristatytos per dvi darbo savaitės dienas. Tikimasi, kad studentai, dirbantys visą darbo dieną, dalyvaus savarankiškame tyrime likusias 3 dienas per savaitę. Tokiu būdu dėstomų sesijų įtvirtinimas leidžia didesnį lankstumą ne visą darbo dieną studijuojantiems studentams, kurie tikisi, kad jie dalyvaus vieną dieną per savaitę dvejus akademinius metus, sumažindami galimą poveikį darbdavių planavimui darbdaviams ir tiesioginį kontaktą su studentais, turinčiais poreikių už akademinio lygio ribų. atsakomybę.

1 semestras bus sutelktas į dvi pagrindines sritis: pirmąją - biomedicinos etika, dotacijų paraiška, metodologiniai metodai, analitinis argumentavimas ir moksliniai tyrimai. Antroji sritis skirta medicininės mikrobiologijos vaidmeniui vertinant, tiriant ir vertinant mikroorganizmų ir šeimininko bei klinikinių apraiškų ryšį organizmo sistemoje.

2 semestras taip pat bus sutelktas į dvi pagrindines temas; pirma, verslo planavimas, vadovavimas ir laboratoriniai įgūdžiai. Antra, epidemiologijos vaidmuo tiriant ligų ir sveikatos rezultatus, laboratorijos vaidmuo nustatant ryšius tarp organizmų ir protrūkių, antimikrobinė terapija ir alternatyvos bei vietinis ir pasaulinis atsakas į užkrečiamąją ligą.

Akademiniai atvykimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti 1 arba 2 klasės pagyrimo laipsnį biomedicinos mokslų srityje arba lygiavertę gyvosios gamtos mokslų bakalauro programą. Taip pat bus atsižvelgiama į kandidatų, kurie neatitinka šių kriterijų, tačiau gali įrodyti, kad jie turi atitinkamą profesinę kvalifikaciją ir (arba) patirtį, paraiškas. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai, kurie pasiekė IBMS specialisto diplomą, gali turėti teisę užsiregistruoti su akredituotu ankstesniu mokymu, sumažinus mokestį už mokslą ir ribotą modulio atleidimą.

Studentai, neatitinkantys šio kurso atvykimo reikalavimų, siūlome progą įsisavinti ikimokyklinę programą. Norėdami gauti daugiau informacijos, vadovaukitės biomedicinos mokslo krypties diplomu.

Anglų kalbos įvažiavimo reikalavimas tarptautiniams studentams

IELTS 6,5 su mažiausiai 6,0 kiekviename komponente. Universitetas taip pat priima įvairius tarptautiniu mastu pripažintus anglų kalbos testus.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, Universitetas siūlo daugybę anglų kalbos rengimo programų.

Studijų mokestis už 2019/20 mokslo metus

  • JK / ES studentai - 7 800 eurų per metus
  • Tarptautiniai studentai: £ 15,560 per metus

Kai kurios kelionės išlaidos gali būti patirtos, jei vykdomas išorinis projektas ar įdarbinimas; visos tokios išlaidos bus aptartos su studentu prieš patvirtinant projektą. Studentas galės pasirinkti vidinį projektą ir neturės jokių papildomų kelionės išlaidų. Gali būti papildomų išlaidų vadovėliams ir bibliotekų paskoloms.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Skaityti daugiau

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Skaityti mažiau