MSc Medicinos inžinerijos projektavimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursą administruoja Medicinos mokykla, bendradarbiaudama su Medicinos mokslo ir technologijų tyrimų institutu.

Mokymas vyksta „Guy Hilton“ tyrimų centre, kuris yra specialus tyrimų centras, esantis Royal Stoke universiteto ligoninės svetainėje, taip pat pagrindiniame universiteto universitete. Medicinos mokykla yra viena iš aukščiausio rango Jungtinėje Karalystėje, o mokslinių tyrimų institutas turi tarptautinę reputaciją pasaulyje pirmaujančių medicinos inžinerijos ir sveikatos priežiūros technologijų tyrimų srityje.

Mokykla apima specialistus, dirbančius Royal Stoke universiteto ligoninėje, Staffordo apskrities ligoninėje ir Roberto Joneso bei Agnes Hunt Ortopedijos ligoninėje Oswestryje. Todėl jūs turite galimybę specializuotis bet kurioje iš šių ligoninių siūlomų klinikinių disciplinų.

Mokykla taip pat vykdo biomedicinos inžinerijos ir ląstelių bei audinių inžinerijos magistrantūros kursus, taip pat EPSRC ir MRC finansuojamą Doktorantūros mokymo centrą, užtikrinantį studentų akademinę aplinką ir daug galimybių dalyvauti tolesnėse studijose ir tyrimuose.

Kaip kursas mokomas

Kursas dėstomas paskaitų ir seminarų metu. Juos palaiko konsultacijos ir praktiniai pratimai. Bendras mokymasis ir į mokymąsi orientuotas mokymasis suteikia plačią galimybę grupiniam darbui ir individualiam darbui. Studentai privalo atlikti išsamų nepriklausomą tyrimą. Interneto prieigą prie literatūros palaiko visapusiška prieiga prie Keele bibliotekos ir medicinos bibliotekos ligoninės svetainėje. Yra specialūs kompiuteriai, skirti tik MSc studentams. Studentai remiami asmeninio dėstytojo vadovu, taip pat turi prieigą prie universitetinių paramos paslaugų. Prireikus taip pat teikiama parama anglų kalba.

Kiekvienų metų lapkritį planuojama išvykti į lauką *, kad sutaptų su didžiausia pasaulyje medicinos renginių mugė MEDICA. Kadangi apgyvendinimas gali būti brangus, studentai turėtų būti pasirengę skirti apie 500 svarų sterlingų.

* Lauko kelionė yra siekis ir priklausys nuo studentų paklausos ir prieinamumo.

Vertinimas

Moduliai bus vertinami įvertinimo metodų, įskaitant laboratorinius pranešimus, esė, pristatymus ir baigiamuosius egzaminus, deriniu. Be techninių ir dalykinių žinių, kursas sukuria įvairius perkeliamus įsidarbinimo įgūdžius, tokius kaip komandinis darbas, laiko valdymas ir planavimas, rašytinis ir žodinis bendravimas ir skaičiavimas. Projekto disertacija yra pagrindinis studento vertinamo darbo komponentas.

Akademiniai atvykimo reikalavimai

Tai „konversijos“ kursas, todėl jums nereikia turėti inžinerijos laipsnio. Jūs turite turėti STEM (mokslo, technologijų, inžinerijos ar matematikos) laipsnį, bet tai galėtų būti bet kas iš biomedicinos mokslų, per teismo ekspertizę, prie kompiuterių mokslų. Žinoma, jei turite inžinerinį laipsnį, vis tiek galite kreiptis.

Mes sveikiname programas, turinčias pirmos ar antros klasės (arba lygiavertį) laipsnį STEM (mokslo, technologijų, inžinerijos ar matematikos) disciplinoje. Taip pat sveikiname kitų universitetui priimtinų profesinių kvalifikacijų asmenų užklausas.

Rekomenduojame, kad pareiškėjai, prieš kreipdamiesi, aptartų savo pirmąjį laipsnį su kurso vadovu, kad užtikrintų, jog šis kursas atitinka asmeninius siekius.

Anglų kalbos įvažiavimo reikalavimas tarptautiniams studentams

Tarptautiniams pareiškėjams reikalingas anglų kalbos IELTS balas 6,5.

Karjera

Medicinos inžinerijos dizaino magistrantūros tikslas - paversti jus medicinos inžinerijos dizaineriu, kad galėtumėte dirbti šioje labai reguliuojamoje dizaino disciplinoje. Studentai gali mokytis trijose skirtingose srityse, medicinos prietaisų projektavimo, tvarių įrenginių projektavimo ir formalaus, struktūrizuoto dizaino, nes kursas kuria savo kūrybinius inžinerijos projektavimo įgūdžius, kuriuos galėsite perkelti į įvairias pramonės šakas. .

Karjeros sritys apima inžinerinį projektą arba intelektinės nuosavybės apsaugą (pvz., Patentų advokatą), techninius pardavimus, konsultacijas ar įmonių finansavimą, taip pat pažangą mokslinių tyrimų ir plėtros srityje pramonės ar akademinėje aplinkoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Skaityti daugiau

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Skaityti mažiau