MSc / PgD / PgC Taikoma visuomenės sveikata

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams daugiadisciplininės visuomenės sveikatos praktikos principams pritaikyti prie XXI amžiaus visuomenės sveikatos problemų. Mūsų tikslas - sukurti atspindinčius visuomenės sveikatos specialistus, galinčius kurti, įgyvendinti ir vertinti visuomenės dėmesio visuomenės sveikatos intervencijas - Velse, JK ir tarptautiniu mastu.

Pagrindinės programos savybės:

  • Vertinimai, kuriuos galite pritaikyti savo pačių interesams, patirčiai ir praktikai - visuomenės sveikatos įgūdžių pritaikymas problemoms, su kuriomis susiduriate ar labiausiai domitės
  • Pagrindinis dėmesys skiriamas įgūdžiams, reikalingiems veiksmingai visuomenės sveikatos praktikai, nesvarbu, kur dirbate -, kad atitiktų JK profesinės visuomenės sveikatos standartus, pripažintus ir taikomus visame pasaulyje
  • Asmeninė akademinė ir profesinio tobulėjimo parama - mes dirbame su jumis individualiai, kad galėtume nustatyti jūsų stipriąsias ir vystymosi galimybes, būsimus asmeninius ir profesinius tikslus ir kaip juos pasiekti

Programa skirta visiems, norintiems pagerinti visus socialinius, ekonominius ir aplinkos veiksnius lemiančius veiksnius, pvz., Švietimo, sveikatos skatinimo, būsto, transporto, laisvalaikio, aplinkos sveikatos, bendruomenės plėtros, sveikatos priežiūros srityje dirbančius žmones.

Mokymasis

Kursinis pristatymas

Dalyvavimas mokomuose moduliuose paprastai yra vienas vakaras per savaitę (ne visą darbo dieną) arba du vakarai per savaitę (visą darbo dieną). SHS7000 taikomųjų tyrimų metodai

Disertacijos metu dalyvausite mokslinių tyrimų projektų seminaruose ir bus skiriamas individualus priežiūros laikas. Tai paprastai prasideda kovo mėn. (Antrosios studijų dienos studentams ne visą darbo dieną).

Mokymasis

Programos mokymo ir mokymosi strategija daug dėmesio skiria teorinių krypčių taikymui realioms problemoms ir situacijoms, taip pat suteikia galimybę rimtai įsisavinti studentus ir diskutuoti.

Įsidarbinimas

Visuomenės sveikatos skatinimas, apsauga ir gerinimas yra pagrindiniai Velso vyriausybės, Jungtinės Karalystės vyriausybės ir tarptautinio lygmens tikslai, kaip parodė PSO socialinių sveikatos veiksnių komisija.

Mūsų programa yra glaudžiai susieta su lygiais 6

Patekimo reikalavimai

Paprastai tikimasi, kad turėsite pradinį laipsnį, susijusį su sveikata ar plačiu sveikatos veiksnių spektru (tai gali būti bet kas nuo planavimo iki biomedicinos mokslų, sociologijos iki mitybos). Tačiau kitos atitinkamos lygio kvalifikacijos taip pat gali būti tinkamos priėmimui, ypač jei galite įrodyti didelę patirtį atitinkamoje aplinkoje. Jei manote, kad tai gali būti taikoma jūsų situacijai, susisiekite su programos vadovu neformaliai diskusijai.

Jei pirmoji kalba nėra anglų kalba, paprastai turite sugebėti įrodyti, kad įrašas yra anglų kalba arba bent jau lygus bent 6,0 IELTS balui.

Tikimasi, kad studentai, baigę bakalauro laipsnį, turės bent 2: 1 klasifikaciją, kad užtikrintų, jog jie yra pasirengę studijuoti magistro laipsnį. Tačiau kiekviena situacija vertinama pagal savo pačių privalumus, atsižvelgiant į studijų dalyko dalyką ir kitus veiksnius, pvz., Atitinkamą patirtį (mokamą ar savanorišką). Dar kartą kreipkitės į programos vadovą neformaliai diskusijai.

7 priežastys, kodėl verta studijuoti JK Cardiff Metropolitan University :


Pirma priežastis - absolventų įsidarbinimas
Visi „Cardiff Met“ kursai orientuojasi į būsimą mūsų studentų karjerą ir jų galimybes įsidarbinti. Į mūsų bakalauro programas įtraukiama praktika, be to, turime keletą magistrantūros kursų su galimybe vienerius metus stažuotis. Dėmesys studentų verslumui padeda mūsų studentams tapti labai įdarbinamais absolventais.

Antra priežastis - kompetencija mokyti ir studentų pasitenkinimas
Kardifas Metas yra pasiekęs sidabrinį „Mokymo tobulumo pagrindų programos“ įvertinimą ir nuolat gauna aukštą studentų pasitenkinimo lygį. Daugybė mūsų kursų neseniai surinko 100 proc. Naujausios Nacionalinės studentų apklausos.

Trečia priežastis - Tarptautinė studentų parama
„Cardiff Met“ didžiuojasi savo tarptautiniu studentų palaikymu ir mes per pastaruosius 10 metų 6 kartus buvome įvertinti JK aukščiausioje vietoje. Mes turime specialią visuotinę studentų konsultavimo komandą, kuri padeda studentams nuo tos dienos, kai jie priima jų pasiūlymą universitete. Nuo prašymo išduoti vizą gavimo, apgyvendinimo ir susitikimo oro uoste, kai atvykstate į JK, iki padėti įsitvirtinti JK gyvenime ir pasiūlius akademinių įgūdžių užsiėmimus, čia esanti komanda pašalina stresą, atvykusi studijuoti į naują šalį, ir leidžia susikoncentruoti į savo studijas.

Ketvirtoji priežastis - fantastiškos studentų paslaugos
Per pastaruosius kelerius metus „Cardiff Met“ padarė nemažą pažangą patobulindamas studentų kambarius, atlikdamas 70 mln. Svarų sterlingų užbaigtų ir planuojamų investicijų. Universitete yra viskas, ko reikia tobulėjant, pradedant šiuolaikinėmis dirbtuvėmis ir studijomis, baigiant pasaulyje pirmaujančiomis sporto bazėmis ir studentų centrais.

Penkta priežastis - puiki studentų bendruomenė
Aktyvi studentų sąjunga, remianti studentų klubus ir draugijas, sporto komandos ir klubai, turintys visų lygių įgūdžių ir sugebėjimų, „Cardiff Met“ yra puiki vieta įsitraukti į visus studentų gyvenimo aspektus. Mūsų apgyvendinimas miesteliu suteikia studentams saugią ir draugišką gyvenamąją vietą, o neseniai universitetas buvo nubalsuotas kaip geriausias studentų bendruomenė salėse Nacionalinėje studentų būsto apžvalgoje.

Šeštoji priežastis - Kardifo miestas
Kardifas ne tik buvo nuolat vadinamas geriausiu studentų miestu JK, bet taip pat yra puiki vieta gyventi ir siūlo studentams labai aukštą gyvenimo lygį. Kardifas turi viską, pradedant pramogomis, apsipirkimu, kultūra, maistu, gėrimais ir renginiais.

Septinta priežastis - studijos Velse
Jūs mokysitės Velso šalyje. Velsas suteikia studentams galimybę įgyti JK laipsnį, pripažintą visame pasaulyje, draugiškoje ir gražioje aplinkoje. Tai puiki bazė tyrinėti likusią JK dalį studijų metu, tuo pačiu atrandant viską, ką siūlo ši unikali šalis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Skaityti daugiau

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Skaityti mažiau