MSc Pramoniniai vaistai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Queen's University Belfast sukūrė dinamišką naują magistrantūros programą studentams, siekiantiems karjeros pasaulinėje farmacijos pramonėje. Naujoji pramoninės farmacijos magistrantūra parengs absolventus, turinčius žinių ir įgūdžių, reikalingų įsidarbinti pramonėje, kurios vertė siekia 1,2 trilijono USD. Pramoninė farmacija vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį kuriant, įteisinant ir gaminant naujus vaistus, užtikrinant jų saugumą ir kokybę, o magistrantai galės naudotis įdarbinimo galimybėmis visais medicinos plėtros etapais.

Karalienės farmacijos mokykla turi puikią pasaulinę reputaciją ir yra aukštai įvertinta tiek mokymo, tiek tyrimų srityje. Aktyvios mokslo veiklos sritys mokykloje yra vaistų tiekimas ir biomedžiagos, infekcijos ir atsparumas antimikrobiniams vaistams, nanomedicina ir bioterapija bei farmacinių medžiagų mokslas ir jų formavimas.

Pabrėžia

Pasaulinės klasės įrenginiai

Karalienės Farmacijos mokykla yra pripažinta kaip pagrindinis JK farmacijos mokymo ir tyrimų centras, nuolat pateikiantis šios temos lygų lentelių viršuje ar šalia jų.

Studentų patirtis

Mokykla turi tvirtus tarptautinius ryšius ir puikią bendruomenės dvasią.

Biomedical engineer develops blood filtering treatment

Kurso struktūra

Studentai prisijungs prie beveik 4000 magistrantų studentų bendruomenės, turėdami prieigą prie magistrantūros studentams skirto centro (The Graduate School), kuris suteikia moderniausias galimybes studijoms ir aukštos kokybės mokymą atliekant įvairius tarpdisciplininius mokslinius tyrimus. intensyvus Raselio grupės universitetas.

Farmacijos produktų apibūdinimo metodai

Šis modulis supažindina studentus su daugybe metodų, naudojamų kokybinei ir kiekybinei farmacijos produktų analizei, įskaitant fizikocheminį apibūdinimą, in vitro ir in vivo bandymus. Tai suteiks studentams šiuolaikinius produktų kūrimo ir gamybos sprendimus, susijusius su dabartine pramone.

Farmacijos ir biofarmacijos produktų formulavimas

Šis modulis kuria pagrindinio mokslo sąvokas, vedančias į pažangias farmacines kompozicijas ir biofarmacijos produktus. Modulio turinys apims įvairių dozavimo formų vaistų ir biofarmaceitinių preparatų kūrimo procesą ir vartojimo būdus.

Lyderystė ir projektų valdymas

Projektų valdymo ir verslumo pagrindai yra pagrindinės modulio temos, įskaitant tai, kaip pritaikyti projekto valdymo principus farmacijos projekte. Be to, studentai įgis Karalienės aukštojo mokslo mokykloje Strateginio valdymo ir lyderystės diplomą suteikiantį 7 lygio pažymėjimą (atitinkantį magistro laipsnį).

Farmacijos gamybos ir kylančios technologijos

Šis modulis apima pagrindines mokslines ir pažangias vaistų gamybos inžinerijos koncepcijas, pradedant nuo partijos iki nepertraukiamo gamybos, ir atsižvelgiant į standartinius metodus, taip pat į naujas ir atsirandančias technologijas. Studentai taip pat atsižvelgs į susijusius iššūkius, kylančius pramonei, ir tinkamus problemų sprendimo būdus.

Kokybės užtikrinimas ir reguliavimo reikalai

Šis modulis suteikia galimybę suprasti iššūkius, su kuriais susiduria farmacijos pramonė, nes įmonės stengiasi kurti naujus produktus. Tai taip pat aprūpina studentus moderniais produktų kūrimo ir gamybos sprendimais, kurie atitinka geriausią pramonės patirtį ir šiuolaikinius „Design by Design“ (QbD) principus.

Tyrimo metodai ir duomenų valdymas

Šis modulis suteiks studentams pagrindinius įgūdžius ir žinias, siekiant tęsti akademinius tyrimus magistrantūros ir profesiniame lygmenyje, su moderniausiais metodais ir pramonės duomenų valdymo reikalavimais.

Mokslinių tyrimų projektas

Kurso praktiniai ir teoriniai aspektai padės studentams įgyti įgūdžių, reikalingų individualiam tyrimų projektui skirtingose farmacijos pramonės srityse. Studentai galės vykdyti savo tiriamąjį projektą pagal kompetencijos sritį mokykloje, arba, alternatyviai, imtis darbo projekto, kuris padidins supratimą apie programos komercinius pritaikymus.

Karjeros galimybės

Šio kurso absolventai galės tęsti karjerą įvairiose srityse, tokiose kaip:

  • Farmacijos pramonė (pvz., Moksliniai tyrimai ir plėtra, gamyba, reguliavimas)
  • Mokslo ir studijų sritis (moksliniai tyrimai ir mokymas)
  • Vyriausybinės agentūros, tokios kaip vaistų licencijas išduodančios institucijos
  • Sveikatos apsauga
  • Moksliniai tyrimai

Mokymasis ir mokymasis

Šio kurso mokymosi galimybės pateikiamos toliau.

Mes teikiame daugybę mokymosi patirties, kurios leidžia mūsų studentams bendradarbiauti su dalykų ekspertais, plėtoti atributus ir perspektyvas, suteikiančias jiems galimybę gyventi ir dirbti pasaulinėje visuomenėje ir pasinaudoti naujoviškomis technologijomis bei pasaulinės klasės biblioteka, kuri skatina jų vystymąsi nepriklausomi, visą gyvenimą trunkantys mokiniai.

Rytinių ir popietinių užsiėmimų derinys - galimybės mokytis šio kurso pavyzdžiai yra paskaitos, praktinė laboratorinė patirtis, savarankiškas tyrimas ir prižiūrimas mokslinių tyrimų darbas, siekiant padidinti įsidarbinimo galimybes.

Vertinimas

Kursas naudoja įvairius vertinimo metodus, susijusius su magistro studijų lygiu. Į vertinimus įeina žodiniai pranešimai ir plakatų pristatymai, grupinės ir individualios užduotys, atvejo analizės ataskaitos, esė rašymas, egzaminai raštu ir baigiamasis darbas.

Įėjimo reikalavimai

Absolventas

Paprastai chemijos, farmacijos, farmacijos, chemijos inžinerijos ar panašiai susijusiems dalykams priimtinas 2,1 laipsnio laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija.

Farmacijos mokykla pasilieka teisę apklausti pareiškėjus arba peržiūrėti jų ankstesnės kvalifikacijos turinį, kad būtų užtikrintas tinkamumas įstoti į programą.

Tarptautiniai studentai

Norėdami gauti informacijos apie tarptautinius kvalifikacijos atitikmenis, prašome patikrinti konkrečią informaciją apie savo šalį.

Anglų kalbos reikalavimai

Būtina įrodyti, kad IELTS * balas yra 6,5, ne mažesnis kaip 6,0 bet kuriame komponente, arba lygiavertė Universitetui priimtina kvalifikacija. * Paimta per pastaruosius 2 metus.

Tarptautiniai studentai, pageidaujantys kreiptis į Queen's University Belfast (ir kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba), turi sugebėti parodyti savo anglų kalbos žinias, kad galėtų visiškai išnaudoti jų studijas ar tyrimus. Ne Europos ekonominės erdvės valstybės piliečiai taip pat turi atitikti Jungtinės Karalystės vizų ir imigracijos (UKVI) imigracijos reikalavimus anglų kalba vizų tikslais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie anglų kalbos reikalavimus EEE ir ne EEE piliečiams, apsilankykite www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Jei norėtumėte tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius prieš įstoję į šią studijų programą, INTO Queen's University Belfast siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius, norint įstoti į šį laipsnį.

Dėl COVID-19 pandemijos, nuo 2020 m. Birželio iki rugsėjo mėnesio mes siūlysime akademinius anglų kalbos ir ikiseansinius kursus internetu.

  • Akademinė anglų kalba: intensyvus anglų kalbos ir studijų įgūdžių kursas sėkmingam universitetinio studijų laipsniui
  • Išankstinė sesija English: trumpas intensyvus akademinis anglų kalbos kursas, skirtas studentams, pradedantiems Queen's University Belfast studijų programą ir kuriems reikia tobulinti anglų kalbą.

Mokestis už mokslą

Šiaurės Airija (NI) 7 140 svarų sterlingų
Anglija, Škotija arba Velsas (GB) 7 900 svarų sterlingų
Kita (ne JK) ES 7 140 svarų sterlingų
Tarptautinis 21 800 svarų sterlingų

Visos nurodytos studijų kainos yra už 2020–21 mokslo metus. Mokestis už mokslą bus didinamas kasmet, didinant infliaciją, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Papildomos kursų išlaidos

Visi studentai

Priklausomai nuo studijų programos, gali būti papildomų išlaidų, kurios nėra padengiamos už mokslą, į kurias studentai turės atsižvelgti planuodami studijas.

Studentai gali pasiskolinti knygų ir naudotis internetiniais mokymosi šaltiniais iš bet kurios Karalienės bibliotekos. Jei studentai nori įsigyti rekomenduojamus tekstus, o ne skolintis juos iš universiteto bibliotekos, teksto kainos gali svyruoti nuo 30 iki 100 svarų. Be to, studentai turėtų skirti nuo 30 iki 75 svarų sterlingų per metus kopijavimui, atminties kortelėms ir spausdinimo išlaidoms padengti.

Studentai, kurie stažuojasi arba studijuoja užsienyje, yra privaloma arba pasirenkama programos dalis, turėtų žinoti, kad turės padengti papildomas kelionės ir pragyvenimo išlaidas.

Jei programa apima svarbų projektą ar disertaciją, gali kilti išlaidų, susijusių su transportu, apgyvendinimu ir (arba) medžiagomis. Suma priklausys nuo pasirinkto projekto. Taip pat gali reikėti papildomų išlaidų spausdinimui ir įrišimui.

Studentai gali apsvarstyti galimybę įsigyti elektroninį prietaisą; išlaidos skirsis priklausomai nuo pasirinkto modelio specifikacijos.

Taip pat imami papildomi mokesčiai už diplomų įteikimo ceremonijas, egzaminų laikymą ir baudas bibliotekoje.

Pramonės farmacijos išlaidos

Šio kurso studentai turės sumokėti padidintą mokestį, į kurį įeis Chartered Management Institute atestato, kuris įgyjamas kaip Lyderystės ir projektų valdymo modulio, įsikūrusio Magistrantūros mokykloje, išlaidos. Šis sertifikatas suteikia studentui platų priežiūros ir vadybos žinių ir įgūdžių pagrindą.

Kaip finansuoti studijas?

Ekonomikos departamentas teiks studijų paskolą iki 5500 svarų sterlingų vienam NI / ES studentui podiplominėms studijoms.

Antrosios pakopos paskolų sistema JK siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 609 svarų sterlingų, skirtų dėstomiems ir tiriamiesiems magistrantūros kursams visose srityse. Kriterijus, tinkamumą, grąžinimo ir paraiškos informaciją galima rasti JK vyriausybės tinklalapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the wo ... Skaityti daugiau

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the world for graduate prospects (QS Graduate Employability Rankings 2020), and a member of the Russell Group of UK research-intensive universities, combining excellence in research and education with a student-centred ethos. Skaityti mažiau