MSc biomedicinos mokslai (kraujo mokslai)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biomedicininis mokslas yra pagrindinė sritis, kurią sudaro visi sveikatos ir ligų aspektai, o tai yra klinikinės laboratorijos disciplinos, kurios konkrečiai nagrinėja ligų procesų žinias ir supratimą šių procesų tyrimo ir tyrimo kontekste. MSc Biomedicinos Kraujo Mokslas apima klinikinę biochemiją, imunologiją, hematologiją ir transfuzijos mokslą.

Gyvosios gamtos mokslų mokykla sukūrė itin aktyvią ir sėkmingą bakalauro ir antrosios pakopos biomedicinos mokslo programą. Mes turime specialistų, dirbančių NHS trestuose ir susijusiose pramonės šakose, siekiant sukurti išskirtinius, bendrus santykius, apimančius pagrindinius diagnostikos ir klinikinius specialybes. Ne tik studentai gauna naudos iš tokių specialistų įtraukimo į mūsų mokymo programas, bet ir darbdavių indėlis padeda formuoti mokymo programą ir gali sukelti labai konkurencingas projektų galimybes, veikiančias susijusiose pramonės šakose.

Ši magistrantūros programa padeda studentams plėtoti savo dalykines žinias ir supratimą, gebėjimą kritiškai analizuoti ir vertinti įrodymais pagrįstą, dirbti savarankiškai ir prisitaikyti prie įvairių aplinkybių.

Kaip kursas mokomas

Ši vienerių metų programa yra struktūrizuota taip, kad visos mokomos sesijos būtų pristatytos per dvi darbo savaitės dienas. Tikimasi, kad studentai, dirbantys visą darbo dieną, dalyvaus savarankiškame tyrime likusias 3 dienas per savaitę. Tokiu būdu dėstomų sesijų įtvirtinimas leidžia didesnį lankstumą ne visą darbo dieną studijuojantiems studentams, kurie tikisi, kad jie dalyvaus vieną dieną per savaitę dvejus akademinius metus, sumažindami galimą poveikį darbdavių planavimui darbdaviams ir tiesioginį kontaktą su studentais, turinčiais poreikių už akademinio lygio ribų. atsakomybę.

1 semestras bus sutelktas į dvi pagrindines sritis: pirmąją - biomedicinos etika, dotacijų paraiška, metodologiniai metodai, analitinis argumentavimas ir moksliniai tyrimai. Antroje srityje dėmesys sutelkiamas į klinikinius ir diagnostinius kraujo mokslo padarinius pacientams ir sveikatos priežiūros darbuotojams, daugiausia dėmesio skiriant klinikinei biochemijai ir imunologijai.

2 semestras taip pat bus sutelktas į dvi pagrindines temas; pirma, verslo planavimas, vadovavimas ir laboratoriniai įgūdžiai. Antra, klinikiniai ir diagnostiniai kraujo mokslo padariniai pacientams ir sveikatos priežiūros darbuotojams, daugiausia dėmesio skiriant hematologijai ir kraujo perpylimui.

Akademiniai atvykimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti 1 arba 2 klasės pagyrimo laipsnį biomedicinos mokslų srityje arba lygiavertę gyvosios gamtos mokslų bakalauro programą. Taip pat bus svarstomi kandidatai, kurie neatitinka šio kriterijaus, bet gali įrodyti, kad jie yra tinkami ir (arba) turi atitinkamą patirtį. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai, kurie pasiekė IBMS specialisto diplomą, gali turėti teisę užsiregistruoti su akredituotu ankstesniu mokymu, sumažinus mokestį už mokslą ir ribotą modulio atleidimą.

Studentai, neatitinkantys šio kurso atvykimo reikalavimų, siūlome progą įsisavinti ikimokyklinę programą. Norėdami gauti daugiau informacijos, vadovaukitės biomedicinos mokslo krypties diplomu.

Anglų kalbos įvažiavimo reikalavimas tarptautiniams studentams

IELTS 6,5, kiekviename komponente yra mažiausiai 5,5. Universitetas taip pat priima įvairius tarptautiniu mastu pripažintus anglų kalbos testus.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, Universitetas siūlo daugybę anglų kalbos rengimo programų.

Karjera

Magistrantūros Biomedicinos Kraujo Mokslo absolventai dažnai vykdo darbą sveikatos priežiūros, laboratorijos mokslo ar švietimo srityse. Iš tų, kurie vis dar mokosi, kai kurie mokėsi studijuoti mediciną, doktorantūrą arba mokslininko mokymo programą, kad taptų klinikiniais mokslininkais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Skaityti daugiau

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Skaityti mažiau