MSc / PGDip / PGCert visuomenės sveikatos srityje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Šis novatoriškas nuotolinis mokymasis visuomenės sveikatos MSc, PG Dip, PG Cert leidžia jums pasinaudoti visame pasaulyje žinomu King's College London mokymu, kur esate. Kursą dėsto kai kurie iš pasaulyje pirmaujančių visuomenės sveikatos akademikų Gyvosios gamtos mokslų fakultete

Kursas yra mokomas 100% internete, o tai reiškia, kad galite iš anksto mokytis, nedarant pertraukos iš darbo ar kitų įsipareigojimų. Visus metus yra šeši įvažiavimo taškai, leidžiantys maksimalų lankstumą.

„Kursas siūlo platų temų spektrą visuomenės sveikatos srityje, todėl jis tinka žmonėms iš įvairių sluoksnių. Nepaisant to, kad daugiausia dėmesio skiriama įvairioms temoms, yra nuostabi, kiek gilių žinių galite gauti iš kiekvieno modulio, žinių, kurios yra būtinos mano kasdieniame darbe.

Nuotolinių studijų studijavimas Visuomenės sveikatos kursas King'e tinka:

 • Visuomenės sveikatos specialistai ieško karjeros
 • Sveikatos priežiūros specialistai, norintys specializuotis visuomenės sveikatos srityje
 • Profesionalai, norintys pakeisti karjerą
 • Gydytojai, norintys dirbti akademinėje bendruomenėje
 • Absolventai, ieškantys tolesnio išsilavinimo
 • Tie, kurie ieško darbo sveikatos ir socialinės priežiūros srityje

Reikalavimai atvykti: paprastai 2: 1 bakalauro laipsnis. Daugiau informacijos rasite programos puslapyje. Visos „King's College London“ (internetinės) programos dėstomos anglų kalba.

Nuotolinio mokymosi privalumai

 • 100% internetinis kursas leidžia jums susipažinti su visame pasaulyje žinomais „King“ mokymais iš bet kurios pasaulio vietos.
 • Keli metiniai įvažiavimo taškai leidžia jums pritaikyti mokymąsi apie kitus jūsų įsipareigojimus, viskas, ko jums reikia, yra kompiuteris ir interneto ryšys.
 • Modulinė programa leidžia jums studijuoti tokiu tempu, kuris Jums tinka, kol dirbate, taupydami, kad turėsite pertrauką iš savo karjeros.

Sužinokite daugiau apie Gyvosios gamtos mokslų fakultetą

King's Life Sciences fakultetas

Išsami informacija apie kursą

Visuomenės sveikatos magistro laipsnis yra bendras ir išsamus tyrimas „ Pathway . Tačiau studentai gali norėti specializuotis konkrečiame visuomenės sveikatos, pasaulinės sveikatos ar psichikos sveikatos kontekste.

Global Health Pathway tikslas - suteikti studentams kritinį supratimą apie problemas ir dinamiką, teikiančią informaciją apie visuotinę sveikatą ir visuomenės sveikatos priežiūrą. Tai suteiks „King's Global Health and Health Partners“ centras, kurio daugiašalė klinikų, mokslininkų ir politikos ekspertų grupė glaudžiai susijusi su sveikatos programomis Somalilijoje, Siera Leonėje ir Zambijoje.

Psichikos sveikatos Pathway tikslas - suteikti studentams kritinį psichikos sveikatos supratimą ir visuomenės sveikatos vaidmenį užkertant kelią psichikos ligoms ir skatinant psichinę gerovę. Šį modulį moko visame pasaulyje žinomas psichiatrijos, psichologijos ir neurologijos institutas, didžiausias Europos magistrantūros studijų centras.

Mokymas

Šis modulinis kursas teikiamas visiškai internete, leidžiantis studentams valdyti savo studijų laiką kartu su kitais gyvybės įsipareigojimais. Studentai bus mokomi ir vertinami naudojant įvairius novatoriškus metodus, skirtus nuotoliniam mokymuisi, kuriuos atlieka mokymo projektuotojai ir mokymosi technologai. Mokymas bus vykdomas paskaitų, interneto seminarų, diskusijų lentų ir kitų interaktyvių metodų dėka.

Vertinimas bus atliekamas pagal kursinių darbų esė ir ataskaitas, kritiškus paskelbto darbo įvertinimus, savarankišką mokymosi veiklą ir kitus metodus, pritaikytus mokymuisi internetu.

Karjeros galimybės

Šis kursas bus tinkamas tiems, kurie nori pereiti į savo karjerą visuomenės sveikatos srityje. Studentai, studijavę Karaliaus visuomenės sveikatos magistro studijose, toliau dirba šiose pareigose:

Sveikatos informatikos specialistas. Sveikatos priežiūros administratorius. Epidemiologas. Tyrimų analitikas. Visuomenės sveikatos projektų vadovas. Sveikatos ir saugos inžinieriai. Oro taršos analitikas. Nelaimių valdymo specialistas. Aplinkos inspektorius. Visuomenės sveikatos profesoriaus padėjėjas. Bioterorizmo tyrėjas. Vyriausiasis gydytojas. Klinikinė infekcinių ligų specialistė. Lėtinės ligos valdymo koordinatorius. Gimdymas Sveikatos pedagogas. Sveikatos apsaugos komisaras. Sveikatos administratorius. Sveikatos priežiūros paslaugų inspektorius. Sveikatos padalinio koordinatorius. Medicinos rašytojas. Outreach pedagogas. Profesinės sveikatos darbuotojas.

Atsiliepimai

Mano darbas yra labai užimtas. Aš daug keliauju ir taip pat turiu praleisti laiką namuose su savo šeima. Aš žinojau, kad turėčiau juos žongliruoti ir kažkaip pritaikyti kitiems įsipareigojimams. Nesvarbu, ar esate namuose ar darbe, bet kuriuo metu galite gauti prieigą prie kurso. Šis kursas suprojektuotas taip, kad atitiktų mano darbą ir asmeninį gyvenimą.

- Salio, studentų internetinis studentas

Pagrindinė informacija

 • Trukmė: MSc: mažiausiai 2 metai, daugiausia 6 metai; PGDip: mažiausiai 16 mėnesių, daugiausia 4 metai; PGCert: mažiausiai 8 mėnesiai, daugiausia 3 metai.
 • Studijų režimas: internetinis / nuotolinis mokymasis
 • Suteikianti institucija: Londono King's College
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... Skaityti daugiau

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. Skaityti mažiau