MSc / PGDip / PGCert Išplėstinė demencijos studijose

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Išplėstinė demencijos studijos yra nuotolinio mokymosi ne visą darbo dieną programa. Mokydamiesi internetu, turėsite lankstumą, kad galėtumėte pritaikyti savo studijas apie savo gyvenimą ir mokytis iš studentų iš viso pasaulio.

 • Magistrantūros studijų pažangiosios demencijos studijos - 3 metai
 • PGDip Išplėstinė demencijos studijos - 2 metai
 • PGCert demencijos tyrimai - 1 metai

Programa buvo sukurta tam, kad jums taptų pirmaujančia demencijos priežiūros srities lyderė ir kad galėtumėte naudoti geriausius turimus įrodymus savo darbui paremti. Mes priimame žmogaus teisių perspektyvą, kad suprastume demencijoje gyvenančių žmonių patirtį ir skatiname daugiadisciplininį komandinį darbą ir paslaugų vartotojų dalyvavimą. Mūsų programa paremta pažangiausiais moksliniais tyrimais.

Ši programa skirta JK ir tarptautiniams studentams, kurie yra:

 • Sveikatos ir socialinės priežiūros specialistai, norintys įgyti konkrečią kvalifikaciją dirbdami su demencija sergančiais žmonėmis.
 • Savanoriški darbuotojai, jau turintys kontaktą su demencija sergančiais žmonėmis.

Mūsų lankstus požiūris leidžia suderinti studijas su darbu ir gyvenimu. Mūsų internetiniai kursai yra suprojektuoti taip, kad juos būtų galima tiesiogiai pritaikyti darbo vietai ir padėti jums sukurti savo ir kolegų praktiką.

Mes naudojame įvairias virtualias mokymosi aplinkas, kad studentai galėtų bendrauti su kurso vadovais ir kolegomis. Kiekvienam moduliui suteikiamas modulio studijų vadovas, kurį parengė kursų komanda. Jame yra pratimai, veikla ir nuorodos į garso ir vaizdo medžiagą. Siekiant pagerinti mokymosi patirtį, prašoma prisidėti prie internetinių diskusijų grupių ir dalyvauti realaus laiko mokymuose.

Paraiškų teikimo terminas: 2020 m. Rugpjūčio 21 d

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turi turėti pirmąjį laipsnį 2: 2 ar aukštesnėje atitinkamoje dalyko srityje.

Tačiau, jei turite kokią nors ankstesnę patirtį sėkmingai studijuoti bakalauro ar magistrantūros lygmenyje, galite pateikti įrodymus, pvz., Pažymėjimus ir nuorašus. Programos komanda priims sprendimą pagal bendrą jūsų paraiškos kokybę.

Jei neturite pirmojo laipsnio ar lygiavertės, jums gali būti paprašyta užpildyti įrodymų rinkinį, kad galėtumėte pateikti paraišką, kuriai reikės bent 60 proc. Jei taip yra, įsitikinkite, kad kreipiatės laiku, nes tai turės būti patvirtinta prieš pradedant kursą.

Praktikos įvažiavimo reikalavimai

Jau turite turėti darbo vaidmenį arba savanorišką įdarbinimą, kuris reguliariai atneša jums ryšį su demencija sergančiais žmonėmis. Minimalus kontaktinis reikalavimas yra 2 valandos per savaitę per mokslo metus (rugsėjo – birželio mėn.). Šis kontaktas turi būti reguliarus, tiesioginis ir tęstinis per visą jūsų studijas. Nepakanka tik dirbti aplinkoje ar paslaugoje, kuri teikia demencijos priežiūrą; Jūs turite turėti reguliarias galimybes bendrauti su daugeliu žmonių, kurie kasdienio darbo ar savanoriško vaidmens metu turi demenciją. Jūsų pareiga - užtikrinti, kad šis kontaktas būtų išlaikytas, jei jūsų darbdavys ar darbo vaidmuo pasikeis studijų metu.

Jūs taip pat turite turėti prieigą prie kompiuterio su interneto ryšiu ir būti pasirengę praleisti vidutiniškai 15 valandų per savaitę savo studijoms.

Dėl taikomo mokymo ir mokymosi veiklos pobūdžio programai ir jos tiesioginio poveikio praktikai, pavyzdžiui, ieškant suinteresuotųjų subjektų dalyvavimo ir nuomonės projektuose bei vertinant, planuojant ir vertinant praktikos plėtros iniciatyvas, pareiškėjai turės kreiptis dėl patvirtinimo. už studijas savo darbe arba savanorišką vadovo paskyrimą prieš pradedant kursą.

Anglų kalbos reikalavimai

Studentai, kuriems anglų kalba nėra pirmoji kalba, turi arba anksčiau studijuoti bakalauro ar aukštesnio lygio anglų kalba, arba turėti IELTS 6.5 be jokio sub-testo, kuris yra mažesnis nei 5,5 arba lygiavertis.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Mokymasis ir vertinimas

Ši nuotolinio mokymosi ne visą darbo dieną programa teikiama naudojant skaitmeninius patobulintus mokymosi ir mokymo metodus, įskaitant realaus laiko mokymus, tarpprofesines diskusijų grupes, praktinius pratimus, nukreiptą ir savarankišką tyrimą.

Mokymosi medžiagą sudaro:

 • Kiekvieno modulio interaktyvus studijų vadovas.
 • Papildomi internetiniai šaltiniai, įskaitant transliacijas, vaizdo įrašus ir skaitymus.
 • Internetinės mokymo programos realiuoju laiku.
 • Internetinėse diskusijų grupėse yra galimybė užmegzti ryšius su bendraamžiais.
 • Kiekvieno modulio studijų planuoklis, kuriame nurodomos pagrindinės datos ir modulio veiklos atlikimo grafikas.

Interaktyviame studijų vadove pateikiama:

 • Apžvalga, paaiškinanti modulio tikslus.
 • Tikimasi, kad studentai pasieks mokymosi rezultatus.
 • Internetinių pratimų gairės.
 • Išsami informacija apie užduotis.
 • Informacija apie rodmenis.

Kiekviename modulyje bus: i) formuojamasis vertinimas (ty mokytojo grįžtamasis ryšys apie nebaigtą raštišką darbą); šis darbas neklasifikuojamas ir jūs galite atlikti pakeitimus, kuriuos rekomenduoja jūsų mokytojas, prieš pateikdami galutinius užduotis; ii) suminis vertinimas (ty galutinis); tai bus atliekama vienu ar dviem kūriniais kiekvienam moduliui, kuris yra įvertintas ir suskaičiuojamas į galutinį apdovanojimo ženklą. Bus atliekami įvairūs vertinimo tipai, apimantys atvejų tyrimus, rašytines ataskaitas apie praktinį darbą ir kritinius įrodymus.

Mokestis už mokslą

Mokesčiai priklauso nuo reikalaujamų kreditų skaičiaus.

 • 10 kreditų £ 554
 • 20 kreditų 1 108 GBP
 • 30 kreditų 1 663 svarų sterlingų
 • Disertacijos modulis (jei taikoma) 2399 £

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptariant galimybes su specialistų patarėjais, galima išsiaiškinti planus, tiriant galimybes ir tobulinant darbo medžioklės įgūdžius. Daugumoje mūsų programų karjeros plėtros patarėjai tiesiogiai dalyvauja mokymo programoje arba specialiai organizuotuose seminaruose.

Karjeros galimybės

Dementijos studijų apdovanojimas gali būti geras karjeros vystymasis, jei jūs jau dirbate demencijos srityje ir norite specializuotis šioje praktikos srityje. Didėja lūkesčiai dėl to, kokią sveikatos būklę turi gauti demencija sergantieji. Tai reiškia, kad jums bus daug galimybių pažinti savo karjerą, sėkmingai studijavęs šį aukštesnį lygį.

Daugelis mūsų studentų gauna akcijas arba sėkmingai kreipiasi dėl naujų pranešimų. Dementijos studijų antrosios pakopos studijų programos nesuteikia profesinės kvalifikacijos ar registracijos.

Studijų parama

Mūsų visapusiškos paramos tarnybos padės jums pasiekti visą savo potencialą - tiek akademiniu, tiek asmeniniu.

Mes teikiame viską, ko reikia, kad su mumis kuo geriau išeitumėte ir sėkmingai pažengtumėtės į savo studijas ir į absolventų darbą.

Mūsų palaikymo paslaugos apima:

 • Asmeniniai mokytojai
 • Invalidumo paslaugos
 • Konsultavimo paslaugos
 • „MyBradford“ studentų paramos centrai
 • Studentų sąjunga
 • Kapeliono ir tikėjimo patarėjai
 • Universiteto vaikų darželis
 • Salės prižiūri

Mes turime gerai aprūpintas bibliotekas ir puikias IT paslaugas visuose miesteliuose. Šios paslaugos yra atidarytos visą parą per terminą, o tai reiškia, kad visuomet rasite vietą, kurioje bus galima pasiekti dalykus, susijusius su miesteliu.

Mūsų akademinių įgūdžių konsultavimo tarnyba bendradarbiaus su jumis, kad sukurtų savo akademinius, tarpasmeninius ir perduodamus įgūdžius.

Tyrimai

University of Bradford universitetas nuo 2001 m. Teikia akredituotas demencijos tyrimų programas ir turi ilgametę pažangiausius mokslinius tyrimus, susijusius su asmenine demencija ir novatoriškomis demencija sergančių žmonių sveikatos ir socialinės priežiūros praktikos tyrinėjimu ir plėtra.

Visą programos mokymą supažindina su moksliniais tyrimais ir juos pateikia akademinė komanda, aktyviai dalyvaujanti atitinkamose demencijos tyrimų srityse. Kursų komandos nariai baigė mokslinių tyrimų projektus ir studijas, naudodamiesi kino, muzikos, fotografijos, pasakojimo, pokalbių analize ir kitais dalyvavimo metodais, kad būtų galima geriau suprasti demencijos patirtį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau