MSc Nutrition praktikoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Padėkite išspręsti svarbiausias visuomenės sveikatos problemas - nutukimą, diabetą ir širdies bei kraujagyslių ligas - tapkite maisto ir mitybos ekspertu. Išanalizavę, kaip gyvenimo būdas veikia maistą ir mitybą, maisto pramonės interesus ir maisto bei mitybos vaidmenį sergant ligomis, įgysite aiškų supratimą apie dabartines problemas, leisdami teigiamam pokyčiui įvairiose su mityba susijusiose srityse. vaidmenis visame pasaulyje.

Jūs išsiugdysite įvairius praktinius įgūdžius, įskaitant galimybę kurti intervencijų programas, užsitikrinti komisijos narių finansavimą ir pranešti apie savo atradimus platesnei auditorijai. Dirbdami akis į akį su bendruomenės grupėmis, suprasite, kaip sėkmingai bendrauti su klientais ir daryti įtaką elgesio pokyčiams naudojantis svetainėmis, žiniasklaidos pristatymais, dirbtuvėmis ir socialinėmis medijomis.

Mūsų ryšiai su darbdaviais mitybos srityje užtikrins, kad jūs galėsite integruoti darbo patirtį kartu su savo akademiniu tyrimu, didindami įsidarbinimo galimybes ir suteiksite galimybę susitikti su asociacija dėl mitybos kompetencijų, kad baigtumėte tapti registruotu asocijuotuoju dietologu.

Kurso išmokos

Jūs atliksite praktiką per keturias – šešias savaites JK ar užsienyje. Tai galimybė įgyti didelę darbo patirtį tokiose srityse kaip maisto produktų kūrimas, svorio metimas ir sveika gyvensena bei konsultacijos privačiame, viešajame ar labdaros sektoriuose. Taip pat turėsite prieigą prie moderniausių biomedicinos mokslo laboratorijų, klinikinių įgūdžių rinkinio ir virtuvių, kurios leis jums patobulinti savo praktinius įgūdžius.

Jums bus mokoma patyrusi profesionalų komanda, įskaitant profesorę Pinki Sahotą, vaiko mitybos ir nutukimo ekspertą, turinčią 17 metų patirtį NHS, ir profesoriaus Alano White, Vyresnių žmonių sveikatos forumo patikėtinių tarybos pirmininką.

Jūs taip pat girdėsite iš kitų pirmaujančių šios srities profesionalų, nes mes priimame reguliarius svečių pranešėjus iš mitybos praktikos, maisto pramonės, visuomenės sveikatos departamentų, ligoninių nustatymų ir tyrimų.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turėtų turėti bent antrosios klasės pagyrimo laipsnį giminingų klinikinių, biomedicinos mokslų, sporto mokslo, sporto ir mankštos mokslo, mitybos, sveikatos ar psichologijos dalykų, bent jau antros klasės pagyrimo laipsnį remiamuose ne gimininguose dalykuose. įrodymais, kad yra tinkamas prašomam subjektui, arba turi lygiavertę patirtį ar mokymą, paprastai iš darbo aplinkos.

Visos paraiškos turėtų būti patvirtintos nuoroda.

Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

DIDŽIAUSIAS BAUDOS ISTORIJOS KONTROLĖ

Prieš priimant kursą, visi pareiškėjai turės pakankamai patobulintų baudžiamosios istorijos patikrinimų.

JK DBS šiuo metu negali atlikti užsienyje atliktų patikrinimų dėl nuosprendžių registro. Todėl tarptautiniai pareiškėjai, asmenys be britų pilietybės ir Didžiosios Britanijos piliečiai, turintys didelę užsienyje gyvenamą gyvenamąją vietą, prieš įstojant į kursą reikalauja nuosprendžių registro ar gero elgesio pažymėjimo iš savo namų / užjūrio šalies. UK DBS patikrinimas bus reikalaujamas po registracijos.

Anglų kalbos reikalavimas: IELTS 6.5 be įgūdžių žemiau 6.0 ar lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Jūsų būsimos darbo galimybės yra įvairios ir gali atitikti jūsų profesinius interesus. Galite dirbti mitybos moksliniuose tyrimuose labdaros organizacijose, maisto pramonės įmonėse, kuriose dirba didelis mažmenininkas, arba tarptautinės visuomenės sveikatos srityje teikia mitybos programas. Kitos galimybės taip pat yra jums visuomenės sveikatos skyriuose, vietos valdžios institucijose, NHS, konsultaciniame darbe, specialistų paslaugų teikime ar žiniasklaidoje.

  • Mitybos specialistas
  • Bendruomenės plėtros darbuotojas
  • Mitybos tyrinėtojas
  • Maisto pramonės dietologas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite pasikalbėti su mūsų karjeros tarnybos personalu, kuris gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

Kurso mokestis studentams yra 6500 svarų sterlingų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti, atsižvelgiant į infliacijos poveikį.

Tarptautinis

Kurso mokestis studentams yra 11500 svarų sterlingų. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Įranga

Mitybos laboratorijos

Mūsų mitybos laboratorijos leis jums sukurti praktinius mitybos įgūdžius.

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Klinikinių įgūdžių rinkinys

1 mln. Svarų komplektas sukurtas tam, kad atitiktų daugelio sveikatos specialistų mokymosi poreikius, o specializuota įranga įrengta specialiai įrengtose patalpose, leidžianti atlikti įvairias sesijas tinkamoje ir saugioje aplinkoje.

Sporto ir sporto salės

"Leeds Beckett" yra lengva laikytis. Mūsų fitneso apartamentai yra lengvai pasiekiami, pritaikyti visoms naujausioms technologijoms ir prieinamos visiems sporto nariams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau