MSc Pramoniniai vaistai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MSc Pramoniniai vaistai

118497_pharmindustrial.jpg

Karalienės universitetas Belfastas sukūrė dinamišką naują magistrantūros programą studentams, siekiantiems karjeros pasaulinėje farmacijos pramonėje. Pramonės farmacijos naujajame magistrantūroje bus rengiami absolventai, turintys žinių ir įgūdžių, reikalingų užimtumui pramonėje, kurios vertė siekia 1,2 trilijonus JAV dolerių.

Pramoniniai vaistai atlieka svarbų vaidmenį kuriant, tvirtinant ir gaminant naujus vaistus, užtikrinant jų saugumą ir kokybę, o magistrantūros absolventai galės pasinaudoti įsidarbinimo galimybėmis visuose vaistų kūrimo vamzdyno etapuose.

KODĖL QUEEN'S?

Karalienės farmacijos mokykla turi puikią pasaulinę reputaciją ir yra labai vertinama tiek mokymo, tiek mokslinių tyrimų srityje.

Aktyvios mokslinių tyrimų sritys mokykloje apima narkotikų tiekimą ir biomaterialus, infekciją ir antimikrobinį atsparumą, nanomediciną ir bioterapiją bei farmacinių medžiagų mokslą ir formulavimą.

Šie kursai dėstomi mokyklų vaistinėje „Queen's University Belfast“, kuris užima 100-ą vietą pasaulyje ir jau keletą metų yra vienas iš didžiausių farmacijos mokyklų Jungtinėje Karalystėje. Studentai gaus naudos iš mokymosi iš akademinio personalo, kuris yra farmacijos mokslų lyderis, ir bendradarbiaudamas su pramonės partneriais gali parengti magistrantūros studijas būsimam karjerai šiame sektoriuje.

KAS YRA ŠIĄ KURSĄ UNIQUE?

Studentai turės galimybę siekti CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės pažymėjimo per „Queen's Graduate School“ programą kaip šios programos dalį. Tai nėra pasirenkamas komponentas, o kurso kainą (£ 995) turės padengti pats studentas.

KURSO DUOMENYS

Magistrantūros programa susideda iš 6 dėstytų modulių, skirtų gaminti aukštos kvalifikacijos absolventus nuolatinio gamybos mokslo ir technologijų srityje. Ji apima specialų turinį, skirtą pirmaujančių farmacijos kompanijų poreikiams tenkinti, nes jie kuria naujus produktus ir vykdo pažangiausius mokslinius tyrimus ir plėtrą.

Moduliai apima:

Farmacijos produktų apibūdinimo metodai

Farmacijos ir biofarmacijos produktų formulavimas

Magistrantūros studijų projektas

Farmacijos gamybos ir kylančios technologijos

Projektų valdymas ir verslumas

Kokybės užtikrinimas ir reguliavimo reikalai

Tyrimo metodai ir duomenų valdymas

MOKSLINIŲ TYRIMŲ PROJEKTAS

Programa ne tik plėtoja metodais grįstą ir problemų sprendimo patirtį farmacijos mokslų ir technologijos srityse, bet ir apima 3 mėnesių tyrimų projektą, kurį galima vykdyti kartu su pramonės partneriu, norint įgyti papildomos komercinės patirties ir pasiruošti būsimam darbui.

VERTINIMAS IR ATSAKYMAS

Kursas naudoja įvairius vertinimo metodus, susijusius su magistro studijų lygiu. Į vertinimus įeina: pristatymai žodžiu ir plakatais, grupinės ir individualios užduotys, atvejo analizės ataskaitos, esė rašymas, egzaminai raštu ir baigiamasis darbas.

MOKYMASIS IR MOKYMAS

Mes teikiame daugybę mokymosi patirties, kurios leidžia mūsų studentams bendradarbiauti su dalykų ekspertais, plėtoti atributus ir perspektyvas, suteikiančias jiems galimybę gyventi ir dirbti pasaulinėje visuomenėje ir pasinaudoti naujoviškomis technologijomis bei pasaulinės klasės biblioteka, kuri skatina jų vystymąsi nepriklausomi, visą gyvenimą trunkantys mokiniai.

Rytinių ir popietinių užsiėmimų derinys - galimybės mokytis šio kurso pavyzdžiai yra paskaitos, praktinė laboratorinė patirtis, savarankiškas tyrimas ir prižiūrimas mokslinių tyrimų darbas, siekiant padidinti įsidarbinimo galimybes.

64451_medic-hospital-laboratory-medical-40559.jpeg

PATEKIMO REIKALAVIMAI

Paprastai suteikiamas 2,2 pagyrimo laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija, priimtina chemijos, farmacijos, farmacijos mokslų, chemijos inžinerijos ar panašiai giminingų dalykų universitetui. Farmacijos mokykla pasilieka teisę apklausti pareiškėjus arba peržiūrėti jų ankstesnės kvalifikacijos turinį, kad būtų užtikrintas tinkamumas įstoti į programą.

PAPILDOMA INFORMACIJA TARPTAUTINIAMS STUDENTAMS

Tarptautiniai studentai (kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba) turi sugebėti įrodyti savo anglų kalbos mokėjimą, kad galėtų visiškai išnaudoti savo studijas. Ne Europos ekonominės erdvės valstybės piliečiai taip pat turi atitikti Jungtinės Karalystės vizų ir imigracijos (UKVI) imigracijos reikalavimus anglų kalba vizų tikslais. IELTS 6,5 įrodymai, kurių kiekvienas komponentas yra ne mažesnis kaip 6,0, arba lygiavertė Universitete priimtina kvalifikacija ( per pastaruosius 2 metus).

Jei jums reikia patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius prieš įvesdami šią programą, mūsų partneris

„INTO Queen's University Belfast siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lanksti kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos gebėjimą patekti į šią programą.

KARJEROS GALIMYBĖS

Šio kurso absolventai galės tęsti karjerą įvairiose srityse, pvz.

· Farmacijos pramonė (pvz., Moksliniai tyrimai ir plėtra, gamyba, reguliavimas)

· Akademijos (moksliniai tyrimai ir mokymas)

· Vyriausybės agentūros, pvz., Narkotikų licencijavimo institucijos

·Sveikatos apsauga

·Moksliniai tyrimai

MOKESČIAI IR FINANSAVIMAS

Yra daug finansavimo ir stipendijų galimybių tiems, kurie svarsto studijas Queen's.

Antrosios pakopos kreditai

Ūkio departamentas suteiks studijų kreditą iki 5 500 svarų sterlingų vienam ES / ES studentui.

Antrosios pakopos studijų sistema Jungtinėje Karalystėje siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 609 svarų sterlingų už mokomas ir mokslinių tyrimų magistrantūros studijas visose studijų srityse. Kriterijai, tinkamumas, grąžinimas ir paraiškos informacija yra prieinami JK vyriausybės interneto svetainėje.

Tarptautinės stipendijos

Informacija apie tarptautinių studentų stipendijas pateikiama http: // www. QUB .ac.uk / International / Tarptautinė-studentai / Tarptautinis-stipendijos /.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ... Skaityti daugiau

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ten universities in the UK for Research Intensity. Skaityti mažiau