MSc / PgD / PgC dantų technologija (nuotolinis mokymas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Programa siūlo specializuotą mokymą, pagrįstą pradine dantų technikos kvalifikacija.

Cardiff Metropolitan University nėra būtinų lankomumo šiai programai, nes ji teikiama nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad studentai turės prieigą prie vaizdo konferencijų per kompiuterį su plačiajuosčiu ryšiu. Kiekviename modulyje vyks savaitiniai susitikimai. Tikimasi, kad per visus mokslo metus savo laboratorijoje / darbo vietoje studentai per savaitę atliks ne mažiau kaip 6 valandas praktinio darbo.

Kurso turinys

Reikia baigti 60 kreditų kiekviename etape. Sertifikato ir diplomo lygiu studentai studijuoja modulius iš pasirinktos specializuotos srities, kuri gali apimti fiksuotą protezavimą (konservavimą), nuimamą protezavimą (protezus) ir ortodontiką. Pavyzdžiui, modulių pavadinimai apima sudėtingus išsamius ir dalinius protezus, precizinius priedus, implantus, fiksuotus ir miofunkcinius ortodontinius prietaisus.

Yra keletas „Work Based Learning“ modulių, apimančių atvejų analizę, asmeninį ir portfelio kūrimą. Mokslinių tyrimų moduliai taip pat yra parengti rengiant kandidatus į magistrantus. Šiame lygmenyje turi būti atliktas mokslinių tyrimų projektas ir paskelbiamas straipsnis. Tyrimo tema yra suderinta tarp studento ir jų paskirto vadovo.

Mokymasis

Dalyvavimas šioje programoje vyksta per vaizdo konferenciją. Tam reikės, kad studentai, naudodami plačiajuostį ryšį, galėtų naudotis kompiuteriu ar suderinamu internetu. Nėra reikalingų lankomumo į universitetą.

Vertinimas

Sertifikato ir diplomo moduliai vertinami praktiniais ir teoriniais egzaminais, rašytinėmis ar praktinėmis užduotimis arba jų deriniu. Magistro komponentas (2 dalis) vertinamas pagal 60 kreditų vertės mokslinių tyrimų projektą.

Įsidarbinimas

Kvalifikacija leidžia kreiptis į vyresniojo dantų techniko postą ir aukščiau sveikatos priežiūros tarnyboje (MT0 3 / A4C 6 ar daugiau). Sėkmingai užbaigiant programas taip pat privatiems sektoriams tektų atlikti griežtesnius darbus, susijusius su didesniu uždarbio potencialu.

Patekimo reikalavimai

Dėl specializuoto programų pobūdžio reikalinga pradinė dantų technologijos kvalifikacija. Pareiškėjai turėtų turėti gerą apdovanojimą (1 arba 2: 1) dantų technologijų srityje. Išimtiniai atvykimo pareiškėjai bus svarstomi individualiai. Tokie pareiškėjai turės įrodyti, kad gali pasinaudoti programa ir pateikti įrodymų, pripažindami ankstesnį mokymąsi.

Tarptautiniai pareiškėjai
Studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, reikės pateikti bent jau IELTS 6.5 standartą ar lygiavertį įrodymą. Jei norite gauti išsamesnės informacijos apie tai, kaip taikyti ir anglų kalbos kvalifikaciją, apsilankykite tarptautiniuose tinklalapio puslapiuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Skaityti daugiau

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Skaityti mažiau