MSc / PGDip farmacijos mokslai

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Magistrantūros Farmacijos mokslų programa buvo sukurta kaip atsakas į būtinybę stiprinti įgūdžių poreikis pagal darbuotojų per farmacijos mokslinių tyrimų, plėtros ar gamybos.

Programa sukurs absolventams išsamų teorinių žinių ir visapusiškos laboratorinių įgūdžių, leidžianti studentams dalyvauti daugelyje disciplinų farmacijos mokslų nuo vaistų atradimo ir vaistų chemijos iki produkto kūrimo ir gamybos bei įskaitant farmacijos analizės, kokybės kontrolės ir kokybės užtikrinimo.

Pristatymas apie šią programą apima paskaitas, seminarus, praktinius seminarus ir laboratorijos pagrindu pratimų serijas. Daugelis šią programą paskaitas pristatomos pirmaujančių pramonės ekspertų. Probleminis mokymasis ir atvejų tyrimai bus suteikti studentams su patirtimi komandinio darbo, kad imituoja pramoninį nustatymą. Studentai plėtos komandinio darbo, kritinio mąstymo ir analitinių problemų sprendimo gebėjimus, kurie yra svarbūs šiuolaikinėje farmacijos pramonėje.

Pagrindinis programos dalis yra mokslinių tyrimų projektas, kuris veikia visame mokslo metus ir suteikia studentams galimybę dirbti su modernia mokslinių tyrimų įrangos atlikti naujoviškų mokslinių tyrimų. Kursinis darbas padės mokiniams pagerinti praktinius įgūdžius, analitinį mąstymą, laiko valdymo, bendravimo įgūdžių ir nepriklausomybę.

Programos tikslai yra: - Norėdami įsigyti patikimą pagrindinių žinių bazę, kartu su žinių dalykinėje srityje farmacijos mokslų remti esamus ir būsimus pokyčius farmacijos ir susijusius mokslus - didinti mokinių kritinis, analitinis, praktinius ir bendravimo įgūdžius, susijusius į šiuolaikinio tarpdisciplininio farmacijos pramonei - plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius, atsižvelgiant į: planavimo, vykdymo, vertinimo ir ataskaitų apie tyrimų rezultatus - Siekiant įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų spręsti farmacijos narkotikų plėtros ir perdirbimo problemų spektrą - sudaryti studentams naudoti ir plėtoti pažangius teorijas ir plėtoti naujus sąvokas paaiškinti farmacijos vystymo ir perdirbimo duomenis.

Kurso turinys: - Koloidų ir struktūrinį Medžiagos receptūras (30 kreditų) - vaistų atradimo ir vaistinis Chemija (30 kreditų) - Anglų kalbos Paramos (magistrantūros studentų mokslo mokykla) - analizės metodai ir QA / QC principų (30 kreditai) - Magistrantūros Farmacijos mokslai tyrimų projektas (60 kreditų) - Modernus Farmacijos technologijų ir procesų inžinerija (30 kreditų)

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2016

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Skaityti daugiau

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Skaityti mažiau
Londonas , Ročesteris + 1 Daugiau Mažiau